Sitemap

خريد فيلتر شکن madoxنویسنده : admin


خريد فيلتر شکن madox

خريد فيلتر شکن madox

 

شبکه خصوصی مجازی دانشگاه بوستون (خريد فيلتر شکن madox) ایجاد یک “تونل” بین کامپیوتر شما و شبکه پردیس که به BU کدگذاری انتقال خود را. استفاده از خريد فيلتر شکن madox نیز به شما شناسایی به عنوان یک عضو از جامعه دانشگاه بوستون زمانی که شما به طور مستقیم به شبکه دانشگاه متصل نیست، اجازه می دهد تا شما را به منابع شبکه محدود دسترسی داشته باشید.

مزایای

اطمینان که اطلاعات بین کامپیوتر شما و شبکه خريد فيلتر شکن madox انتقال از طریق رمز گذاری امن. امکان استفاده از منابع محدود شبکه در شبکه پردیس که در غیر این صورت از دانشگاه فعال، بدون توجه به جایی که شما هستند در دسترس نیست باشد.

ویژگی های کلیدی

دسترسی به منابع محدود زمانی که شما دور از BU، از جمله سرورهای دپارتمان (مانند پرینتر و درایوهای به اشتراک گذاشته)، MyPrint، پایگاه داده FILEMAKER، و منابع دایرکتوری فعال مانند شیرپوینت.
حفاظت از داده ها در سراسر اینترنت از طریق رمزگذاری شبکه اختصاصی مجازی، از جمله اطلاعات حساس مانند نام ورود BU خود و رمز عبور از Kerberos ارسال می شود.
افزایش امنیت هنگام اتصال به اینترنت از طریق شبکه بی سیم باز (مانند در یک کافه یا در فرودگاه) و با استفاده از نرم افزار خريد فيلتر شکن madox.
حفظ یک آدرس IP ثابت برای استفاده از برنامه های کاربردی در پشت وب ورود. شبکه آدرس آی پی شما نیاز به همان باقی می ماند به منظور به درستی کار نکند با برنامه های کاربردی که در پشت وب ورود هستند. از آنجا که برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت استفاده از یک سیستم آدرس IP دوار، استفاده از خريد فيلتر شکن madox را می توان مورد نیاز، در برخی موارد، به منظور موفقیت استفاده از برنامه های BU.
با استفاده از نرم افزار خريد فيلتر شکن madox به امن ارتباطات بی سیم در شبکه BU، اگر شما یک کامپیوتر قدیمی و قادر به استفاده از 802.1X می باشد.

خريد فيلتر شکن madox , خريد, فيلتر شکن madox , دانلود فیلتر شکن madox اندروید , دانلود فیلتر شکن ssl line

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن