Sitemap

خريد فيلتر شکن openvpnنویسنده : admin


خريد فيلتر شکن openvpn

خريد فيلتر شکن openvpn

 

شروع به کار کنید با openvpn: برای مبتدیان، کاربران قدرت و IT مزایا

اصول openvpn برای قدرت کاربر

آیا می خواهید به قفل کردن اتصال به اینترنت خود را هنگامی که شما در جاده هستید؟ اگر چنین است، بهترین روش است، البته، به استفاده از VPN. شما مجموعه ای اگر شما برای یک شرکت است که می تواند شما را با VPN ارائه کار می کنند. اما اگر شما اجرای کسب و کار کوچک خود و یا دفتر خانه، شما همچنین گزینه داشته باشد.

شما می توانید چند، راه های ارزان برای دریافت openvpn از خود را پیدا کنید. علاوه بر پرداخت 15 $ تا 20 $ در ماه برای یک سرویس اشتراک VPN، شما ممکن است قادر به نصب سرور VPN به روتر خود را با استفاده از کد منبع باز، سیستم عامل روتر جایگزین مانند DD-WRT و OpenWRT. این سیستم عامل به شما اجازه استفاده از بسیاری، اما نه همه، روتر Wi-Fi و نقاط دسترسی به عنوان نقطه پایانی VPN.

شبکه اختصاصی مجازی در روتر شما

قبل از فلش سخت افزار Wi-Fi شما با هر سیستم عامل جایگزین، مطمئن شوید که آن را پشتیبانی می کند. آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است به “آجر” دستگاه بی سیم خود را – ارائه آن بی فایده است – فقط به راه اندازی یک شبکه اختصاصی مجازی کوچک است. مطمئن باشید که به DD-WRT لیست پشتیبانی دستگاه و یا از لیست پشتیبانی دستگاه OpenWRT مشورت کنید. همانطور که این لیست همه آثار در حال پیشرفت هستند، بررسی اغلب اگر شما خرید یک روتر و یا نقطه دسترسی با نام تجاری جدید.

اگر شما ترجیح می دهم زندگی سخت افزار شما را در دست خود را ندارد، برخی از روتر، مانند WZR-HP-G300NH AirStation Nfiniti بی سیم-N بالا قدرت روتر بوفالو فناوری، با DD-WRT آمده در حال حاضر نصب شده است.

شبکه اختصاصی مجازی نرم افزار سرور

برخی از سیستم عامل های دسکتاپ، از جمله ویندوز (از XP به ویندوز 7) و سیستم عامل Mac OS X، شامل openvpn نرم افزار سرور. اعطا شده، این VPN ها بسیار ساده هستند، اما آنها ممکن است همه شما نیاز دارید. البته، خانواده ویندوز سرور همراه با setups VPN بیشتر پیچیده. اگر شما در حال اجرا تمام ویندوز 7 مشتریان و ویندوز سرور 2008 R2، شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن استفاده از DirectAccess، IPSec شبکه اختصاصی مجازی پیشرفته است که اجرا می شود بیش از IPv6 در شبکه های محلی بر اساس IPv4 و عادی و اینترنت می باشد.

اگر شما را انتخاب کنید به استفاده از DirectAccess اما انتخاب کردن برای فن آوری های openvpnهای قدیمی تر مایکروسافت، ویندوز سرور 2008 R2 است از ویژگی های جدید مفید: VPN متصل شوید. فقط به عنوان نام نشان می دهد، آن را امتحان کنید برای اتصال جلسات VPN به طور خودکار اگر آنها توسط یک استراحت در اتصال به اینترنت قطع. این تابع می تواند مفید برای کاربران با پر از لکه اتصال Wi-Fi، از آنجایی که آنها نمی خواهد نیاز به صورت دستی با VPN مجدد پس از آنها دوباره یک اتصال شبکه می باشد.

اکثر روترهای محبوب، چون Linksys WRT160NL، آن را آسان برای اتصال به شبکه اختصاصی مجازی از طریق فایروال کار می کنند.

راه دیگر برای اضافه کردن یک VPN به شبکه های کوچک خود را برای نصب openvpn نرم افزار سرور خود را. بهترین از این شناخته شده از OpenVPN، که منبع باز است. این موجود در نسخه های برای تقریبا همه محبوب سیستم عامل های دسکتاپ، از جمله لینوکس، سیستم عامل مک ایکس، و ویندوز.

اگر راه اندازی از OpenVPN مادری برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد فنی برای شما و یا کارکنان خود را، شما می توانید آن را به عنوان مجازی لوازم خانگی مجازی هارد دیسک از OpenVPN VMware و یا ویندوز اجرا شود. با این ترتیب، شما یک VPN عمومی و در حال اجرا در دقیقه داشته باشد.

اما از OpenVPN است به دور از تنها نرم افزار openvpn خارج وجود دارد. برنامه های دیگر با توجه به ارزش هستند NeoRouter و Tinc. اگر می خواهید بیشتر از خدمات VPN و انجام آن همه بسته های نرم افزاری شبکه-خدمات، من به شدت توصیه منبع باز از Vyatta هسته 6.1. Vyatta به شامل از OpenVPN.

لوازم برقی openvpn

اگر شما در داشتن بیش از یک دوجین یا بیشتر کاربران در شبکه اختصاصی مجازی در یک زمان برنامه ریزی، هر چند، شما می خواهید به استفاده از دستگاه های سخت افزاری ارزان قیمت VPN مانند درخت عرعر شبکه SA700 SSL VPN لوازم خانگی، SONICWALL امن از راه دور دسترسی به سری، یاVyatta به 514.

مهم نیست که openvpn استفاده می کنید، شما نیاز به تنظیم فایروال خود را به اجازه می دهد ترافیک شبکه اختصاصی مجازی. در بسیاری از روتر و فایروال ها، این کار می تواند به عنوان ساده به عنوان تنظیم passthrough VPN اجازه می دهد تا ترافیک شبکه اختصاصی مجازی. به طور معمول، انتخاب شما خواهد بود PPTP (نقطه به نقطه تونل پروتکل)، L2TP (لایه دو پروتکل تونل)، و یا SSL (لایه امن سوکت). اجازه فقط آن دسته از پروتکل های VPN که شما با استفاده از – بعد از همه، زمانی که در شک با فایروال، آن را امن تر از به اجازه ممنوع.

بررسی اسناد و مدارک VPN خود را ببینید که در بنادر شما نیاز به باز کردن. همانطور که برای openvpn ها SSL، آنها به طور معمول استفاده از پورت 443 پورت معمول برای-SSL محافظت از سرورهای وب، به طوری که پورت در حال حاضر باید باز باشد.

OpenVPNNaturally، بدون توجه به آنچه VPN شما در حال اجرا و بدون در نظر گرفتن راه اندازی شبکه خود، شبکه اختصاصی مجازی در یک کسب و کار کوچک است به احتمال زیاد برای محدود کردن سرعت کاربران آن ‘. به عنوان مثال، در دفتر خانه خود من، منشور اتصال کابل اینترنت به من downlink با 25 مگابیت در ثانیه و اتصال بالایی 3-مگابیت در ثانیه را می دهد. این به این معنی است که هر چقدر سرعت اتصال من شبکه از راه دور است که من به سرور از OpenVPN من اتصال، حداکثر توان من خواهد شد به 3 مگابیت در ثانیه محدود شده است.

من اغلب کسب و کارهای کوچک flummoxed توسط اتصالات openvpn کند دیده ام. که معمولا اتفاق می افتد چرا که نه کاربران و نه کارکنان در خانه IT (اغلب یک و همان) متوجه است که ریاضی از اتصال به اینترنت بدان معنی است که کمترین لینک طول مسیر VPN خواهد سرعت بالا openvpn را تعیین می کند. اگر شما می خواهید یک شبکه اختصاصی مجازی واقعا سریع، شما نیاز به نیش گلوله و بالا پایان اتصال به اینترنت از ISP خود را.

خريد فيلتر شکن openvpn , خريد , فيلتر شکن , openvpn , فيلتر شکن openvpn , دانلود فیلتر شکن openvpn برای اندروید , فیلتر شکن openvpn برای اندروید

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن