Sitemap

اهمیت خرید کریونویسنده : admin


اهمیت خرید کریو

بدون شک کامپيوتر و اينترنت در مدت زمان کوتاهی توانسته اند حضور مشهود خود را در تمامی عرصه های حيات بشری به اثبات برسانند . وجود تحولات عظيم در ارتباطات ( نظير Email و تلفن های سلولی ) ، تحولات گسترده در زمينه تجهيزات الکترونيکی و سرگرمی ( کابل ديجيتال ، mp3 ) ، تحولات گسترده در صنعت حمل و نقل ( سيستم هدايت اتوماتيک اتومبيل ، ناوبری هوائی ) ، تغييرات اساسی در روش خريد و فروش کالا ( فروشگاههای online ، کارت های اعتباری ) ، پيشرفت های برجسته در عرصه پزشکی ، صرفا” نمونه هائی اندک در اين زمينه می باشد .
اجازه دهيد به منظور آشنائی با جايگاه کامپيوتر در زندگی انسان عصر حاضر و اهميت امنيت اطلاعات ، اين پرسش ها را مطرح نمائيم که در طی يک روز چه ميزان با کامپيوتر درگير هستيد ؟ چه حجمی از اطلاعات شخصی شما بر روی کامپيوتر خود و يا ساير کامپيوترهای ديگر ، ذخيره شده است ؟ پاسخ به سوالات فوق،جايگاه کامپيوتر و اهميت ايمن سازی اطلاعات در عصر اطلاعات را بخوبی مشخص خواهد کرد .

اينترنت،علیرغم تمامی جنبه های مثبت دارای مجموعه ای گسترده از خطرات و تهديدات امنيتی است که برخی از آنان بسيار جدی و مهم بوده و برخی ديگر از  اهميت کمتری برخوردار می باشند :

  • عملکرد ويروس های کامپيوتری که می تواند منجر به حذف اطلاعات موجود بر روی يک کامپيوتر شود .
  • نفوذ افراد غير مجاز به کامپيوتر شما و تغيير فايل ها
  • استفاده از کامپيوتر شما برای تهاجم عليه ديگران
  • سرقت اطلاعات حساس نظير شماره کارت اعتباری و خريد غير مجاز با استفاده از آن

بررسی جایگاه امنیت کریو – Kerio در اینترنت

p30filter دارای یک خرید کریو اختــصاصی می باشد که 5 سرویس همزمان در آن قرار داده شده است. همچنین یک خرید Kerio اختصاصی برای کاربران سیستم عامل ios و آندروید لحاظ شده است.

برای شروع روی خرید فیلتر شکن کلیک کنید.

برچسبها: , ,