Sitemap

خرید کریو جدیدنویسنده : admin


ارایه دهنده سرویس های خرید vpn ,خرید فیلتر شکن ,خرید کریو جدید

خرید کریو جدید

new kerio

ما سرویس ها ویژه ای در اختیار کاربران قرار میدهیم که به راحتی میتوانند اقدام به خرید کریو جدید  و انواع سرویس فیلتر شکن کنند. تکنولوژی وی پی ان بر اساس این ایده از تونل زنی است که شامل ایجاد و حفظ اتصال شبکه منطقی است. لازم به ذکر است که شما با خرید vpn کریومی توانید هم زمان از چندین فیلتر شکن آنلاین شوید ،با استفاده از این اتصال، بسته های ساخته شده در فرمت پروتکل خرید کریو جدید خاص در برخی از پایه یا حامل پروتکل های دیگر محصور شده، پس از آن انتقال بین سرویس گیرنده VPN و سرور، و در نهایت د محصور در سمت گیرنده.خرید کریو جدید  فروشنده حرفه ای سرویس خرید وی پی ان است. خدمات ما آی پی اختصاصی (VPN) با پهنای باند نامحدود است.قیمت های منحصر به فرد، کیفیت بالا، سریع و ایمن، پشتیبانی حرفه ای شعار و اهداف ما است. بدیهی است که خرید vpnبه صورت انی انجام می گیرید و فروش vpn آنلاین است ،خرید کریو جدید ارایه دهنده منحصر به فرد اختصاصی IP / وی پی ان با قیمت های پایین شامل PPTP، L2TP / IPSec و SSTP. همه خدمات ماهانه بدون هیچ محدودیت، و IP اختصاصی برای هر کاربر. این مناسب برای کاربران بسیار حرفه ای و کسب و کار واقعی است

برای خرید کریو با ما تماس بگیرید ارتباط با سایت vpn

سرویس ویژه خرید vpn (وی پی ان اینترنتی ) خرید فیلتر شکن و خرید کریو (kerio)

خرید vpn – خرید کریو
قبل از هر چیز باید بدانیم وی پی ان در ایران به عنوان اکانت فیلتر شکن از جمه خرید کریو جدید, خرید pm9 و خرید ساکس شناخته میشود .اما خود vpn به مخفف واژه لاتین virtual private network به معنی شبکه خصوصی مجازی (vpn) است. شبکه خصوصی مجازی یا vpn یک روش برای ارایه افزایش سطح امنیت و حریم شبکه های خصوصی و دولتی از جمله مناطق مهم و wi-fi میباشد.
محافظت از حریم خصوصی خود با استفاده از سرویس vpn ما , دسترسی به اینترنت خصوصی با استفاده از اکانت vpn , با خرید وی پی ان از سایت ما حریم خصوصی خود را حفظ کنید و اطلاعات خود را با یک ip مخفی و رمزگذاری شده حفظ کنید.
چرا افراد خرید vpn را انجام میدهند؟ امروزه اغلب سایت های خبری و فیلم و موزیک در ایران به دستور فیلترینگ مسدود شده اند و به همبن دلیل برای دسترسی به سایت های فیلتر شده نیاز به خرید وی پی ان پر سرعت است. تنها راه برای دسترسی به اینترنت بدون سانسور در ایران خرید فیلتر شکن است. مشترکین اینترنتی برای این امر رو به خرید سرویس ها مختلف از جمله خرید فیلتر شکن , خرید فیلتر شکن کریو , خرید کریو , خرید pm9 , خرید kerio و … می اورند.

اکانت وی پی ان ما داری سرعت بالا و کریو به همراه تست است ما سرویس های مختلفی از جمله سیسکو (cisco vpn) پی ام ناین (pm9) آی نت (inet v2) تونل پلاس ( tunnel +) و open vpn را ارایه میدهیم. با خرید vpn یا خرید کریو از سایت ما میتوانید به صورت هم زمان از سرویس های زیر استفاده کنید:
.
1-vpn برای آندروید: سرویس ویژه وی پی ان (خرید کریو جدید) و خرید فیلتر شکن کریو ما داری خرید کریو جدید  برای موبایل است که شما میتوانید به دلخواه از سرویس open vpn برای اندروید یا cisco vpn برای آیفون استفاده کنید.مزیت فروش کریو از سایت ما اکانت رایگان فیلتر شکن برای موبایل است.
2-خرید کریو :شما ضمن خرید یک نام کاربری و کلمه عبور میتوانید از کریو پرسرعت بهره ببرید لازم به ذکر است محبوبیت کریو ارزان بودن آن میباشد.(فروش کریو vpn)
3-سرویس kerio:بله شما می توانید با استفاده از کانکشن ما از kerio vpn نیز بهره ببرید و به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشید.در واقع با فروشvpn بدون قعطی میتوانید بدون خرید کریو جداگانه از سرویس kerio بهره ببرید
4-اکانت فیلتر شکن:سایت ما به عنوان پاداش خرید فیلتر شکن یک اکانت فیلتر شکن رایگاه به همراه ovd وی پی ان کریو به شما ارایه میدهد.

5-وی پی ان pptp : همه ی ما با سرویس محبوب vpn pptp آشنا هسیتم و میدانیم که مشخصات PPTP از encryption یا احراز هویت ویژگی های توصیف نیست و متکی بر پروتکل نقطه به نقطه از تونل برای پیاده سازی قابلیت های امنیتی , ما این وی پی ان را به شما ارایه میدهیم کافی است دانلود کانکشن را انجام دهید.
6-vpn برای موبایل : ما یک vpn برای موبایل برای تست به مشترکین ارایه میدهیم ابلبته مشتری میتواند با دانلود فیلتر شکن از سایت ما از این وی پی ان به عنوان وی پی ان برای اندروید یا برای آیفون داشته باشید.

7-چهار سرویس در یک اکانت: به صورت هم زمان pm9 (پی ام ناین) , inet v2 (آی نت) , +tunnel ( تونل پلاس ) و سیکو وی پی ان (cisco vpn) شما با استفاده از یک کانکشن وی پی ان میتوانید از چهار سرویس بهره ببرید.
8- ساکس (socks) : به جای فروش ساکس به صورت جداگانه با همرا ه با سرویس ویژه ما میتوانید از اکانت socks استفاده کنید و یک ساکس ارزان (socks) و البه پر سرعت را داشته باشید.
9-پروکسی (proxy) :در سرویس vpn ما یک سرویس به نام فروش پروکسی وجود دارید که همان https است و البته دارای سرعت خوبی نیز میباشد.
ما در ارائه خدماتخرید کریو جدید های مختلف را برای شما به انتخاب کنید و شما می توانید یک حساب خرید کریو جدید برای آن پرداخت امن آنلاین با استفاده هر کارت اعتباری عمده و یا طریق یک حساب پی پال خرید اگر شما در حال حاضر یکی را داشته باشد. اگر شما در حال رفتن به خرید VPN با پی پال، شما نیاز به یک کاربر تایید شده پی پال. اگر شما می خواهید برای فروش خرید کریو جدید با کارت اعتباری، شما نیاز به یک معتبر است. همانطور که می بینید آن را بسیار آسان برای فروش VPN آنلاین. لطفا توجه داشته باشید که تمام سفارشات به صورت دستی بررسی و پردازش پس از غربالگری تقلب برای جلوگیری از chargebacks به دستور جعلی و سوء استفاده از شبکه ما توسط کلاهبرداران.

جهت سرعت در کار و عدم اتلاف زمانی هزینه های vpn و فیلتر شکن کریو توسط درگاه پرداخت آنلاین در این بخش صورت میگیرد . قسمت پرداخت آنلاین برای مشترکینvpn پیش بینی شده است تا پس از انجام مراحل خرید کریو جدید  و در یافت کانکشن هوشمن هزینه پرداخت گردد . شما میتوانید با پر نمودن فرم زیر و تایید آن به صفحه پرداخت بانک متصل گردیده و به پرداخت آنلاین خرید کریو جدید خود اقدام نمایید .