Sitemap

خرید فیلترشکننویسنده : admin


بهترین خرید فیلترشکن ها برای ایران

صفحه 5 بهترین VPN کشور
آیا شما در ایالات متحده زندگی می کنند و می خواهید کمک حفاظت از حریم خصوصی خود را آنلاین؟ شاید شما برنامه را به خارج از ایالات متحده آمریکا سفر و می خواهید دسترسی به کانال های مورد علاقه خود را. یک خرید فیلترشکن پرسرعت هر دو سناریو با کمک خواهد کرد. شما می توانید یک VPN به رمز در آوردن داده های خود را در حالی که آنلاین استفاده کنید. همچنین آن را به شما دسترسی آدرس IP به آمریکا کانال های محبوب مانند خرید فیلترشکن، Hulu، و آمازون در حالی که در خارج از کشور می دهد. در یک لحظه من لیست ما را از بهترین VPN ها برای ایالات متحده آمریکا به اشتراک بگذارید.
بیایید با حفظ حریم خصوصی آنلاین شروع می شود. من نمی خواهد به همه جاسوسی NSA و ادوارد اسنودن آیات را دریافت کنید. شما به احتمال زیاد در مورد آن را بخوانید. اگر نه مقدار زیادی از مقالات اخبار و اطلاع رسانی آنلاین در دسترس برای کسب اطلاعات بیشتر وجود دارد. اجازه دهید فقط می گویند که من به طور کامل موافق و حمایت از تلاش خود را برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود را. به عنوان یک شهروند ایالات متحده و مسافر مکرر من درک می کنم نیاز به رمزگذاری صرف نظر از آنچه کشور شما ممکن است در در آن زمان باشد.
شما پیدا کنید که داشتن یک VPN خوب با رمزنگاری داده ها و متوقف کردن چشم نابکار از جاسوسی در فعالیت های خود را کمک خواهد کرد. بدون رفتن بیش از حد عمیق به سمت فنی، خرید فیلترشکن پرسرعت ارتباطات شما را رمزگذاری. پروتکل های رایج هستند از OpenVPN، PPTP، L2TP و. اگر شما آن را گیج کننده نگران نباشید، VPN ها من قصد دارم به توصیه همه مشتریان سفارشی. شما می توانید به سادگی انتخاب یک محل سرور کلیک کنید و ارتباط برقرار کنند.
حالا اجازه دهید بحث در مورد بلوک های جغرافیایی برای یک لحظه. از جمله خدمات آنلاین محبوب خرید فیلترشکن، Hulu به، Spotify در، پاندورا، و صدها مورد دیگر را مسدود استفاده بر اساس محل آدرس IP خود را. شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما با بلوک های جغرافیایی موافقت اما کسانی که در خارج از ایالات متحده سفر آنها می دانند که در حال حاضر چالش. شما در یک کشور دیگر هستید و می خواهید برای لذت بردن از مزایای خانه، اما پیدا کردن که شما می تواند در خارج از کشور خرید فیلترشکن بکشد از دسترسی پیدا کنید.
شما می توانید یک VPN برای دسترسی به کانال در سراسر جهان استفاده کنید. اتصال به یک سرور خرید فیلترشکن پرسرعت در ایالات متحده آمریکا به تماشای کانال های مانند خرید فیلترشکن و HBO شرکت. تبدیل به یک سرور در انگلستان و لذت بردن از iPlayer بی بی سی به عنوان محتوای اگر در خانه در انگلستان نشسته بودند. البته شما هنوز هم نیاز به یک اشتراک پرداخت حق بیمه مانند لذت بردن از خدمات خرید فیلترشکن بکشد. با استفاده از VPN به شما تمام وسایل رفاهی خانه در حالی که سفر در خارج از کشور است. تماشای محتوای مورد علاقه خود را صرف نظر از آنچه کشور شما ممکن است در در آن زمان باشد.
بهترین VPN ها برای ایالات متحده آمریکا
ارائه دهنده نرم افزار هزینه رتبه رتبه سایت
1 IPVanish 4.87 $
60٪ تخفیف 9.9
دفعات بازدید: بررسی WindowsLinuxiOSAndroid IPVanish
2 overplay 6.25 $
37٪ تخفیف 9.8
خوانده شده overplay نظر WindowsLinuxiOS
3 VyprVPN 8.33 $
44٪ تخفیف 9.7
خوانده شده WindowsLinuxiOSAndroid VyprVPN نقد و بررسی
بهترین VPN خرید فیلترشکن 5 ستاره
1. خرید فیلترشکن ارائه می دهد VPN نامحدود فقط از 4.87 $ در ماه است.
خرید فیلترشکن دست پایین سرویس VPN مورد علاقه من است. مخلوط آنها از سرعت و ارزش آنها را در بالای لیست را نگه می دارد. شما باید دریابید شبکه خود را به سریعترین سراسر شمال امریکا، مکان های مختلف در اروپا و فراتر از آن. خرید فیلترشکن ردیف 1-ارائه دهنده معنی خودشان مدیریت شبکه است. که آنها را می دهد یک مزیت هزینه بیش از دیگر شرکت همراه با عملکرد عالی و قابلیت اطمینان.
مکان کشور و سرور نرم افزار پروتکل دادگاه ماهانه، سالانه
63 79 225 از OpenVPN، PPTP، L2TP WindowsLinuxiOSAndroid 7.50 $ 58.49 $ 7 روز
همانطور که می بینید خرید فیلترشکن مدیریت یک شبکه VPN زیادی از سرورها در سراسر جهان با عملکرد عالی. شما فقط نمی خواهد باور چقدر خانواده ام می توانید Netflix بکشد در یک ماه را تماشا کنید. نه به ذکر است بازی و سایر فعالیت های آنلاین. برای ما مهم این است که عملکرد و ارائه خرید فیلترشکن.
من نمی خواهد حتی یک VPN نظر برای لیست اگر آنها را ارائه نمی آسان برای استفاده نرم افزار مشتری. خرید فیلترشکن منجر به راه با مشتریان برای ویندوز، مک و لینوکس است. آنها همچنین هر دو برنامه های تلفن همراه برای IOS و اندیشه توسعه یافته است. اعضای آیا دسترسی به تمام مشتریان همراه با دو اتصال همزمان.
وقتی که می آید به ارزش خرید فیلترشکن سخت به ضرب و شتم است. آنها را نامحدود، برای دسترسی کامل به شبکه خرید فیلترشکن پرسرعت آنها فقط از 4.87 $ در ماه است. اعضای آن 7 روز ضمانت برگشت پول که مقدار زیادی از زمان برای تست این سرویس است پوشیده شده است.
مشاهده خرید فیلترشکن
بهترین overplay VPN 5 ستاره
2. overplay ارائه می دهد VPN نامحدود فقط از 6.25 $ در ماه است.
Overplay است، یکی از خدمات VPN مورد علاقه ما برای یک مدت طولانی است. آنها نرم افزار سرویس گیرنده خوبی توسعه یافته است. ما امیدواریم برای iOS و برنامه های آندروید در آینده اما در عین حال آنها را به بالا راهنماهای به صورت دستی متصل شود. ویندوز و مک مشتریان خود به شما کمک کند به راحتی به هر سرور VPN متصل شوند.
مکان کشور و سرور نرم افزار پروتکل دادگاه ماهانه، سالانه
48 75 150 از OpenVPN، PPTP، L2TP WindowsLinuxiOS 74.96 $ 7.46 $ 2 روز
آیا شما می خواهید برای دسترسی به سایت های جریان مانند Netflix و یا HBO شرکت از هر نقطه در جهان است؟ اگر شما overplay بنابراین SmartDNS. آن حدود نصف قیمت VPN و در حال اجرا توسط خود را از طریق سرورهای DNS آنها کمک خواهد کرد شما دسترسی به محتوای مسدود شده است. ما هنوز کامل VPN خود را برای حفظ حریم خصوصی آنلاین را توصیه کند.
قیمت ها در این که آیا شما می خواهید برای دسترسی و یا overplay SmartDNS خدمات خرید فیلترشکن پرسرعت آنها پر است متفاوت باشد. SmartDNS شما کمک خواهد کرد دسترسی به سایت های مسدود مانند Netflix بکشد از هر نقطه در جهان را از 3.12 $ در ماه است. کسانی که ثبت نام برای VPN نامحدود از 6.25 $ در ماه SmartDNS دسترسی به صورت رایگان.
مشاهده overplay
خرید فیلترشکن 5 ستاره
3. VPN VyprVPN ارائه می دهد نامحدود فقط از 8.33 $ در ماه است.
خرید فیلترشکن یک VPN پیشرو در ارائه با کیفیت عالی است. آنها را مدیریت یک شبکه قابل توجهی هستند و برای سرعت و قابلیت اطمینان از خدمات شناخته شده است. آسان خود را به استفاده از نرم افزار مشتری VyprVPN برای ویندوز و مک همراه با یک محاکمه آزاد 3 روز کمک به آنها را کسب یک نقطه در لیست ما است.
مکان کشور و سرور نرم افزار پروتکل دادگاه ماهانه، سالانه
47 57 700 از OpenVPN، PPTP، L2TP WindowsLinuxiOSAndroid 8.33 $ 14.99 $ 7 روز
کسانی که تازه به مشتری VPN خرید فیلترشکن VPN قدردانی میکنیم. رابط کاربری نقطه و کلیک کنید. را انتخاب کنید که شما می خواهید محل سرور برای اتصال به و نرم افزار مراقبت از بقیه است. من قطعا به نرم افزار سرویس گیرنده ExpressVPN و نرم افزار موبایل یک A + برای سهولت استفاده.
آزمایش های VPN رایگان هستند تقریبا غیر ممکن است به آمده از خدمات منجر VPN. اما اکثر تضمین برگشت پول ارائه دهد. خرید فیلترشکن یکی از بهترین در دادگاه رایگان کسب و کار ارائه یک محاکمه آزاد در معرض خطر 3 روز است. شما می توانید برای دسترسی نامحدود به خدمات خود را فقط از 8.33 $ در ماه ثبت نام کنید.

مشاهده خرید فیلترشکن

شما می توانید ما را از لیست بالا خدمات 10 VPN برای گزینه های بیشتر ببینید. من فکر می کنم شما با هر گونه از انتخاب ذکر شده در بالا می شود. من آنها را بیش از دیگر ارائه دهندگان VPN پیشرو بر اساس سرعت، قابلیت اطمینان و قیمت را انتخاب کرد. همچنین من برای خدمات با یک شبکه خوب از سرویس دهنده VPN در ایالات متحده داشتند. شما می خواهید یک سرویس دهنده VPN سریع به جریان HD از HBO شرکت. خدمات مشترک در پست بهترین VPN ها برای Netflix بکشد، Hulu، و HBO در حال حاضر. همراه با دیگر خدمات جریان محبوب در ایالات متحده است.
خرید فیلترشکن30 روز آزمایش رایگان
محاکمات رایگان
ارائه به کاربران جدید خرید فیلترشکن یک محاکمه آزاد 30 روز است. همه اعضای جدید توسط خرید فیلترشکن تحت پوشش 30 روز گارانتی برگشت پول بدون ریسک آنها. بسیاری از شرکت های بزرگ استفاده از VPN گارانتی برگشت پول به عنوان یک راه برای کمک به شما خدمات خود را تست با گزینه ای برای لغو در ماه سپتامبر در یک دوره از زمان و استفاده است. برای خرید فیلترشکن مدت یک ماه یا 100 MB از استفاده است.
هنگامی که شما ثبت نام برای VPN دسترسی STI ضروری است که شما مطمئن شوید شرایط. که ارائه دهندگان ارائه آزمایشی رایگان با استفاده از یک گارانتی بازگشت پول در سپتامبر اغلب محدودیت در استفاده از داده و مقدار زمان که شما، می توانید از خدمات استفاده کنید. همچنین برخی از مکان شما را محدود به سرور می توانید به در طول دوره آزمایشی ارتباط برقرار کنند. می روم شما بدون دسترسی کامل. مهم خود را به دانستن جزئیات.
اعضای جدید می توانید تست خرید فیلترشکن شبکه خود را از سرور در سراسر جهان است. مهمانان نمی توانند محدودیت ها قرار داده شده در دسترسی به سرور، پروتکل های نرم افزار سرویس گیرنده و یا شما می توانید در طول دوره آزمایشی استفاده کنید. با این حال، خرید فیلترشکن می کند میزان اطلاعات شما می توانید به منظور واجد شرایط برای بازپرداخت استفاده محدود می کند. حد 100 مگابایت است. اگر شما تصویب 100 MB خرید فیلترشکن ممکن است حساب کاربری خود را بازپرداخت نمی کند.
در اینجا شرایط آزمایشی رایگان خرید فیلترشکن هستند. خود ایالات خط مشی بازپرداخت:
تمام حسابهای جدید خرید فیلترشکن  یک 30 روز گارانتی بازگشت پول بدون سوال پرسید که اگر کمتر از 100MB تا-شده است استفاده می شود. اگر یک مشتری را لغو خرید فیلترشکن خدمات خود و یا یک بسته از خدمات خرید فیلترشکن، اون پرداخت خود را مسترد داشته باشید.
بازپرداخت پرداخت برای خدمات و بسته های از خدمات (معاملات دسته کوچک موسیقی جاز) که در آن استفاده از پهنای باند بیش از 100MB در اختیار مدیریت خرید فیلترشکن هستند. به عنوان یک قاعده کلی، ما صادر بازپرداخت برای خدمات مفرط استفاده با پهنای باند هنگامی که تجربه کاربر در موارد حل نشده در حال انجام خرید فیلترشکن مشکلات فنی با نرم افزار است.
علاوه بر 30 روز، 100 MB آزمایشی رایگان خرید فیلترشکن دوست دارد به ارائه تخفیف از زمان به زمان. برای استفاده شما نیاز به یک کد کوپن که خرید فیلترشکن است. کوپن پشته با تخفیف مدت آنها. ما را نگه دارید تا با آخرین تبلیغات همراه با اطلاعات دیگر برای کمک به شما پول صرفه جویی در خرید فیلترشکن خدمات خود و لذت بردن را به کمال.
در حال حاضر خرید فیلترشکن جشن تابستان با یک پیشنهاد ویژه. ثبت نام خرید فیلترشکن در طول ارتقاء به صرفه جویی 15٪ تخفیف چرخه صدور صورت حساب است. در طول ارتقاء ثبت نام برای صرفه جویی 15٪ بر روی هر واژه. لذت بردن از 50 گیگابایت VPN دسترسی از 5.95 $ در ماه و یا گام به گام تا دسترسی نامحدود خرید فیلترشکن پرسرعت فقط از 10.06 $ در ماه است. آنها همچنین پیشنهاد یک طرح تلفن همراه از 3.47 $ در ماه است. مشتریان جدید روز به روز پول خرید فیلترشکن 30 ضمانت برگشت پوشیده شده است.
خرید فیلترشکن کد کوپن
یک بار دیگر شما نیاز به یک کوپن یا تبلیغی کد را به استفاده از خرید فیلترشکن تخفیف. کد خرید فیلترشکن است. بالا به بازدید از خرید فیلترشکن صفحه ویژه بر روی تصویر کلیک کنید. با کلیک روی “مطلع خرید فیلترشکن در حال حاضر” شما خواهید دید که قیمت با تخفیف به عنوان زیر نشان داده شده. کد تبلیغی خرید فیلترشکن ما را به صرفه جویی علاوه بر 15٪ تخفیف را وارد کنید.
تخفیف خرید فیلترشکن
خرید فیلترشکن ارائه می دهد همه اعضای جدید پول 30 روز ضمانت برگشت بنابراین شما باید چیزی را به خطر زمانی که شما ملحق شوند. من به طور جدی شک شما نیاز به لغو اما آن را همیشه خوب می دانم شما می توانید اگر شما هر گونه مشکلی با این سرویس است. من خرید فیلترشکن در خانه و در حالی که سفر استفاده می شود. خدمات سریع و قابل اعتماد است. با مکان سرور در سراسر جهان است.
خرید فیلترشکن شما می توانید بررسی من به عنوان خوانده شده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت. من شما را برخی از برجسته سریع از خدمات می دهد. خرید فیلترشکن مدیریت شبکه ای از سرور در سراسر جهان را به حمایت از اعضای آنها. آنها را از نرمافزار کلاینت رایگان برای کاربران ویندوز و مکینتاش. همراه با برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android. ارتباط با از OpenVPN، PPTP یا L2TP. شما می توانید دو دستگاه در من در یک زمان ارتباط برقرار کنند.
خرید فیلترشکن صفحه تبلیغی بازدید و ثبت نام برای خدمات با استفاده از خرید فیلترشکن کد کوپن خرید فیلترشکن به صرفه جویی 15٪ تخفیف قیمت های حال حاضر با تخفیف آنها. دنبال خرید فیلترشکن برای معاملات تر.
خرید فیلترشکن Tunneler و نرم افزار ادغام VPN
اخبار
به روز رسانی: با خرید فیلترشکن همکاری است Ingram میکرو برای توزیع قابل حمل TOR و خرید فیلترشکن روتر خود را. این بدان معناست که شما قادر به خرید یکی از دستگاه های جدید خود را در یک خرده فروش در نزدیکی شما در هفته به خوردن خواهم بود.
خدمه در خرید فیلترشکن به برخی از اخبار هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن این صبح است. آنها با پنهان کردن الاغ من همکاری به ادغام HMA نرم افزار VPN در دستگاه های آینده خود. آنها همچنین یک رابط VPN 3rd حزب با پشتیبانی از طیف گسترده ای از خدمات خواهد شد. روتر VPN های جدید موجود در هفته های آینده خواهد بود. مشتریانی که خرید یک خرید فیلترشکن خرید فیلترشکن یا دستگاه نرم افزار را به گزینه اتصال به VPN-از طریق. شما هنوز هم نیاز به یک حساب VPN اما دستگاه تنظیم کردن است را به اتصال. من مشتاقانه منتظر تست یکی در روز به خوردن.
خرید فیلترشکن Tunneler
خرید فیلترشکنسال گذشته راه اندازی و بیش از 80000 $ در یک کمپین بسیار موفق ایندیگوگو برای ایجاد یک روتر TOR حریم خصوصی مطرح شده است. آنها در حال حاضر در کانون توجه با یک سری جدید از دستگاه ها هستند. آنها به زودی نورد از سه دستگاه جدید، دو نفر از کارکنان که خواهد خدمات VPN در اختیار دارد.
اجازه دهید یک نگاه دقیق تر در خرید فیلترشکن فیلترشکن جدید و دستگاه های حرفه ای.
خرید فیلترشکن فیلترشکن – $ 99.99
خرید فیلترشکن Tunneler همراه با HMA نرم افزار VPN ساخته شده را به دستگاه. همه شما نیاز به Tunneler و عضویت HMA است. از آنجا که شما می توانید ساخته شده است در اتصال بالایی بی سیم به امن اتصال بی سیم خود را از طریق HMA استفاده کنید. جعبه را به عنوان یک روتر اختصاص یافته VPN عمل می کنند، رمزنگاری داده که می گذرد از طریق آن. شما می توانید با هر دستگاه متصل کنید، حتی آنهایی که بومی حمایت از خرید فیلترشکن پرسرعت است. که یک مزیت بزرگ از اتصال به یک VPN از طریق روتر شما است. آن را به ارتباطات از هر دستگاهی است که از طریق آن را رمزگذاری اتصال.
ما باید خرید فیلترشکن Tunneler است که با بسیاری از خدمات برجستهخرید فیلترشکن کار توجه داشته باشید. آنها با همکاری HMA اما اگر شما در حال حاضر ارائه دهنده VPN آنها را به رابط 3rd حزب VPN ساخته شده را به دستگاه است که به احتمال بسیار زیاد پشتیبانی خواهد کرد طیف گسترده ای از خدمات است.
در اینجا مشخصات برای خرید فیلترشکن Tunneler عبارتند از:
CPU / چیپ ست – 400MHz به
RAM / فلش – 16/64
MSRP – $ 99.99
فروخته شده توسط آمازون و جداگانه
اگر می خواهید چیزی را با قدرت بیشتر و ویژگی های شما می توانید به خرید فیلترشکن نرم افزار گام تا.
خرید فیلترشکن نرم افزار – $ 119.99
خرید فیلترشکن نرم افزار دارای تمام ویژگی های فیلترشکن به علاوه برخی از اضافی. همچنین آن را قدرتمند تر از نظر مشخصات سخت افزاری است. برای شروع نرم افزار دستگاه خواهد به خرید فیلترشکن پرسرعت و یا TOR از طریق یک کلاینت ارتباط برقرار کنند. فیلترشکن می کند گزینه TOR ندارد. همچنین شما می توانید نرم افزار TOR خرید فیلترشکن به عنوان یک پل، رله، و یا خروج استفاده کنید. از آن است که یک وب سرور داخلی برای میزبانی .onion. در نهایت آن را با قابلیت های به اشتراک گذاری فایل USB می آید. اگر هر یک از این اضافی از علاقه به شما هستند، $ 20 اضافه به خوبی به ارزش قیمت می باشد.
در اینجا مشخصات برای خرید فیلترشکن نرم افزار عبارتند از:
CPU / چیپ ست – 550MHz
RAM / فلش – 64/128
MSRP – $ 119.99
فروخته شده توسط آمازون و جداگانه
همانطور که می بینید نرم افزار خرید فیلترشکن بسیار کمی قوی تر از فیلترشکن. این واقعا پایین می آید به آنچه که شما قصد استفاده از آن را برای. من پیشنهاد می کنم دستگاه نرم افزار حتی اگر شما تنها قصد استفاده از آن را برای VPN. هرگز لطمه می زند را دارند سرعت فوق العاده و پورت USB یک جایزه خوب است.
شما می توانید حریم خصوصی خرید فیلترشکن برای آخرین اخبار و راهنماهای دنبال کنید. نگاهی به لحظه به اطراف سایت ما نگاه کنید. ما مدافع با استفاده از VPN برای محافظت از حریم خصوصی خود و یک تعدادی از راهنماهای برای کمک به شما آنلاین ایمن.