Sitemap

خريد فيلتر شکن ssl lineنویسنده : admin


خريد فيلتر شکن ssl line

خريد فيلتر شکن ssl line

 

فيلتر شکن ssl line SSL / VPN برای کاربران لینوکس

روش استاندارد برای کاربران لینوکس برای برقراری ارتباط فيلتر شکن ssl line با دسترسی امن (SA) دستگاه های شبکه های درخت عرعر است برای ورود به سایت از طریق مرورگر وب و به کلیک بر روی دکمه شروع بعدی به شبکه متصل در پانل جلسات کارفرما کاربرد. در اولین استفاده از نرم افزار دانلود و نصب به صورت خودکار. مزیت: شما لازم نیست بدانید که هر چیزی (اگر آن را از جعبه کار می کند)، نقطه ضعف: شما نیاز به یک مرورگر وب و شما نیاز جاوا در هر زمان شما می خواهید برای شروع اتصال به شبکه مشتری.

این کارکردن توضیح دهید که چگونه شما می توانید اتصال شبکه استفاده اگر شما نمی خواهید به برای ورود به سایت از طریق هر مرورگر وب شما می خواهید برای شروع یک اتصال فيلتر شکن ssl line و / یا اگر شما نمی خواهید و یا می توانید جاوا (پلاگین) در تمام استفاده نمی کند. ممکن است که به دریافت، نصب و شبکه اجرا به طور کامل اتصال بدون جاوا.ncsvc (شبکه متصل خدمات) باینری اجرایی 32 بیتی استفاده می کند که LIBS به اشتراک گذاشته است. بنابراین اگر شما استفاده از یک سیستم 64 بیتی، شما باید برای نصب نسخه 32 بیتی از کتابخانه C گنو (دبیان / اوبونتو: بسته libc6-i386)، از zlib می کتابخانه فشرده سازی (دبیان / اوبونتو: lib32z1 بسته) و از ماژول NSS برای قطعنامه نام چندپخشی DNS (دبیان / اوبونتو: بسته lib32nss-mdns).

اگر شما قبلا دانلود کرده اید نرم افزار سرویس گیرنده، این امکان وجود دارد برای شروع شبکه از خط فرمان ارتباط برقرار کنند. در هر صورت با یا بدون جاوا رابط کاربری گرافیکی. فقط نگاهی به راهنما ارائه شده توسط شبکه های درخت عرعر دارند: اگر شما در صفحه وب سایت درخت عرعر SSL / فيلتر شکن ssl line خود را وارد شده، کلیک بر روی دکمه راهنما و جلسات را انتخاب کنید / با استفاده از شبکه اتصال (لینوکس) در نوار منو. این کمک بزرگی است اما هنوز هم وجود دارد برخی از معایب: هیچ فایل پیکربندی ممکن است، پارامترهای مانند میزبان و نام کاربری باید به عنوان گزینه های خط فرمان داده شده وجود دارد. علاوه بر این یک مشکل با رمز عبور کاربر وجود دارد. در هر صورت شما آن را به عنوان گزینه خط فرمان را (اما سپس آن را در لیست پروسه سیستم قابل مشاهده است، بنابراین این یک ایده خوب نیست) و یا شما آن را حذف، و سپس از آن خواهد شد پس از آن باعث. اما مشتری خود را از پنجره آن را از آغاز شد جدا نیست و شما می توانید آن را جدا نه به طور مستقیم (با استفاده از و) به دلیل اینکه برای اولین بار به برای رمز عبور سریع صبر کنید. چیز دیگری که ناراحت این است که اگر شما با استفاده از جاوا رابط کاربری گرافیکی، رابط کاربری گرافیکی خواهد شد قبل از رمز عبور شما وارد شروع شود، بنابراین شما مجبور به برگشت به پنجره که در آن رمز عبور را برانگیخت است. نکته دیگر دست زدن به گواهی است: شبکه اتصال نیازهای گواهی میزبان سایت درخت عرعر SSL / VPN برای اتصال. اول این است که بسیار راحت نیست، دوم این امر می تواند معقول تر به منظور بررسی گواهی که میزبان ارائه می دهد با مناسب اعتماد اقتدار گواهی. به هر حال: شما باید به منظور بررسی گواهی که شما از میزبان دانلود کنید و این امر می تواند راحت تر اگر این امر می تواند به طور خودکار انجام می شود.

در این راه حل به استفاده از لفاف بسته بندی برای شبکه اتصال مشتری که غلبه بر این معایب: JNC برنامه پرل که آیا این کار است.

چگونه

در ابتدا شما باید شبکه نرم افزار سرویس گیرنده اتصال از شبکه های درخت عرعر.
اگر پلاگین جاوا از سان مایکروسیستمز است بر روی سیستم شما نصب شده و شما با استفاده از 32 بیتی لینوکس (آفتاب java6-پلاگین برای من در دبیان / اوبونتو 32 بیتی کار می کند)، پس از آن فقط اتصال یک بار با استفاده از رابط کاربری استاندارد از طریق مرورگر وب (فایرفاکس توسط شبکه های درخت عرعر پشتیبانی، اپرا برای من کار می کرد، بیش از حد). شما برای کلمه عبور ریشه پرسید چرا که کمی نوع setuid از باینری ncsvc باید تنظیم شود. اگر شما یک رمز عبور ریشه ندارد (به عنوان مثال دلیل این که شما با استفاده از اوبونتو) فقط CTRL + D را فشار دهید به سقط جنین. با این وجود نرم افزار خواهد شد به دایرکتوری ~ / .juniper_networks / network_connect دانلود. فقط مطمئن شوید که باینری باید سطح دسترسی مورد نیاز را:

$ ریشه مرحله تشکیل هلیوم وقتی کنید: sudo: ریشه ~ / .juniper_networks / network_connect / ncsvc
$ سطح دسترسی وارد کنید: sudo 6711 ~ / .juniper_networks / network_connect / ncsvc
$ سطح دسترسی 744 ~ / .juniper_networks / network_connect / ncdiag

اگر خورشید جاوا بر روی سیستم خود را با درخت عرعر (64 بیتی لینوکس) کار نمی کند و یا شما نمی خواهید به استفاده از جاوا، فقط در وب سایت از شما درخت عرعر SSL / VPN برای ورود و تغییر URL به شرح زیر است:
اگر URL سایت است https://vpn.kit.edu وارد https://vpn.kit.edu/dana-cached/nc/ncLinuxApp.jar و فایل ncLinuxApp.jar دانلود کنید.
سپس دستورات زیر را اجرا کنید:

$ mkdir به -p ~ / .juniper_networks / network_connect /
$ جدا کردن ncLinuxApp.jar -d ~ / .juniper_networks / network_connect /
$ ریشه مرحله تشکیل هلیوم وقتی کنید: sudo: ریشه ~ / .juniper_networks / network_connect / ncsvc
$ سطح دسترسی وارد کنید: sudo 6711 ~ / .juniper_networks / network_connect / ncsvc
$ سطح دسترسی 744 ~ / .juniper_networks / network_connect / ncdiag

دانلود JNC، آن را کپی کنید به پوشه مناسب (به عنوان مثال / usr / محلی / بن) و آن را اجرایی:

$ سطح دسترسی + X JNC

علاوه بر اپناساسال پرل باید نصب شود برای استفاده از آن. اگر می خواهید به استفاده از رابط کاربری گرافیکی، جاوا از سان مایکروسیستمز باید در دسترس، بیش از حد، البته باشد.

در صورت استفاده از 64 بیتی لینوکس اتصال به شبکه های جاوا GUI کار نخواهد کرد. بنابراین به یاد داشته باشید برای شروع JNC با –nox گزینه (یا -n)، پایین را ببینید. همچنین نسخه های 32 بیتی از کتابخانه های مورد نیاز را نصب کنید. در دبیان / اوبونتو:
$ دستور apt-get نصب libc6-i386 lib32z1 lib32nss-mdns

ایجاد دایرکتوری برای فایل های پیکربندی

$ mkdir به -p ~ / .juniper_networks / network_connect / پیکربندی

و ایجاد یک فایل پیکربندی در این شاخه. باید somename.conf نام برد.

به عنوان مثال فایل پیکربندی
(مؤسسه فناوری کارلسروهه (KIT) کاربران: اینجا کلیک کنید)

میزبانی = foo.bar.com
کاربر = نام کاربری
رمز عبور = راز
قلمرو = قلمرو بسیار طولانی با فاصله
cafile = / و غیره / اس اس ال / نوار-chain.pem
certfile =
رمز عبور و قلمرو اختیاری هستند.
cafile: زنجیره CA به منظور بررسی گواهی میزبان
گواهی میزبان در قالب DER: certfile
cafile یا certfile باید پیکربندی.

برای cafile / certfile شما مجبور به استفاده از مسیر کامل. شما باید ~ استفاده کنید، آن را نمی خواهد گسترش یافته است.

اگر شما در مورد هر قلمرو دانم این احتمالا وجود دارد تنها یک، بنابراین شما می توانید از این گزینه پیکربندی حذف. شما همچنین می توانید پیدا کردن قلمرو خود را با مشاهده منبع صفحه از صفحه ورود به سیستم شما: فقط برای قلمرو کلمه در آن جستجو کنید.

شروع شبکه با اتصال

$ somename JNC

یا

$ JNC –nox somename

برای استفاده بدون رابط کاربری گرافیکی. برای جلوگیری از مشتری، فقط (ثبت نام در جاوا رابط کاربری گرافیکی و یا کلیک کنید) اجرا

$ JNC توقف

برای گزینه های بیشتر ببینید

$ JNC –help

به روز رسانی مشتری: اگر به سایت درخت عرعر SSL / فيلتر شکن ssl line خود را به ورژن های جدید به روز رسانی شد وجود دارد می تواند همچنین یک شبکه جدید تماس نسخه مشتری در دسترس است. برای دریافت آن، فقط گام اول در این کارکردن تکرار کنید. شما لازم نیست به حذف هر گونه فایل ها قبل.

برای تغییر در JNC، تغییرات را ببینید. نسخه جدید 0.19 است.

خريد فيلتر شکن ssl line , خريد , فيلتر شکن ssl line , دانلود فیلتر شکن ssl line

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن