Sitemap

خريد فيلتر شکن open vpnنویسنده : admin


سرور دسترسی راهنما

چگونه می توانم کلید مجوز خرید کنم؟

کلید مجوز را می توان بر روی خط با کارت اعتباری و یا پی پال خریداری کرد. برای سفارشات بزرگ خريد فيلتر شکن open vpn تماس با.

برای خرید کلید مجوز
شما باید اول وارد شوید. (ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان برای دریافت وارد سایت شوید.)

سپس به مجوز صفحه کلید حرکت و کلیک بر روی “کلید مجوز خرید”.

تعداد کاربران همزمان شما نیاز را انتخاب کرده و سپس بر روی “اضافه به سبد خرید” را کلیک کنید.

پرداخت توسط کارت اعتباری و یا پی پال را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
برای کارت های اعتباری اطلاعات حساب را وارد کنید.
برای پی پال شما هدایت خواهد شد به در سایت پی پال پرداخت با تایید پشت در سایت ما.

در حال حاضر مقدار سفارش خود را تایید و کلیک بر روی “منظور تایید”

هنگامی که سرورهای ما دریافت تایید پرداخت ما یک کلید جدید را صادر و ایمیل آن را به شما. شما همچنین می توانید وضعیت سفارش و کلید جدید را در صفحه کلید مجوز پیدا کنید.

بسته به اینکه چگونه شما را برای شما سفارش پرداخت، تایید است که معمولا کمتر از یک دقیقه.

ویژگی های کلیدی خريد فيلتر شکن open vpn

خريد فيلتر شکن open vpn

خريد فيلتر شکن open vpn

 

کراس پلت فرم.
ویسکوزیته شده است از زمین تا برای هر دو سیستم عامل Mac OS X (10.5-10.10) و ویندوز (XP، ویستا، 7، 8 و 8.1) کاربران طراحی شده است.

شبکه اختصاصی مجازی برای همه.
به طور کامل پیکربندی اتصالات از خريد فيلتر شکن open vpn از طریق یک رابط بصری، بدون هیچ گونه نیاز به دانستن دستورات پیچیده است.
فناوری ثابت شده است.
ویسکوزیته در استفاده است همه جا، از کسب و کار کوچک به 500 شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها، در خانه و در جاده ها است.
ترافیک آمار.
ویسکوزیته نظارت اتصالات از خريد فيلتر شکن open vpn خود را برای اطمینان از شما می دانید همه شبکه و ارتباط مهم جزئیات در سبک.

دی ان اس. انجام حق.
ویسکوزیته به طور کامل با سیستم عامل Mac OS X سیستم DNS پیشرفته اجازه می دهد تا سرویس دهنده DNS سفارشی و دامنه جستجو ادغام در حالی که متصل شود استفاده می شود.

پشتیبانی شرکت.
به راحتی ویسکوزیته با تنظیمات و اتصالات بسته نرم افزاری که کاربران خود را مجبور به نگران باشید. ایجاد پروفایل های اتصال به خدمت ساده است.
سیستم حفاظت.
در Keychain مک و سیستم اعتبار ویندوز را استفاده می شود مطمئن شوید جزئیات شما امن و مطمئن نگه داشته شود.

اسکریپت همه چیز.
کنترل ویسکوزیته با استفاده از AppleScript، و یا تماس بگیرید سفارشی AppleScript یا دسته ای اسکریپت / VBS زمانی که یک اتصال متصل و یا قطع.

بیشتر. خیلی بیشتر.
کارت هوشمند / رمز (PKCS # 11) پشتیبانی، پوشه ها منو، اتصالات چندگانه، پشتیبانی از خريد فيلتر شکن open vpn-AS، ادغام پروکسی، IPv6 را، و بیشتر!
جدید به VPN خريد فيلتر شکن open vpn؟
ویسکوزیته می سازد آن را برای کاربران جدید آسان به خريد فيلتر شکن open vpn برای شروع. رابط روشن و بصری آن باعث ایجاد، پیکربندی، و یا واردات اتصالات ضربه محکم و ناگهانی. خوانده شده مفصل ما “مقدمه به VPN” راهنمای برای معرفی گسترده به VPN و چگونه به استفاده از ویسکوزیته آغاز شده است.
مقدمه به خريد فيلتر شکن open vpn

کارشناسان به خريد فيلتر شکن open vpn خوش آمدید

و همچنین به کاربران جدید استقبال بودن، ویسکوزیته caters برای قدرت و کارشناس کاربران. ویسکوزیته اجازه می دهد تا برای کنترل کامل بر اتصالات خريد فيلتر شکن open vpn، گزینه های قدرتمند مسیریابی، در حال اجرا اسکریپت های سفارشی، کنترل ویسکوزیته با استفاده از AppleScript، و خیلی بیشتر.
ویژگی های کارشناس
IT مدیر؟
ویسکوزیته شده است برای هر دو کسب و کار کوچک و شرکت طراحی شده است. به راحتی بسته نرم افزاری اتصال برای کاربران خود را، و یا حتی به طور کامل ویسکوزیته preconfigure با تمام تنظیمات و اتصالات. شما می توانید حتی سهام خودکار کوه و برنامه های باز را به زندگی آسان برای کاربران خود.
از OpenVPN سرور دسترسی های تونل زنی شبکه امن خريد فيلتر شکن open vpn راه حل کامل نرم افزاری است که ادغام قابلیت های سرور از OpenVPN، قابلیت مدیریت سازمانی، بسته های ساده از OpenVPN اتصال UI، و نرم افزار از خريد فيلتر شکن open vpn مشتری که جای ویندوز، مک، لینوکس، آندروید، و محیط های iOS است. از OpenVPN سرور دسترسی پشتیبانی از طیف گسترده ای از تنظیمات، از جمله امن و گرانول دسترسی از راه دور به شبکه داخلی و / یا منابع شبکه ابر خصوصی و برنامه های کاربردی با کنترل دسترسی ریز دانه.
يادداشت ها:خريد فيلتر شکن open vpn ,خريد آنلاین فيلتر شکن open vpn ,خريد اینترنتی فيلتر شکن open vpn ,خريد فيلتر شکن open vpn برای اندروید , open vpn
منبع : خريد فيلتر شکن