Sitemap

جلوگیری از سرقت اطلاعاتنویسنده : admin


جلوگیری از سرقت اطلاعات
چگونه از سرقت داده ها رخ می دهد؟
سرقت اطلاعات در چند سطوح مختلف آنلاین اتفاق می افتد. اول، اطلاعات خود را می توان با هک کردن شبکه و ایمیل حساب اجتماعی خود را به سرقت رفته است. در مرحله دوم، اطلاعات خود را می توان با استفاده از ایمیل های که به نظر می رسد از منابع معتبر باشد phished. در نهایت، اطلاعات خود را نیز می تواند توسط شنود / استراق سمع در اتصال به اینترنت خود را هر دو از طریق سیم و اتصالات بی سیم به سرقت رفته است.

اثیری و وایرشارک جنایتکاران دسترسی به ترافیک شبکه خود را که آیا در اتصالات سیمی یا بی سیم. این نرم افزار رایگان و در دسترس هستند برای هر کسی که برای استفاده و دانلود کنید با دانش کامپیوتر حداقل.

چگونه می توانم اطلاعات من محافظت کنم؟
شما می توانید داده های خود را با استفاده از چند روش مختلف محافظت می کند. اول، با انتخاب رمزهای عبور مطمئن و هرگز به اشتراک گذاری اطلاعات حساب خود را با غریبه ها، شما به طور موثر امن شبکه و ایمیل حساب اجتماعی خود را.

در مرحله دوم، زمانی که شما ایمیل از کسب و کار دریافت، لازم است تا دو برابر URL را بررسی و تأیید صحت هر فرستنده برای جلوگیری از دادن اعتبار خود را به یک phisher. در نهایت، برای جلوگیری از جنایتکاران از ربودن اطلاعات حساب خود را و ترافیک شبکه، خرید VPN به رمز در آوردن تمام ترافیک های سیمی و بی سیم خود را. رمزگذاری ما این است که هر دو از OpenVPN SSL، PPTP و MSCHAP-V2 یا IPSEC / L2TP شده.

برای شروع روی خرید فیلتر شکن کلیک کنید.