Sitemap

خريد فيلتر شکن psiphon



نویسنده : admin


می شود به شما که در آن شما می خواهید برای رفتن …
سانسور شده توسط کشور شما، شرکت، یا دانشگاه؟

پس از برخورد با رژیم های سرکوبگر در سراسر جهان، ما منحصر به فرد مناسب برای کمک به شما به محتوای شما می خواهید، در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهم دریافت کنید.

… و می شود به شما وجود دارد با خیال راحت.
آیا می خواهید به گشت و گذار امن در هنگام استفاده از وای فای عمومی؟

رایگان اینترنت خوب است، اما کوکی ها به سرقت رفته و حساب نیست. خريد فيلتر شکن psiphon شما یک مسیر امن می دهد به اینترنت، بدون توجه به آنچه شبکه شما با استفاده از برای اتصال.

اعتماد، سرعت، سادگی: انتخاب کنید سه
از سال 2008، خريد فيلتر شکن psiphon میلیون ها نفر از مردم در کشورهای در حال محدود آزادی در سراسر جهان کمک کرده است با خیال راحت دسترسی به دانش و ایده های سانسور شده. در حال حاضر خريد فيلتر شکن psiphonمی تواند برای شما انجام همان.

خريد فيلتر شکن psiphon چیست؟
سایفون یک ابزار دور زدن از خريد فيلتر شکن psiphon شرکت که با بهره گیری از شبکه اختصاصی مجازی، SSH و فن آوری پروکسی HTTP به شما امکان دسترسی بدون سانسور به محتوای اینترنت ارائه شده است. مشتری psiphon خود را به طور خودکار در مورد نقاط دسترسی جدید را یاد بگیرند به حداکثر رساندن شانس خود را از دور زدن سانسور در.

سایفون طراحی شده است تا شما را با دسترسی آزاد به محتوای آنلاین فراهم می کند. خريد فيلتر شکن psiphon کند حریم خصوصی آنلاین خود را افزایش نمی دهد، و باید در نظر گرفته نشده است و یا به عنوان یک ابزار امنیتی آنلاین استفاده می شود.

شرح سایفون و خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon یک ابزار منبع باز طراحی شده برای دور زدن سانسور رنج می برد توسط میلیون ها نفر از کاربران اینترنت در چند کشور که در آن آزادی بیان یک حق است که آنها مجبور است.

با خريد فيلتر شکن psiphon تبدیل کامپیوتر شما به یک پروکسی سرور است که کاربر یا کاربران شما می خواهید را به دسترسی به اتصال.

در میان سرور خريد فيلتر شکن psiphon و مشتری امن، اتصال رمز شده ایجاد شده است که نمی توان ره شود.

بنابراین اگر شما یک دوستان و آشنایان که نمی توانند یک صفحه خاص را مشاهده کنید زیرا از آن شده است در کشور خود و یا به دلیل ارتباط با شکست مواجه ممنوع، آنها آدرس سرور خريد فيلتر شکن psiphon ارسال.

خريد فيلتر شکن psiphon شما اجازه می دهد حساب کاربری مختلف ایجاد، و همه آنها با کلمه عبور که شما ممکن است به هر کس می خواهید را محافظت

 توزیع نر م افزار های جاسوسی با استفاده از نام فیلتر شکن سایفون

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

ALERT: سایفون تیم یک نمونه خاص از نرم افزارهای مخرب مبدل به عنوان اجرایی خريد فيلتر شکن psiphon 3 ویندوز کشف شده است.نرم افزارهای مخرب است که به عنوان یک فایل زیپ به نام “pisphone3.zip” در www.copy.com توزیع و ممکن است از منابع دیگر.فایل زیپ شامل یک فایل باینری مخرب به نام “pisphone3.exe” با خواص توصیف در ویروس ها. توجه داشته باشید که غلط املایی نام. این اجرایی ویندوز دیجیتالی توسط خريد فيلتر شکن psiphon شرکت امضا نمی هرگز دانلود تازه سایفون اجرا بدون چک کردن امضای دیجیتالی خود را، که در اینجا توضیح داده شده.

خريد فيلتر شکن psiphon سایفون 3 چیست؟

خريد فيلتر شکن psiphon 3 یک ابزار دور زدن از سایفون شرکت که با بهره گیری از شبکه اختصاصی مجازی، SSH و فن آوری پروکسی HTTP به شما امکان دسترسی بدون سانسور به محتوای اینترنت ارائه شده است. شما سایفون 3 مشتری به طور خودکار در مورد نقاط دسترسی جدید را یاد بگیرند به حداکثر رساندن شانس خود را از دور زدن سانسور در.

سایفون 3 طراحی شده است تا شما را با دسترسی آزاد به محتوای آنلاین فراهم می کند. خريد فيلتر شکن psiphon کند حریم خصوصی آنلاین خود را افزایش نمی دهد، و باید در نظر گرفته نشده است و یا به عنوان یک ابزار امنیتی آنلاین استفاده می شود.

چگونه می توانم سایفون 3 را دریافت کنم؟

با کلیک بر روی لینک دانلود برنامه مشتری برای ویندوز XP، ویستا، 7، و 8 (دسکتاپ) و یا آندروید 2.2+.

خريد فيلتر شکن psiphon 3 مشتریان برای iOS و سیستم عامل مک ایکس هستند که به زودی.

آیا سایفون من 3 برای ویندوز معتبر؟

خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز است هرگز به عنوان یک بسته قابل نصب توزیع شده است. هر خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای کلاینت ویندوز یک فایل اجرایی واحد (“.EXE”) است که دیجیتالی توسط سایفون شرکت ویندوز امضا شده است به طور خودکار چک این امضا زمانی که شما مشتری اجرا شود. شما همچنین می توانید به صورت دستی امضا قبل از اجرای مشتری با توسل به محاوره ای برای خواص فایل و بازرسی زبانه امضا دیجیتال بازرسی.

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

انگشت زدن پای SHA1 برای خريد فيلتر شکن psiphon شرکت گواهی کلید عمومی در جزئیات گفت و گو گواهی تب نمایش داده شود. برای گواهی معتبر برای دوره 2011 ژوئن 16 به 2012 ژوئن 21 انگشت زدن پای SHA1 است:

8F: B7: EF: BD: 20: A9: 20: 3A: 38: 37: 08: A2: 1E: 0A: 1D: 2E: آگهی: 7B: EE: 6D
و برای گواهی برای برای دوره 2011 مه 21 معتبر به 2014 ژوئیه 30 انگشت زدن پای SHA1 است:
84: C5: 13: 5B: 13: D1: 53: 96: 7E: 88: C9: 13: 86: 0e: 83: EE: EF: 48: 8E: 91
خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز خودکار به روز رسانی خود را، و این فرایند به طور خودکار تایید است که هر به روز رسانی معتبر است.

چگونه می توانم اجرا من خريد فيلتر شکن psiphon برای ویندوز؟

دانلود برنامه سرویس گیرنده و آن را اجرا کنید. هنگامی که شما آن را اجرا کنید، شما باید ببینید اعلان امنیتی نشان می دهد که این برنامه یک محصول قانونی و مشروع از خريد فيلتر شکن psiphon شرکت است

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

سایفون 3 به طور خودکار شروع می شود اتصال زمانی که شما آن را اجرا کنید. در حالی که آن را به اتصال، آیکون در حال چرخش نمایش داده می شود. شما ممکن است یکی از حالت های تونل زیر را انتخاب کنید: VPN (L2TP از طریق IPsec)، SSH، یا SSH + (SSH به همراه مبهم و تاریک کردن، یک لایه تصادفی در بالای SSH برای جلوگیری از انگشت نگاری پروتکل).

 

 

اتصال به سرور خريد فيلتر شکن psiphon هنگامی برقرار میشود آیکون سبز نمایش داده می شود. در حالت VPN، همه از ترافیک خود را به طور خودکار از طریق سایفون 3 تونل.

در حالت SSH و SSH +، خريد فيلتر شکن psiphon به طور خودکار مجموعه ویندوز تنظیمات پروکسی سیستم و ترافیک برای برنامه های کاربردی که این تونل تنظیمات از طریق سایفون 3. این تنظیمات به طور پیش فرض با تمام مرورگرهای وب عمده احترام احترام بگذارند.

علاوه بر این، در SSH و حالت SSH +، خريد فيلتر شکن psiphon را ارائه می دهد گزینه تونل تقسیم که در آن ترافیک بین المللی از طریق پراکسی و ترافیک داخلی تونل است. گزینه ای برای فعال کردن تونل تقسیم اتمام “پروکسی نمی …”. هنگامی که این گزینه روشن است، حوزه unproxied در منطقه پیام گزارش شده است.

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

هنگامی که این برنامه به شما نزدیک، سایفون 3 به طور خودکار قطع. شما همچنین می توانید بر روی آیکون کلیک کنید تا ضامن اتصال.

آیا سایفون من 3 برای آندروید معتبر؟

ALERT: آسیب پذیری به تازگی منتشر شده ممکن است امضا برنامه آندروید چک کردن به دروغ باعث گزارش APK هایی مخرب به عنوان معتبر. ما توصیه می کنیم که کاربران بر روی ویژگی های گوگل تأیید برنامهها به نوبه خود به عنوان اینجا مستند شده است.

هر سایفون 3 برای مشتری آندروید به عنوان یک فایل آندروید APK (“.apk”) است که دیجیتالی توسط خريد فيلتر شکن psiphon شرکت سایفون شرکت گواهی کلید عمومی به شرح زیر است امضا حمل:

مالک: CN = سایفون شرکت، OU = سایفون شرکت، O = سایفون شرکت،
L = ناشناخته، ST = ناشناخته، C = CA
صادرکننده: CN = سایفون شرکت، OU = سایفون شرکت، O = سایفون شرکت،
L = ناشناخته، ST = ناشناخته، C = CA
شماره سریال: 349480e5
معتبر از: جمعه ژوئن 1 00:04:42 EDT 2012 تا: سه شنبه اکتبر 18 12:04:42 EDT 2039
اثر انگشت گواهی:
MD5: BB: 08: CD: 91: 22: FC: EB: 17: 1A: 4A: 3B: 90: 65: CE: 2E: 58
SHA1: 49: 2C: 3A: 49: 20: F3: 6B: AE: 95: 90: EB: 69: A6: 36: E9: 88: A7: 41: 7A: 95
SHA256: 76: DB: EF: 15: F6: 77: 26: D4: 51: A1: 23: 59: B8: 57: 9C: 0D:
7A: 9F: 63: 5D: 52: 6A: A3: 74: 24: DF: 13: 16: 32: F1: 78: 10
امضاء نام الگوریتم: SHA256withRSA
نسخه: 3

APK ممکن است توسط (1) استخراج گواهی از آرشیو و چک کردن که اثر انگشت خود را منطبق بر ارزش بالا و (2) و ثابت کرده که APK است با گواهی امضا معتبر. به عنوان مثال، با استفاده از ابزار خط فرمان یونیکس و جاوا:

$ جدا کردن -p PsiphonAndroid.apk META-INF / PSIPHON.RSA | keytool -printcert
$ jarsigner -verbose -verify PsiphonAndroid.apk

خريد فيلتر شکن psiphonبرای آندروید خودکار به روز رسانی خود را، و این فرایند به طور خودکار تایید است که هر به روز رسانی معتبر است.

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

هنگامی که برنامه خريد فيلتر شکن psiphon به شما راه اندازی، به طور خودکار شروع به اتصال به شبکه سایفون.

 

 

 

 

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

 

هنگامی که برنامه به شبکه متصل است، آن را ساخته شده است در مرورگر خريد فيلتر شکن psiphon راه اندازی. سایفون 3 برای آندروید می کند به طور خودکار تونل نمی ترافیک برای پیش فرض مرورگر آندروید و یا برنامه های دیگر. به طور پیش فرض، تنها مرورگر خريد فيلتر شکن psiphon از طریق شبکه سایفون 3 تونل.

خريد فيلتر شکن psiphon

خريد فيلتر شکن psiphon

 

 

چه اطلاعاتی کاربر خريد فيلتر شکن psiphon 3 جمع آوری؟

ما جمع آوری داده های زیر برای پیدا کردن که چگونه به خوبی خريد فيلتر شکن psiphon در حال کار، چه سایت های محبوب هستند و چه استراتژی انتشار موثر هستند. این اطلاعات با شرکای ما به اشتراک گذاشته به طوری که آنها می توانید ببینید، برای مثال، چگونه اغلب سایت های خود را از طریق سایفون و از آن کشور دیدار کرد.

تعداد درخواست ایمیل برای دریافت لینک مشتری
تعداد ارتقاء
چگونه اغلب هر پروتکل استفاده شده است، و خطا کدهای پس از شکست
چگونه اغلب سرورهای جدید کشف می شوند
تعداد جلسه و مدت زمان جلسه
بازدید های صفحه (آدرس ها صفحه کامل برای وب سایت های حامی)
بایت منتقل
تعداد درخواست HTTPS
پلت فرم مشتری (فهرست سیستم عامل ساده، به عنوان مثال، یک مرورگر عامل کاربر جزئیات)
آدرس IP کاربر و آدرس ایمیل هرگز جمع آوری. کاربران لازم نیست برای ایجاد حساب برای استفاده از سیستم.

رویداد سیاهههای مربوط شامل مهر زمانی، کد منطقه (کد کشور GeoIP با) و ویژگی های غیر شناسایی از جمله ID حامی (تعیین شده توسط آن مشتری خريد فيلتر شکن psiphon استفاده می شود)، نسخه مشتری، و نوع پروتکل. بازدید های صفحه توسط زمان و / یا جلسه، قبل از اینکه به سیستم وارد جمع.

همه آمار مشترک با حامیان مالی بیشتر بر اساس تاریخ، حامی، و منطقه جمع.

هنگامی که شما انتخاب می کنید برای ارسال بازخورد از طریق خريد فيلتر شکن psiphon شما میتوانید از جمله داده های تشخیصی داشته باشد. ما با استفاده از این داده ها به ما کمک هر گونه مشکل شما ممکن است داشتن عیب یابی و برای کمک به ما را سایفون در حال اجرا هموار. ارسال این داده ها به طور کامل اختیاری است. داده های رمزگذاری شده است قبل از شما آن را ارسال، و تنها می تواند توسط ما رمزگشایی. اطلاعات در داده های پلت فرم متفاوت است، اما ممکن است عبارتند از:

ویندوز:

نسخه سیستم عامل
نسخه ضد ویروس
چگونه شما به اینترنت متصل است (برای مثال، اگر شما با استفاده از شماره گیری و یا متصل از طریق یک پروکسی)
چقدر آزاد حافظه کامپیوتر شما است
آندروید:
نسخه آندروید
مدل گوشی
آیا گوشی شما روت شده است
از زمان به زمان خريد فيلتر شکن psiphon ممکن است برای ضبط اطلاعات اضافی به منظور حل و فصل مشکل با خدمات ما است. هنگامی که این اتفاق می افتد، ما یک ورودی در اینجا توصیف آنچه ثبت شد، چه مدت آن را نگه داشته بود، و به همین دلیل اضافه کنید.

منبع باز

خريد فيلتر شکن psiphon 3 یک پروژه منبع باز است. شما می توانید کد منبع و طراحی اسناد و مدارک در صفحه اصلی پروژه پیدا کنید.

خريد فيلتر شکن psiphon 3 مشتریان استفاده از اجزای متن باز زیر است.

ویندوز:

رمزنگاری ++
JsonCpp
جی کوئری
احمقانه
yaml-CPP
zlib می
آندروید:
BadVPN
ConnectBot
Ganymed SSH2
JSocks
جی کوئری
پچ SSH مبهم
RootTools
Zirco
GoSquared آیکون پرچم
سایر سوالات متداول

س: از کجا می توانم آخرین اطلاعات در مورد خريد فيلتر شکن psiphon 3 را دریافت کنم؟

: تاریخ لیست های پستی ما:

سایفون 3 اطلاعیه
سایفون گروه 3 کاربر
سایفون 3 توسعه دهندگان
Q: چرا سایفون 3 آدرس IP من اغلب تغییر؟

: شما سایفون 3 مشتری به طور خودکار کشف خريد فيلتر شکن psiphon جدید 3 سرور. وقتی آخرین سرور استفاده می شود در حال حاضر در دسترس نیست، یکی دیگر را می توان به جای استفاده می شود.

Q: چرا نگاه کنید به من پیام “اتصال” تکرار و بیش از؟

: اگر شما تکرار پیام های “اتصال”، به این معنی که هیچ سرور در دسترس است که مشتری خود را در مورد می داند وجود دارد. سعی کنید برای دانلود خريد فيلتر شکن psiphon 3 مشتری جدید است.

س: چگونه می توانم خريد فيلتر شکن psiphon 3 جدید مشتری؟

: ارسال یک ایمیل به [email protected] یا آدرس ایمیل شما استفاده برای به دست آوردن فعلی خريد فيلتر شکن psiphon 3 مشتری خود را.

س: چگونه می توانم نسخه فعلی من از سایفون 3 را چک کنم؟

: وقتی خريد فيلتر شکن psiphon 3 شروع می شود، آن را نمایش نسخه کارفرما در خط اول از خروجی.

س: فایل “psiphon3.exe.orig” چیست؟

: روند بروز رسانی خودکار در خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز تغییر نام نسخه های قدیمی خود را به “psiphon3.exe.orig”. فایل های قدیمی با “.orig” پسوند خیال راحت می توانید حذف شود.

س: آیا خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای پروکسی ویندوز تمام ترافیک اینترنت من؟

: فقط در حالت VPN. پس از اتصال موفقیت آمیز در حالت VPN تاسیس، ترافیک کل کامپیوتر شما را از طریق شبکه خريد فيلتر شکن psiphon 3 عبور می کنند. در حالت SSH، تنها برنامه های کاربردی که با استفاده از HTTP محلی و پروکسی SOCKS شود پروکسی.

س: آیا سایفون 3 برای ویندوز سازگار با مرورگرهای وب اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، کروم و؟

پاسخ: بله. در حالت SSH، تنظیمات مرورگر خود و مطمئن شوید که آن پیکربندی شده است به استفاده از تنظیمات پروکسی سیستم.

س: آیا هیچ گونه محدودیت پورت در حالت VPN وجود دارد؟ چرا نمی توانم ایمیل با استفاده از سرویس گیرنده ایمیل من در حالت VPN ارسال کنم؟

: اتصالات خروجی از خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز VPN را می توان تنها در بنادر زیر ساخته شده: 53، 80، 443، 554، 1935، 7070، 8000، 8001، 6971-6999. این بحث برای اطلاعات بیشتر. سرویس گیرنده های ایمیل می تواند اتصالات خروجی در بنادر 25 ایجاد نمی کند و 587. این بحث برای اطلاعات بیشتر.

س: چه پروتکل VPN توسط سایفون 3 برای ویندوز استفاده می شود؟ چرا نمی توانم اتصال؟

: خريد فيلتر شکن psiphon استفاده از پروتکل L2TP / IPSec شبکه اختصاصی مجازی. ممکن است فایروال شبکه شما استفاده از VPN ها اجازه نمی دهد. روتر به خانه شما ممکن است پیکربندی شود که از طریق این پروتکل VPN عبور. تنظیمات فایروال خود را چک کنید که IPSec یا L2TP عبور از طریق فعال است. از IPSec خدمات سیستم شما ممکن است غیر فعال. تنظیمات سرویس خود را چک کنید و این سرویس را قادر به شروع به صورت خودکار.

س: من می توانم به سایفون 3 برای ویندوز در حالت VPN متصل شود، اما چرا کند؟ گاهی اوقات صفحات وب را بار نیست در همه.

: برخی از سخت افزار شبکه و یا اتصال به اینترنت ممکن است مشکلات عملکرد برای L2TP / IPSec را که از پروتکل های خريد فيلتر شکن psiphon 3 در حالت VPN استفاده شود. سعی کنید با استفاده از حالت های SSH به جای.

س: زمانی که من به سایفون 3 برای ویندوز در حالت VPN متصل شود، هیچ یک از صفحات وب من بارگذاری. من پیغام خطا نشان می دهد که مراجعه دامنه شکست خورده است.

: سایفون 3 ترافیک DNS را محدود به سفید ذکر شده، بررسی سرویس دهنده های DNS. خريد فيلتر شکن psiphon 3 مشتری به طور خودکار تنظیمات دی ان اس سرور VPN خود را پیکربندی. اگر شما گرفتن خطاهای مربوط به DNS، بررسی کنید که شما توسط “دی ان اس تعویض” تروجان، که تلاش می کند برای تغییر تنظیمات دی ان اس سرور خود را آلوده نمی کند. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد.

س: چگونه می توانم برنامه های کاربردی برای استفاده از سایفون 3 تونل در حالت SSH پیکربندی کنم؟

: خريد فيلتر شکن psiphon 3 به طور خودکار پیکربندی سیستم شما برای استفاده از پراکسی محلی HTTP / HTTPS در 127.0.0.1:8080 و یک پراکسی محلی Socks در 127.0.0.1:1080. برنامه های کاربردی ویندوز است که با استفاده از سیستم پروکسی تنظیمات به طور خودکار پروکسی خواهد شد. شما دستی ممکن است پیکربندی برنامه های کاربردی دیگر برای استفاده از این پراکسی های محلی است. هر دو خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز (حالت SSH) و سایفون 3 برای آندروید اجرای این پروکسی محلی است.

س: حالت SSH + چیست؟

: حالت SSH با علاوه بر این از یک لایه مبهم و تاریک کردن در بالای دست دادن SSH برای دفاع در برابر انگشت نگاری پروتکل. شرح پروتکل را می توان در اینجا یافت نشد.

• پرسش: آیا در حالت SSH برای خريد فيلتر شکن psiphon 3 برای ویندوز، می بینم که پیغام خطای “شکست برای اتصال به Polipo”. چیکار میتونم بکنم؟

: پروکسی HTTP محلی نمی تواند اجرا شود. شما ممکن است یکی دیگر از روند در حال اجرا است که با استفاده از پورت پیش فرض داشته باشد. سعی کنید با استفاده از پورت های مختلف. سوال نگاه کنید به “• پرسش: آیا پروکسی HTTP محلی در پورت های مختلف از 8080 اجرا؟”

• پرسش: آیا می توانم از پراکسی HTTP محلی در پورت های مختلف از 8080 اجرا؟

پاسخ: بله، بر روی ویندوز. اجرای کلیک کنید، و نوع “regedit” برای باز کردن ویرایشگر رجیستری. یافتن و باز کردن “HKEY_CURRENT_USER \ نرم افزار \ Psiphon3″، و در سمت راست شما “UserLocalHTTPProxyPort” را ببینید. تنظیم آن را ارزش به پورت (در دهدهی) است که شما می خواهم به استفاده از.

س: من با استفاده از AutoProxy. چگونه می توانم سایفون 3 بگویید برای ویندوز پیکربندی تنظیمات پروکسی سیستم من نیست؟

: کلیک کنید دویدن، و نوع “regedit” برای باز کردن ویرایشگر رجیستری. یافتن و باز کردن “HKEY_CURRENT_USER \ نرم افزار \ Psiphon3″، و در سمت راست شما “UserSkipProxySettings” را ببینید. تنظیم این مقدار را به 1 و خريد فيلتر شکن psiphon3 به طور خودکار تنظیمات پروکسی سیستم پیکربندی کنید.

يادداشت ها:خريد فيلتر شکن psiphon ,فيلتر شكن psiphon ,فیلتر شکن psiphon اندروید ,فیلتر شکن psiphon۳ ,فیلتر شکن psiphon برای کامپیوتر ,فیلتر شکن psiphon manoto1
منبع : خريد فيلتر شکن