Sitemap

خرید فیلتر شکن برای بلک برینویسنده : admin


اعتبارسنجی کاربران VPN

خرید فیلتر شکن برای بلک بری BY BLACKBERRY

نگران نباشید، امن

نشریه های
فرار از FOB VPN

دانلود امروز
معرفی
مزایای کلیدی
تماس

خرید امروز

Trial1
اشتراک گذاری
بالا
معرفی
مزایای کلیدی
تماس

خرید امروز

Trial1
اشتراک گذاری
بالا
محصولات شبکه اختصاصی مجازی-احراز هویت قوی تر-
ساده تر، بیشتر مقرون به صرفه SECURITY
بسته به از رده خارج رمز عبور یک بار (OTP) نشانه است که در یک دستگاه دیگر برای کارکنان حمل و رمز عبور دیگر به خاطر داشته باشید در نتیجه متوقف شود. با VPN احراز هویت توسط BlackBerry®، IOS کارکنان خود را، دستگاه های آندروید ™ و یا BlackBerry® گران قیمت راه حل سخت افزار OTP خود را با زیرساخت کلید عمومی (PKI) بر اساس دو عامل امنیتی که کمک می کند به کاهش هزینه های کلی جایگزین.

فروش VPN احراز هویت توسط شاه توت امروز
سعی کنید VPN احراز هویت توسط شاه توت رایگان برای 30 days1
محصولات شبکه اختصاصی مجازی-احراز هویت کاربران
مزایای کلیدی

کاهش هزینه و بدون هیچ زحمتی
شروع با یک تجربه کاربر برتر نشانه سخت افزار سنتی، VPN احراز هویت توسط شاه توت همچنین سخت افزار IT و پشتیبانی هزینه های کلی را کاهش می دهد. آن را با دستگاه های موفق در iOS، Android و شاه توت شما در حال حاضر مستقر کرده اند کار می کند، ارائه ارزش برتر و امنیتی معادل یا بهتر است. و با حذف حمایت مورد نیاز برای مشکلات هماهنگ سازی و بازنشانی PIN، VPN احراز هویت توسط شاه توت کمک می کند تا به کاهش هزینه های پشتیبانی و زمان تلف شده توسط کارکنان.

مقیاس پذیر و امن
ساخته شده در اطراف یک معماری بر روی فرض و اعمال نفوذ امنیتی مبتنی بر PKI، VPN احراز هویت توسط بفرستد می حفظ، و یا حتی بر بهبود، امنیت راه حل رمز سنتی، بر خلاف خدمات مبتنی بر ابر کمتر. با در فرض نصب و راه اندازی و یکپارچه سازی دایرکتوری فعال، IT می تواند به سرعت استقرار و ایمن کنترل دسترسی شبکه اختصاصی مجازی و پیکربندی پروفایل های کاربر. VPN احراز هویت توسط شاه توت همچنین می توانید در کنار راه حل های دسترسی موجود را اجرا، اجازه می دهد حمایت مستمر از کاربران غیر تلفن.

گزینه تأیید هویت قابل انعطاف
از آنجا که هر سازمان خود را دارد نیازهای منحصر به فرد امنیتی خود، VPN احراز هویت توسط شاه توت را می توان به سیاست های سازمان شما و نیازهای سفارشی. خیاط سطح احراز هویت برای گروه های کاربری متفاوت است. و دستگاه و یا اعتبار دایرکتوری فعال را انتخاب کنید به عنوان عامل اول، از جمله زمان و جایی که آنها وارد شده، در حالی که تنها با یک کلیک پذیرش در اعمال گوشی های هوشمند به عنوان عامل دوم.

PART از مهمترین راه حل جامع EMM
هنگامی که همراه با BES12 در فرض مستقر شده، یک راه حل EMM کراس پلت فرم های شاه توت، قدرت VPN احراز هویت توسط شاه توت می شود حتی قوی تر، با پتانسیل های ارائه شده توسط مدیریت دستگاه تلفن همراه امن ساخته شده در بالای یک اثبات شده است، جهانی زیرساخت ها و صنعت امنیت منجر شده است.

اطلاعات در مورد BES12
فروش VPN احراز هویت توسط شاه توت امروز
سعی کنید VPN احراز هویت توسط شاه توت رایگان برای 30 days1
DATASHEET صفحه داده
VPN احراز هویت توسط شاه توت صفحه داده
در این وبلاگ در این وبلاگ
برای VPN ها شرکت، با سخت افزار رمز – در با گوشی های هوشمند!
بسته نرم افزاری بهره وری SECURE
VPN احراز هویت توسط BlackBerry®، مخلوط شاه توت، و BBM® حفاظت شده کمک برای محافظت از اطلاعات حیاتی کسب و کار در حالت استراحت و در حمل و نقل در حالی که ارائه دسترسی بدون درز کارکنان به اطلاعات شرکت در سراسر دستگاه. فعال بهره وری امن با این بسته نرم افزاری جدید.

خرید فیلتر شکن برای بلک بری, فروش فیلتر شکن برای بلک بری, دانلود فیلتر شکن برای بلک بری,فیلتر شکن برای بلک بری
برای شروع روی خرید فیلتر شکن کلیک کنید.

برچسبها: , , ,