Sitemap

خريد فيلترشکن iosنویسنده : admin


خريد فيلترشکن ios بهترین راه حل شبکه اختصاصی مجازی برای iOS و OS X

خريد فيلترشکن ios

خريد فيلترشکن ios

عبا
APP STORE $ رایگان
APP LIKE
برادلی اتاق
عمومی و Wi-Fi یک راه عالی برای دانلود پادکست، فیلم، موسیقی و هنگامی که بر روی بروید از طریق بدون سوختن کلاه خود را داده است. حتی چک کردن توییتر و ارسال ایمیل می توانید شروع به اضافه کردن اگر شما دور از خانه بسیاری هستید. عمومی Wi-Fi را همیشه امن، هر چند.

اکثر علاقه مندان به فن آوری احتمالا شنیده خريد فيلترشکن ios مدت. این به خصوص در سراسر جهان شرکت فناوری پرتاب می شود. در واقع، “در برنامه شبکه اختصاصی مجازی” یکی از ویژگی های کلیدی از IOS 7 شرکت است.

بنابراین دقیقا همان چیزی خريد فيلترشکن ios است؟ خريد فيلترشکن ios مخفف شبکه خصوصی مجازی. به طور خلاصه، آن را به یک دستگاه مشتری (مک، کامپیوتر، آی فون، و غیره) است که با استفاده از نا امن به Wi-Fi و یا اتصال سیمی به یک شبکه امن قبل از انتقال داده ها متصل می شود.

اپل دارای پشتیبانی عالی برای خريد فيلترشکن ios درست در سیستم عامل مک X و iOS ساخته شده است. با اپل علاقه کنندگان در شرکت از طریق آن مشارکت با آی بی ام، شبکه اختصاصی مجازی است یک راه حل مهم برای مشتریان در تمام ابعاد. دستگاه های iOS ارسال و دریافت بسیاری از داده پرسنل، و عمومی از Wi-Fi است به عنوان امن به عنوان بسیاری از ما می خواهم به این باور آن نمی باشد.

در حالی که بسیاری از شرکت های ارائه راه حل های شبکه اختصاصی مجازی برای سیستم عامل Mac OS X و iOS، خرقه مورد علاقه ما است. TunnelBear دوم نزدیک است.

شرح با رویکرد “تنظیم آن و آن را فراموش کرده” آن، خرقه از ساده ترین برای استفاده از خريد فيلترشکن ios است. این به طور خودکار به شبکه اختصاصی مجازی از هر شبکه Wi-Fi به جز آنهایی که متصل شما سفید شده است. TunnelBear دارند قیمت گذاری رقابتی تر، اما نیاز شما را به صورت دستی متصل هنگامی که شما می خواهید به امن اتصال شما.

چرا خريد فيلترشکن ios مهم است؟

پس چرا خريد فيلترشکن ios مهم برای مک و iOS کاربران است؟ برای یک، IOS را واقعا آسان برای اتصال به دسترسی مهمان. در حالی که ارتباط LTE بسیار سریع، آن را همیشه بزرگ برای اتصال به وای فای هنگامی که تنفسی شخصی ممکن است از غذا خوردن به کلاه داده تلفن همراه خود را. در مک، هنگامی که شما دور از خانه، شما واقعا باید 2 گزینه برای اتصال: اتصال اینترنت با تلفن همراه و یا مهمان از Wi-Fi. از Wi-Fi، برای تمام ویژگی های بزرگ آن، می تواند ناامن اگر نادرست مستقر شده اند. چگونه شما می دانید که کسی بسته خود را خرناس نه در کافی شاپ محلی Wi-Fi را؟ چگونه شما می دانید چه اقدامات امنیتی به محل در هتل شما اقامت در قرار داده است؟ شما نمی کنند.

انسان در حملات میانه و دسترسی سرکش نقاط نگرانی در میان امنیت شما با Wi-Fi مواجه هستند. حکومت من از انگشت شست است که شما نصب بدون استفاده از خريد فيلترشکن ios نمی ‘هرگز نباید به شبکه Wi-Fi که شما را در ارتباط. این شامل Wi-Fi را که نیاز به یک رمز عبور. وجود یک رمز عبور که آن را معنا نیست یازده امن شما به آن متصل است.

با استفاده از خريد فيلترشکن ios
برای مک و iOS کاربران، چه گزینه است؟ ما می خواهیم به استفاده از وای فای رایگان هنگامی که آن را در دسترس است، اما ما چگونه ماندن امن؟ بسیاری از خدمات خريد فيلترشکن ios به کمک به حصول اطمینان مرور خود را امن است وجود دارد، اما من قصد دارم به در 3 تمرکز برای اهداف این مقاله است.

خانه ساخته شده خريد فيلترشکن ios
در مقیاس سهولت استفاده، این سخت ترین است. آن را به نیاز است که شما بدانید که چگونه برای سپتامبر و آن را به کار. این می تواند شامل اجرای آن در سرور شما در خانه داشته باشند، یک مینی مک مینی مک در کلرادو، و یا یک سرویس شخص ثالث به طور کلی استفاده از از OpenVPN که برنامه از فروشگاه App.

در حالی که دو گزینه دیگر من نگاه AM بیشتر “مصرف کننده محور” خدمات نوع هستند، بیشتر در کتابچه راهنمای اصلی. اگر شما رو مک مینی یدکی، مردمی در مک مینی کلرادو یک وبلاگ خوب در پیکربندی این با ماوریکس سرور. همانطور که می بینید، آن نیاز به مقدار مناسبی از راه اندازی. همانطور که من اشاره شد، برنامه از OpenVPN برای IOS رایگان است. برای مک، من واقعا توصیه ویسکوزیته. این راهنما اغلب به روز شده است و نسبتا آسان برای استفاده. باز هم، ویسکوزیته و از OpenVPN فقط برنامه های کاربردی می باشد. برنامه های کاربردی بی ارزش و بدون خدمات خريد فيلترشکن ios واقعی هستند. آیا این خدمات سخت به راه اندازی؟ این واقعا فقط بر دانش خود را از شبکه اختصاصی مجازی و سرورهای بستگی دارد. مک آن خیلی آسان تر از دیگر سیستم عامل می سازد. اگر شما یک آدرس آی پی استاتیک و مک است که همیشه در در خانه دارم، شما حتی در ماه سپتامبر این نام برای پول بسیار کمی می تواند خارج از جیب.

TunnelBear
آیا TunnelBear خدمات خريد فيلترشکن ios است که پشتیبانی از کامپیوتر، مک، آندروید و خريد فيلترشکن ios چیزی که TunnelBear می کند که خدمات عمومی بیشتر نمی باشد که این برای مردم عادی، نه مدیران IT ساخته شده است. قیمت گذاری نسبتا ساده است. قیمت گذاری زیر است برای IOS فقط خدمات:

مک و iOS قیمت گذاری:

500 MB / ماه: رایگان
1 ماه نامحدود: 4.99 $
12 ماه نامحدود: $ 49.99
در iOS فقط قیمت گذاری:

500 MB / ماه: رایگان
1 ماه نامحدود: 2.99 $
3 ماه نامحدود: 7.99 $
12 ماه نامحدود: $ 29.99
راه اندازی TunnelBear در iOS فوق العاده ساده است. شما برنامه را دانلود و سپس یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از اولین ورود به سیستم، شما را وادار به نصب مشخصات پیکربندی IOS. این مهم است که توجه داشته باشید که در iOS دسته پیکربندی خريد فيلترشکن ios خود را. یکی از چیزهایی که بزرگ acerca در iOS است که اپل در حال ساخت ابزار مختلف است که شرکت ها می توانند به پلاگین. این یک راه حل لباس به آن برای کاربران نهایی ایجاد می کند. پس از نصب، شما به احتمال زیاد به دوباره برنامه استفاده نمی TunnelBear مگر اینکه شما در حال خرید یک طرح. برای فعال کردن خريد فيلترشکن ios، شما را به Settings.app → VPN → رفتن را انتخاب کنید سرور خريد فيلترشکن ios خود را، و سپس یک تلنگر آن را در.

TunnelBear های iOS

در سمت مک، شما کشیدن برنامه به پوشه برنامه و سپس وارد حساب خود را بر راه اندازی اولین. برنامه آسان برای استفاده extremey است. هنگامی که شما به سیستم وارد نشدهاید، شما می توانید کشور می خواهید استفاده کنید و سپس سوئیچ تلنگر را انتخاب کنید. یازده که سوئیچ بدبختانه است، تمام ترافیک خود را امن است.

TunnelBear در سیستم عامل مک X

شما توجه کنید که باشگاه کشور های مختلف وجود دارد. چرا این مفید است؟ اجازه دهید بگویم که شما در حال سفر به یک کشور دیگر، اما می خواهم برای لذت بردن از آبونمان Netflix خود را. با اتصال به یک سرور مستقر در ایالات متحده، شما خواهید بود محتوای قابل اعتماد مستقر در ایالات متحده، سازمان دیده بان. بسته به چه مقدار شما سفر و بازدید از مکان با شبکههای Wi-Fi باز، این امکان وجود دارد که طرح 500 MB ممکن است به اندازه کافی. اگر شما انجام می دهند بیشتر از مرور وب به طور کلی، شما به احتمال زیاد رایت از طریق آن را بسیار به سرعت. یکی از گزینه های جایزه خوب TunnelBear ارائه می دهد که 1 GB توییتر یک جایزه که شما ‘می تواند یازده ماه انجام شده است. اگر شما این ترکیب با طرح رایگان 500 MB، شما 1.5 GB به صورت رایگان دارید.

TunnelBear یک سرویس واقعا خوب است و کار می کند به عنوان آگهی. با استفاده از هر نوع اتصال خريد فيلترشکن ios کمی کندتر از یک ارتباط مستقیم است، اما من به سختی متوجه. این یک سرویس فوق العاده است.

عبا
پنهان سازی یکی دیگر از “تنظیم آن و آن را فراموش کرده” نوع خدمات خريد فيلترشکن ios است. مانند TunnelBear، آن را در مصرف کنندگان هدف به جای متخصصان فناوری تنظیم. در سطح، آن را مانند به TunnelBear به نظر می رسد، اما فقط گران تر در برنامه های نامحدود:

از طریق خريد فيلترشکن ios در برنامه خرید:

1 هفته پاس: 3.99 $
30 روز عبور: 9.99 $
12 ماه عبور: $ 99.99
از طریق وب سایت خرقه:

5GB: 2.99 $ / ماه
فضای مجاز: نامحدود: 9.99 $ / ماه
همچنین جایزه خرقه ارائه می دهد به صدای جیر جیر مانند اسپات شیلد می کند که اگر شما بر روی نقشه 5 GB هستند.

همه این برنامه های نامحدود می باشد. بنابراین اگر شما مقایسه قیمت ها، TunnelBear است بسیار کمی ارزان تر در هر سال از خرقه در برنامه های نامحدود. شما ممکن است درخواست، چرا که هر کسی برای ثبت نام در خرقه در آن قیمت؟

پنهان سازی است یکی از ویژگی های قاتل: به صورت خودکار متصل و آن را بر اساس شبکه Wi-Fi شما به آن وصل قطع. در اینجا این است که چگونه ESTA ممکن است در عمل کار: شبکه خانگی شما و شبکه کار خود را تا سپتامبر اعتماد. هنگامی که شما به آن شبکه متصل شود، شبکه اختصاصی مجازی خود را است. هنگامی که شما بازدید کافی شاپ محلی شما، خرقه به صورت خودکار متصل خواهد شد و امن اتصال شما. هنگامی که شما این اتصال Wi-Fi را ترک و بازگشت به LTE، خرقه خواهد قطع (شما می توانید سپتامبر اتصالات سلولی به unstrusted اگر شما می خواهید).

چرا این مهم است؟ به این دلیل آن را می سازد امنیتی اتوماتیک. با خدمات مبتنی بر از OpenVPN و TunnelBear، شما باید به یاد داشته باشید به نوبه خود شبکه اختصاصی مجازی در هر زمان که شما به آن نیاز دارید. با خرقه، مگر اینکه آیا شما شبکه Wi-Fi شما با استفاده از عنوان مورد اعتماد مشخص شده، آن متصل خواهد شد. هنگامی که شما به مهمان هدف را از Wi-Fi متصل شود، آن متصل خواهد شد. هنگامی که شما به مهمان استارباکس “Wi-Fi وصل، آن متصل خواهد شد. هنگامی که شما در خانه متصل شود، آن را نمی اتصال خواهد شد.

نصب و راه اندازی خرقه برای مک و خريد فيلترشکن ios بسیار ساده است. در مک، شما دانلود نرم افزار و آن را بکشید به پوشه برنامه های خود. هنگامی که شما آن را راه اندازی، شما را به حساب خود وارد شوید و شما را خاموش و در حال اجرا. پنهان سازی آن را بسیار آسان برای تغییر اعتماد شبکه در مقابل غیر قابل اطمینان، و آن را نیز شامل گزینه ای برای همیشه شبکه های غیر فای مبتنی بر (اترنت، و غیره) اعتماد.

پنهان سازی در سیستم عامل مک X

در خريد فيلترشکن ios نصب و راه اندازی شده است و حتی بیشتر ساده. شما دانلود برنامه از فروشگاه App و آن را به شما از طریق پیاده روی فرایند نصب. این بسیار مشابه به فرآیند TunnelBear از شما نصب مشخصات پیکربندی IOS. همانطور که من قبلا ذکر شد، به سس مخفی از خرقه آیا این یازده شما برنامه بگویید شبکه های مورد اعتماد خود را، شما دیگر در دسترس نیست هیچ به تعامل با برنامه. این خود به خود روشن و خاموش به صورت خودکار.

پنهان سازی سیستم عامل iخريد فيلترشکن ios

من چنین است، چه بهترین گزینه است؟
عبا و TunnelBear هر کدام 2 مزیت متمایز. TunnelBear ارزان تر در طرح نامحدود است، اما خرقه است خودکار قابلیت اتصال.

اگر شما نوع از کسی که راهنما اغلب استفاده عمومی از Wi-Fi (سفر، جلسات کافی شاپ، و غیره)، من توصیه خرقه. اگر شما فرد نوع که اکثریت روز صرف در خانه و محل کار (و شما کار خود را از Wi-Fi اعتماد) هستند، پس TunnelBear است که احتمالا یک انتخاب بهتر از آنجا که آن را 50٪ ارزان تر در طرح سالانه (یا 70٪ اگر شما تنها استفاده از IOS).

پنهان سازی ارائه می دهد یک محاکمه آزاد 30 روزه و TunnelBear ارائه می دهد آزاد 500 MB طرح ماه است، بنابراین هیچ دلیلی برای سعی کنید و هر دو کدام یک بهترین کار برای شما دیدن وجود دارد. هر دو از شرکت های ارائه “صدای جیر جیر” پاداش، شما می توانید صدای جیر جیر acerca کجا خدمات خود را برای یک جایزه سهمیه.

پنهان سازی STI مورد علاقه ما است بر اساس سهولت استفاده. این هنوز ارزان قیمت برای همه چیز آن ارائه می دهد. هنگامی که راه اندازی شبکه های “فهرست سفید” خود را به شما، شما به احتمال زیاد خواهید نیاز به استفاده از برنامه دوباره مگر اینکه شما مدیریت حساب شما. این واقعا یک “تنظیم آن و آن را فراموش کرده” نوع خدمات.

هر آنچه که شما انجام دهید، اگر شما از Wi-Fi که شما آن را مدیریت نمی استفاده کنید، مطمئن شوید که شما با استفاده از یک خريد فيلترشکن ios.

يادداشت ها:خريد فيلترشکن ios ,خريد فيلترشکن سیسکو برای ios ,خريد فيلترشکن cisco برای  ios  ,خريد فيلترشکن موبایل ios ,خريد فيلترشکن اپن وی پی ان ios , فيلترشکن ios
منبع : خريد فيلتر شکن