Sitemap

خريد کريو با شارژ ايرانسلنویسنده : admin


در دولت ایرانبه خرید کریو خوش آمدید

خريد کريو با شارژ ايرانسل

خرید کریو پورتال آنلاین خود را به انجام کسب و کار دولت کلمبیا، خواندن و نوشتن ایمیل، و خواندن اخبار دانشگاه که به طور مستقیم شما تاثیر می گذارد. ما همچنین در برخی از مسائل و منافع عمومی آیتم های سرگرم کننده اضافه شده است، برای راحتی و لذت بردن شما. اطلاعات ارائه شده است به طور خاص برای شما سفارشی، قرار دادن “من” در خرید کریو .

برای بازگشت به صفحه اصلی خريد کريو با شارژ ايرانسل اینجا را کلیک کنید.
در داخل چه خبر؟

برای دانش آموزان: خرید کریو  ایمیل خوانده شده، ورود به پردیس آنلاین، ثبت نام برای کلاسهای، بررسی نمرات و کمک های مالی، و عقب در اخبار است که شما تاثیر می گذارد.

برای کارکنان: بررسی فیش حقوق، بودجه کنترل و گزارش ها، خرید کریو  مزایای و مالیات، و خواندن اخبار مهم است که شما تاثیر می گذارد.

برای دانشکده: مدیریت برنامه کلاس و مشاوره، رکورد حضور و نمرات، ذخیره بوک مارک پژوهش، و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اعضای هیئت علمی.
نکات فنی

اولین بار که شما وارد شوید، خرید کریو  مشاهده ممکن است شما نیاز به ورود مجدد رمز عبور خود را چندین بار، به منظور ارتباط با E-mail و پردیس آنلاین. این را به عنوان همگام سازی حساب می شود. آن را نیز برای اولین بار شما پس از تغییر رمز عبور خود را برای ورود خريد کريو با شارژ ايرانسل اتفاق می افتد.

هشدار مرورگر! اجتناب از استفاده از دکمه های بازگشت و رو به جلو در مرورگر شما. یک اشکال شناخته شده ممکن است شما را از زمانی که با استفاده از دکمه های جهت مرورگر در صفحات SRCT مشاهده جدولبندیشده وارد شوید. به سادگی بر روی زبانه کلیک کنید و یا آیکون شما مایل به دوباره سایت بازدید، بدون استفاده از عقب یا به جلو.

خريد کريو با شارژ ايرانسل  مشاهده با استفاده از ورود PVT خود را.
دانش آموزان دریافت یک دولت خريد کريو با شارژ ايرانسل کلمبیا زمانی که رسما اعتراف کرد. کارمندان و اعضای هیات علمی دریافت یک دولت PVT کلمبیا که استخدام کرد. کلمه عبور PVT برای 180 روز معتبر است، پس لطفا رمز عبور خود را PVT اغلب تغییر دهید. اگر رمز عبور خود را منقضی شده است، سعی کنید رمز عبور خود را PVT به تنظیم مجدد. اگر شما نیاز به کمک های اضافی، تماس با مرکز در خرید کریو)

نیاز خريد کريو با شارژ ايرانسل کنم؟

خريد کريو با شارژ ايرانسل

نام کاربری خريد کريو با شارژ ايرانسل گرین کارت آمریکا
تغییر کلمه عبورخريد کريو با شارژ ايرانسل باید رمز عبور قدیمی خود را می دانم.
تنظیم مجدد کلمه خريد کريو با شارژ ايرانسل – باید SSN و تاریخ تولد (mmddyyyy) می دانند.
دانشجویان جدید تاریخ تولد خود را (mmddyyyy) به عنوان رمز عبور برای اولین ورود خود را استفاده کنید.
برای راهنمایی بیشتر:

دفعات بازدید: راهنما خريد کريو با شارژ ايرانسل مشاهده و صفحه پرسش و پاسخ.
برای مسائل فنی، با فناوری اطلاعات.
برای مسائل مربوط به محتوا، استفاده از نظر / بازخورد ایمیل بر روی زبانه صفحه اصلی در داخل خريد کريو با شارژ ايرانسل مشاهده شد.
برای مسائل کلاس آنلاین، بازدید از پردیس آنلاین اطلاعات سایت.
برای مسائل کلاس RODP، وب سایت خريد کريو با شارژ ايرانسل مراجعه کنید.

منبع : خرید کریو