Sitemap

خريد فيلتر شکن pm9نویسنده : admin


خريد فيلتر شکن pm9

خريد فيلتر شکن pm9

 

شروع به کار کنید با خريد فيلتر شکن pm9: برای مبتدیان، کاربران قدرت و IT مزایا

صفحه
اصول خريد فيلتر شکن pm9 برای گروه فناوری اطلاعات
NetworkIf شما در حال اجرا خريد فيلتر شکن pm9 جدی شرکت های بزرگ، شما در حال حاضر می دانیم که نه خدمات pm9 کاربر نهایی و نه مبتنی بر نرم افزار خدمات شبکه اختصاصی مجازی می تواند این کار را انجام دهید. مطمئنا، شما می توانید از یک دوجین از OpenVPN چند و یا ویندوز سرور 2008 R2 جعبه در مشکل پرتاب، اما علاوه بر اینکه نمی به اندازه کافی سریع، آنها می شود یک کابوس برای مدیریت. هنگامی که شرکت شما نیاز به هر چیزی از چند صد تا 10،000 به علاوه تونل فعال VPN در یک بار، شما باید به یکی از دو سخت افزار بالا از خط VPN و یا یک سرویس pm9 در سطح ملی تبدیل شود. به طور سنتی که تا به معنای سیسکو، شبکه های F5، درخت عرعر شبکه، و تعداد انگشت شماری از شرکت های دیگر شبکه های بالا.
در این مرحله، بیش از حد، شما ممکن است در مورد نوع دوم شبکه اختصاصی مجازی نگران، شرایطی که در آن به شما استفاده از خريد فيلتر شکن pm9 ها برای اتصال دفاتر و شعب مختلف بر روی اینترنت و ایمن. در اینجا شما با استفاده از فن آوری های مانند MPLS (چند پروتکل برچسب سوئیچینگ)، VPLS (خصوصی مجازی خدمات شبکه)، و L2VPN (لایه 2 شبکه های خصوصی مجازی) برای گرد هم آوردن مراکز داده و دفاتر مرکزی و شاخه را در یک کل مجازی.

تحت شرایط عادی، شما می خواهید به جای دیوار آتش خود را بین سرور خريد فيلتر شکن pm9 شما و اینترنت.
تحت شرایط عادی، شما می خواهید به جای دیوار آتش خود را بین سرور خريد فيلتر شکن pm9 شما و اینترنت. تصویر: مایکروسافت
اگر شما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد این نوع از خريد فيلتر شکن pm9، شما نباید گوش دادن به من. شما نیاز به پیدا کردن مهندسان شبکه بالا – یا هنوز بهتر، یک معمار شبکه واجد شرایط – به راه اندازی شبکه گسترده مجازی خود را (گسترده شبکه) به درستی. در اینجا یک اشتباه می تواند هزینه صدها شرکت شما هزار دلار، و یا کثیف کردن شبکه گسترده خود را هنگامی که شما حداقل می خواهید آن را به پایین. آیا شما می خواهید برای توضیح به مدیر عامل شرکت که چرا videocast عمومی شرکت به بزرگ کمی سطل در آسمان رفت؟ من فکر کردم نیست.
خريد فيلتر شکن pm9 ها از راه دور دسترسی شرکت، حتی در مرحله بزرگتر، استفاده از فن آوری همان خواهر و برادر کوچکتر خود را. تفاوت در این است به طور کامل در مقیاس.

اگر می خواهید مدیریت خريد فيلتر شکن pm9 سطح enterprise خود را، شما نیاز به ساخت آن را در اطراف گران قیمت (شروع در پنج چهره و کار راه خود را از وجود دارد) لوازم شبکه اختصاصی مجازی و سرورهای از سیسکو یا درخت عرعر. یا شما؟

عقل متعارف می گوید که شما مجبور به استفاده از متمرکز کننده نام تجاری، نام خريد فيلتر شکن pm9 با برچسب قیمت بالا خود را، اما فروشندگان دیگر – Vyatta به، به ویژه – استدلال می کنند در غیر این صورت. Vyatta به، با شروع با Vyatta به 3500 سری روتر و فایروال (معرفی شده در اواخر سال 2009)، ارائه شده است مسیریابی 10 گیگابیت در ثانیه در کسری از قیمت ارائه سیسکو مشابه.

هنگامی که آن را به خريد فيلتر شکن pm9 می آید، به عنوان مثال، Vyatta به 3500 می تواند به 8000 همزمان تونل IPSec pm9 رسیدگی تا در تا 900 مگابیت در ثانیه برای حدود 6000 $، در حالی که یک مقایسه سیسکو ASR 1006 راه اندازی خواهد بیش از 100،000 دلار اجرا شود. آیا محصول Vyatta به عنوان خوب است؟ من هر انجام نمی تست خودم، اما من از شرکت هایی است که با استفاده از آن و از آن راضی هستند می دانند. بیشتر به این نقطه، که در آن قیمت، چرا که نه حداقل آن را امتحان کنید؟ اگرچه اقتصاد ممکن است نشانه هایی از بهبود، آن را هنوز هم به اندازه کافی خوب است که CFOs و از CIOs خوش خواهد ثبت نام کردن در خرید سخت افزار شش شکل نیست.

سیسکو البته routerOf، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برون سپاری برای رفع نیازهای شبکه اختصاصی مجازی خود را. استفاده می شود که تا حدودی اتفاقی، اما در سال های اخیر چند مخابراتی بزرگ مانند AT & T و Verizon آغاز شده اند ارائه خدمات خريد فيلتر شکن pm9 ملی و بین المللی.هزینه برای خدمات از جمله ارزان نیست، اما نه حفظ خود خريد فيلتر شکن pm9 ها در سطح سازمانی خود را. صرفه جو و طراحان شبکه پوند-عاقلانه دقت pm9 گزینه برون سپاری خواهد شد در نظر بگیرند.
راهنمای pm9 پروتکل
pm9 ها ایجاد یک “تونل” امن از طریق اینترنت با استفاده از انواع پروتکل های.

PPTP (نقطه به نقطه تونل پروتکل): این پروتکل برای اولین بار در ویندوز مورد استفاده قرار گرفت، اما آن را بدون هیچ گونه امنیتی ساخته شده است در می آید. آن را معمولا با MPPE (مایکروسافت نقطه به نقطه رمزگذاری) پروتکل برای ایجاد یک شبکه اختصاصی مجازی امن تیمی. من می گویم “امن”، اما PPTP، با نام مستعار PP2P، به مدت طولانی به حال شهرت بد امنیتی. خوشبختانه، PPTP است به آرامی در حال مرگ دور و توسط پروتکل های امن تر جایگزین شده است.

L2TP (لایه 2 تونل پروتکل): مایکروسافت، مشغول به کار در هماهنگی با سیسکو، آیا بهتر بار دوم در اطراف. L2TP، همراه با امنیت از IPSec است، بسیار امن تر، و آن را در تمام نسخه های مدرن از ویندوز استفاده می شود. L2TP نیز در سیستم عامل مک X و در لینوکس با برنامه هایی مانند Openswan پشتیبانی می کند.

VPN SSL (لایه سوکت های امن VPN): در طول چند سال گذشته، در هیچ بخش کوچکی با توجه به محبوبیت رو به رشد از OpenVPN، VPN ها SSL شیوع بیشتری یافته است. شما می توانید مشتریان SSL VPN برای تمام سیستم عامل های بزرگ پیدا کنید.

خريد فيلتر شکن pm9 , خريد , فيلتر شکن , pm9 , فيلتر شکن pm9دانلود فیلتر شکن pm9

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن