Sitemap

خريد انلاين kerioنویسنده : admin


مشخصات
VPN آنچه در آن است؟خريد انلاين kerio

خرید kerio (شبکه خصوصی مجازی) یک شبکه خصوصی در اینترنت است. به طور سنتی شرکت های بزرگ استفاده از آن برای برقراری ارتباط با کارکنان خود را در سراسر جهان. امروز خرید kerio را می توان به حفظ حریم خصوصی شما در هنگام مرور اینترنت استفاده می شود. بر خلاف کار سرور های پروکسی، تمام ترافیک در یک اتصال خرید kerio رمزگذاری و آدرس IP خود را پنهان است.

خريد انلاين kerio چگونه کار می کند؟

هر بار که شما از اینترنت استفاده کنید، کامپیوتر شما ارتباط برقرار تحت آدرس منحصر به فرد به نام آدرس IP، که شما مشخص می کند. خريد انلاين kerio سرویس بینامسازی است، ارائه یک اتصال رمز شده ناشناس به اینترنت می باشد. آدرس IP شما، که شخصا توسط خود را ارائه دهنده خدمات اینترنت (به عنوان مثال نارنجی) اختصاص داده شده است، توسط یک آدرس IP شبکه خريد انلاين kerio جایگزین شده است. بنابراین، سایت های اینترنتی شما فقط بازدید از آدرس IP سرور خريد انلاين kerio و خود نمی آدرس IP شخصی خود را تشخیص دهد.

همانطور که می دانید، ارائه دهنده اینترنت شما می توانید در هر زمان کشف، صفحات وب شما بازدید و یا چه فایل (عکس، فیلم، فایل های موسیقی) که شما دانلود چه هستند. با این حال، اگر شما استفاده از خريد انلاين kerio، تمام ترافیک خود را رمزگذاری شده است. و تامین کننده خود را نمی تواند صفحات وب که شما بازدید و یا آنچه شما انجام داده اند زمانی که شما در اینترنت بودند مطمئن شوید.

یک سرویس VPN به وضوح به سرور های پروکسی، که این فن آوری رمزنگاری استفاده نمی برتر است.خريد انلاين kerio با استفاده از PPTP (پروتکل نقطه به نقطه حفاری تونل). این پروتکل در حال حاضر در ویندوز XP، ویستا و سیستم عامل های دیگر نصب شده است. مزیت آن این است که شما لازم نیست که به نصب نرم افزار جدید.

فناوری PPTP: ما با استفاده از PPTP در بالاترین سطح ممکن از امنیت. تنها ارتباط با MPPE-128 و MS-CHAPv2 را می توان با سرور ما است. ترین نگرانی های امنیتی PPTP بهخريد انلاين kerio که حال برخی از آسیب پذیری های امنیتی اعمال می شود. تا کنون هیچ نشریه ایمنی که در نظر خطرناک MS-CHAPv2 وجود دارد.

در هر زمان، هنگام استفاده از اتصال VPN، تمام برنامه هایی که از طریق اینترنت ارتباط برقرار ناشناس هستند: ایمیل، eMule، و شناسه Yahoo شناسهخريد انلاين kerio و بسیاری دیگر.

چه چیزی باعث خريد انلاين kerio بهتر از دیگر ارائه دهندگان VPN

با خريد انلاين kerio شما لازم نیست که به یک متخصص کامپیوتر به استفاده از خريد انلاين kerio. با چند کلیک شما به سرور VPN امن ما متصل و آماده گشت و گذار در اینترنت با خیال راحت. ما به شما این فرصت را به استفاده از پلاگین های نرم افزار و بازی ما “اتصال آسان” و همچنین برای کاربران پیشرفته تر به پیکربندی دستی ممکن است به من بدهید.
مد پرداخت ناشناس.
بدون ثبت نام. ما فقط نیاز به آدرس ایمیل شما.
ناشناس ماندن و محرمانه بودن کامل است: بدون سیاهههای مربوط نگهداری می شوند.
بدون پرداخت در محدوده زمانی معین. بهترین ارزش برای پول خود را تضمین.
پهن باند – شبکه ما از حرفه ای تضمین خدمات خرید kerio خود را سریع خواهد بود هر کجا که شما هستند.
بدون محدودیت پهنای باند. دانلود به عنوان بسیاری از شما می خواهم!
بیش از 99٪ تا زمان.
شما می توانید به ما اعتماد! دو سال خدمت قابل اعتماد. آیا یک حسابخريد انلاين kerio از یک شرکت است که در کشورهای با کنترل اینترنت مقر خرید نیست. شما ممکن است برای مقامات بیش از حد قابل مشاهده باشد.
پشتیبانی شخصی در عرض چند ساعت. به عنوان یک شرکت جوان است، ما مراقبت از مشتریان است.

خرید kerio