Sitemap

خرید فیلتر شکن پر سرعتنویسنده : admin


خرید فیلتر شکن پر سرعت
به گزارش سایت خرید فیلتر شکن  این مقاله را مي نویسم :

برای خرید فیلتر شکن به قسمت اصلی سایت مرا جعه کنید

امروز قصد داریم دباره سرعت فیلتر شکن به بحث و گفتوگو به بپر دازیم , همان طور که همه ما می دانیم امروزه برای دور زدن فیلترینگ مخابرات ایران  از فیلتر شکن استفاده میشود به گونه ای که انواع فیلتر شکن روز به روز مورد استفاده عموم مردم قرار میگرد و کاربران اینترنتی برای دور زدن سانسور ها از فیلتر شکن استفاده میکنند. حال آن که کاربران به دنبال یک فیلتر شکن پر سرعت می باشند. در این پست ما قصد داریم تا نحوه استفاده از فیلتر شکن و انواع عوامل تاثیر گذار در فیلتر شکن را توضیح دهیم:

————————————–

فیلتر شکن پر سرعت

————————————–
1-سرعت فیلتر شکن به پورت آن بستگی دارد:

پورت فیلتر شکن

پورت فیلتر شکن

امروز فروشندگان فیلتر شکن , انواع فیلتر شکن از جمله pm9 , inet v2 , socks و https را با پورت های مختلف از جمله پورت 443 که محبوترین پورت است ارایه میدهند اما در میان مخابرات ایران با مسدود سازی پورت ها باعث کاهش شدید سرعت فیلتر شکن میشوند و این امر به خوی خود باعث می شود تا کابران اینترنتی از خرید فیلتر شکن پر سرعت بی نصیب بمانند.

2- سرعت فیلتر شکن به سرور بستگی دارد:

server

سرور فیلتر شکن

برای خرید فیلتر شکن پر سرعت هواره باید دقت کنیم تا از یک سایت معتبر خرید فیلتر شکن را انجام دهیم زیرا سرعت فیلتر شکن به سرور مورد استفاده نیز بسیار بستگی دارد.و اما در مورد سرور فیلتر شکن باید بگوییم که به فاکتور های مختلفی بستگی دارد:یکی از مهم ترین عوامل سرور برای ایجاد یک vpn فیلتر شکن پورت سرور است که هر چقدر قوی تر باشد فیلتر شکن از سرعت بهتری برخوردار خواهد شد.اما عامل مهم دیگر ram سرور است که بسیار مهم است زیرا هنگامی که تعداد کاربر زیادی به سرور متصل میشوند سرور از لحاط ram نباید کم بیاورد.

خرید فیلتر شکن پر سرعت :

چرا VPN؟
اگر شما با استفاده از Wifi (های 802.11a، BG) نقاط مهم عمومی و سپس شما به ارسال و دریافت تمام ترافیک خود را در “روشن”. این است که به دیواره های نفوذ، آن است که زوم در سراسر خیابان، و آن همه متن ساده قابل خواندن است. بسیاری از هتل ها دارای شبکه سیمی sniffable. برو به یک کنفرانس با رقبای خود را و از راحتی از اتاق هتل خود را به شما ممکن است بیشتر از تبادل سلام. اگر اطلاعات شما در روشن در شبکه همه چیز شما را انجام دهد sniffable در دسترس برای مطالعه عمومی است. اگر شما بررسی ایمیل خود را در هر کسی شبکه sniffable با معتاد به انفیه می تواند نام های کاربری خود، کلمه عبور، مقصد ضبط، و هر “محموله” است که شما ارسال و یا دریافت کرد. اگر شما یک صفحه گسترده را از طریق ایمیل دریافت آن را ممکن است بر روی هارد دیسک برخی از هکر قبل از آن را به شما می شود، و با شبکه های بی سیم هکر می تواند یک نیم مایل دور. پیام های فوری خود را ممکن است به پرواز در سراسر صفحه نمایش لپ تاپ شخص دیگری در حال حاضر. فیلتر شکن VPN اجازه می دهد تا به شما برای محافظت از خودتان را با رمزنگاری ترافیک و پنهان کردن مقصد خود را در یک شبکه خصوصی مجازی.

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن

برچسبها: , , , ,