Sitemap

خريد kerio ارزاننویسنده : admin


یک خريد kerio ارزان یا شبکه خصوصی مجازی است که به عنوان تعریف می شود:

“یک روش ارتباطی امن بین دو نقطه از شبکه های عمومی”
امنیت ارتباطات خود را از طریق رمزگذاری تضمین شده است. الگوریتم های رمزنگاری به ارتباطات استفاده می شود، مطمئن شوید خريد kerio ارزان که هیچ کس در شبکه های عمومی (اینترنت) می توانید مطالب ارتباط خود را بین دو نقطه دسترسی داشته باشید. در اثر آن را ایجاد یک تونل خصوصی بین دو نقطه است.
چیست خرید کریو؟
VPN ها دارای مزایا و کاربردهای بسیاری از جمله:
هزینه امن و کم اتصال بین ادارات
دسترسی امن از راه دور به سیستم
شبکه های خصوصی در اینترنت
VPN ها یک راه حل برای نگرانی رو به رشد است که عموم مردم در مورد امنیت، حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن خريد kerio ارزان در اینترنت فراهم می کند.
خرید کریو قرار می دهد در یک یا بیشتر از شبکه ای جهانی از سرور اجازه می دهد تا شما را به اتصال به اینترنت از طریق شبکه اختصاصی مجازی خريد kerio ارزان مشتری ما اختیار شما است. تمام ترافیک بین کامپیوتر شما و سرور VPN ما که شما در حال اتصال به رمزگذاری شده است و هیچ کس توانید ببینید و یا شناسایی محتوای ترافیک ایجاد کنید.
ناشناس ماندن شما را از طریق پنهان از IP خود را (آدرس پروتکل اینترنت)، این است که امضای منحصر به فرد / تعداد که شما و مکان شما را شناسایی خريد kerio ارزان ارائه شده است.

چگونه یک کار خدمات خريد kerio ارزان می کند؟

با اتصال به خدمات ما، تمام ترافیک اینترنت شما تولید (مرور، به اشتراک گذاری فایل، ایمیل، پیام های فوری، VOIP و غیره …) به طور کامل فرستاده رمز شده را به سرور خريد kerio ارزان که در آن شما را انتخاب کرده اند برای اتصال. دسترسی به اینترنت خود را از وجود دارد پردازش شده است.
برای مثال: اگر شما را انتخاب کنید برای اتصال به سرورهای ما در لندن، نتیجه نهایی این است که اگر شما از لحاظ جسمی در لندن با لپ تاپ خود را و شما گشت و گذار، ایمیل، اسکایپ و غیره از انگلستان است.
ترافیک شما بین لندن و خانه خود را (و یا محل فیزیکی کامپیوتر شما) تولید است که با رمزگذاری محافظت شده و غیر ممکن است به فاش محتویات آن.
چگونه خرید کریو کار می کند؟
خرید کریو ارائه می دهد هر دو مشترک IP و راه حل های خدمات VPN IP اختصاصی. تنها تفاوت بین این دو راه حل های خدمات است که یک سرویس به اشتراک گذاشته IP به شما می دهد IP عمومی است که با بسیاری کاربران به اشتراک گذاشته، در حالی که یک سرویس IP اختصاصی شما می شود یک IP عمومی است که منحصر به فرد به شما اختصاص داده. اطلاعات بیشتر در مورد دو در اینجا بیشتر بدانید.
هر یک از گزینه است نقاط قوت آن بسته به نیازهای خاص خود را. شما همچنین می توانید در این موضوع در پست وبلاگ ما در مورد IP های اشتراکی و اختصاصی بیشتر بخوانید.
خرید کریو از شبکه ای جهانی از سرور VPN.
به عنوان یک مشتری خريد kerio ارزان، شما تصمیم می گیرید که از آن VPN سرور شما می خواهید به صورت امن دسترسی به اینترنت.
لیست سرورهای خريد kerio ارزان
ما در حال حاضر سرویس دهنده VPN در 8 کشور (آمریکا، کانادا، اسپانیا، انگلستان، هلند، آلمان، لوکزامبورگ و

برای خرید کریو همین حالا اقدام کنید.