Sitemap

خريد kerio با شارژ ايرانسلنویسنده : admin


خريد kerio با شارژ ايرانسل ,خرید کریو با شارژ ایرانسل ,خرید کریو با کارت شارژ ایرانسل ,خرید اکانت کریو با شارژ ایرانسل ,خرید اکانت کریو با کارت شارژ ایرانسل

خريد kerio با شارژ ايرانسل

نسخه های اخیر از خريد kerio با شارژ ايرانسل اتصال حمایت از “API اداره خريد kerio اتصال”. این اجازه می دهد تا شما را به انجام وظایف اداری از طریق برنامه نویسی. این می تواند بسیار مناسب برای ایجاد تغییرات توده بر اساس شرایط خاص.

به عنوان مثالخريد kerio با شارژ ايرانسل ، یکی از مشتریان من می خواهد به اعمال سهمیه 1 MB به هر کاربر است که هرگز به سیستم وارد می کند و در حال حاضر یک مجموعه سهمیه داشته باشد. که ممکن است مانند یک درخواست عجیب و غریب صدا، اما آنها یک شرکت بزرگ هستند و بسیاری از کاربران که لزوما با استفاده از ایمیل نکرده است. هنگامی که آنها در اصل کاربران راه اندازی، خريد kerio با شارژ ايرانسل آنها سهمیه را مشخص نمی کند، اما شروع کرده اند انجام این کار برای برخی از کاربران. رفتن به پیدا کردن همه کاربران غیر فعال می شود مقدار زیادی از خريد kerio با شارژ ايرانسل کار به انجام دستی، اما یک اسکریپت API می توانید آن را به سرعت و به آسانی انجام دهید.

من اصلاح یکی از مثال اسکریپت که کریو فراهم می کند و همچنین به کمک برخی از لوکاس خريد kerio را در فروم توسعه دهندگان کریو. من بازی شده بود خريد kerio با شارژ ايرانسل با نسخه قبلی از API و خودم باعث برخی از مشکلات با خواندن اسناد در حال حاضر بدون به روز رسانی. هنگامی که من نصب نسخه فعلی خريد kerio با شارژ ايرانسل، همه چیز کار می کرد خیلی بهتر 🙂
برای استفاده از این اسکریپت، شما نیاز به دانلود از API کریو و نصب آن در هر دستورالعمل در اسناد و مدارک مرجع در بر داشت در همان لینک.

شما همچنین می خواهید به در اسناد و مدارک در خريد kerio با شارژ ايرانسل است.

اسکریپت خريد kerio با شارژ ايرانسل به عنوان ارائه شده در اینجا می کند چک کردن خطا گسترده نیست. من آن را علیه سرورهای آزمون تست شده، اما (خريد kerio) شما نیاز به درک چه می کند این و شما آن را در معرض خطر خود شما استفاده کنید.

اسکریپت خريد kerio با شارژ ايرانسل می تواند با ایجاد یک آرایه از شناسه کاربری و تنظیم همه آنها را در یک بار نه به صورت جداگانه کارآمد تر ساخته شده است. من نمی خواهم به پیچیده این با انجام این کار.  آن را آسان تر و بدون آن به درک.

برای سفارش و دریافت اکانت kerio روی خرید کریو کلیک کنید.

برچسبها: , , , , , ,