Sitemap

خريد کرايونویسنده : admin


امروزه از انواع فیلتر شکن موجود در بازار اینران فیلتر شکن کریو یکی از محبوب ترین vpn ها محسوب می شود زیرا کریو به راحتی قابل نصب در انواع مختلف سیستم عامل می باشد.یکی دیگر از مزیت های کریو عدم قطی و سرعت بالا کریو می باشد به همین دلیل افراد و کاربران اینترنتی زیادی رو به خريد کرايو می آورند.

خريد کرايو(kerio vpn) برای انواع مختلف سیستم عامل ها

خريد کرايو

– خرید کریو برای ویندوز:کابران دنیای مجازی با خرید کریو می تواند از این فیلتر شکن در سیستم عامل های ورژن مختلف از جلمه ویندوز 10 , ویندوز 8, ویدوز 7 و ویندوز xp استفاده کنند.
– فیلتر شکن کریو 23 بیتی و 64 بیتی :با خرید فیلتر شکن (kerio) کاربران می تواند در ویندوز های 32 بیتی و هم چنین ویندوز های 64 بیتی از این فیلتر شکن قوی به راحتی استفاده کنند.

– خرید کرایو برای اندروید:گرچه خريد کرايو  می تواند تمام نیاز های کاربان سیستم عامل ویندوز را برطرف کند , اما شرکت اصلی kerio متاسفانه هنوز ورژن اندروید این نرم افزار قوی را ارائه نداده است.مشترکین سیستم عامل اندروید می توان اقدام به خرید فیلتر شکن open vpn و یا cisco برای رفع محدودیت در دسترسی به وب سایت ها کنند.
-خرید کریو برای سیستم عامل ios: کریو vpn برای سیستم عامل ios نیز هنوز طراحی نشده است , لذا کاربران این سیستم عامل نیز میتوانند از فیلتر شکن oepn vpn و هم چنین vpn pptp برای دسترسی نامحدود استفاده کنند.
– kerio برای  linux:برنامه ها و کانکشن های خريد كريو  به راحتی در سیستم عامل linux قابل نصب است .نسخه کاملا کاربردی به مدت 30 روز (در آنتی ویروس سوفوس) است.  ‘برای ویندوز، لینوکس و Mac OSX در دسترس است.

-کریو برای mac: خوشبختانه برای سیستم عامل mac نیز کریو طراحی شده است و هم اکنون ورژن های زیر به راحتی در دسترس است:

 Mac OS X 10.11 El Capitan
Mac OS X 10.10 Yosemite
Mac OS X 10.9 Mavericks
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Server and Desktop editions

نتیجه گیری نهای در مورد خرید کریو:

اگر چه امروزه با خرید کریو دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو به راحتی امکان پذیر است و کریو vpn برای دانلود نیز سرعت بسیار مناسب و بالایی دارد , اما همان گونه که گفتیم کریو بریا همه سیستم عامل عامل ها در دسترس نیست و دیگر معایب ان میتوان به مسدود شدن کریو در مناسبت های سیاسی مختلف در ایران نام برد.

منبع : خرید فیلتر شکن