Sitemap

خرید ciscoنویسنده : admin


درک متقابل با خرید cisco  GET VPN

اجرای خرید cisco از GDOI است گروه رمزگذاری حمل و نقل (GET) VPN نامیده می شود. در حالی که گروه VPN در سیستم عامل JUNOS و GET VPN خرید cisco هر دو در RFC 3547 بر اساس، گروه حوزه تفسیر، برخی از تفاوت های اجرای که شما نیاز دارید که به هنگام استقرار GDOI در یک محیط شبکه که شامل هر دو درخت عرعر شبکه دستگاه های امنیتی و آگاه وجود دارد روترهای خرید cisco. برای کسب اطلاعات بیشتر، در حال حاضر JUNOS OS نکات انتشار را ببینید.

 

مرگ زودرس از خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی مشتری مجبور هزینه های مجوز شبکه اختصاصی مجازی

خرید cisco

خرید cisco

 

30TH ژوئن 2009 توسط گرگ فرو
خرید cisco توسعه بر روی سرویس گیرنده از IPSec VPN متوقف شده است، و به هل دادن مشتری SSL VPN برای دسترسی از راه دور VPN برای هر دو IOS و ASA سیستم عامل منتقل شده است. اما این هزینه تا 125 USD دلار در هر مشتری VPN. این است که خوب برای مشتریان؟ یا ما در حال shafted برای افزایش درآمد؟ مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی است که با استفاده از IPSec به عنوان یک روش دسترسی از راه دور پویا به IOS، ASA، PIX و ماژول های C6500 VPN اساسا مرده است. از وب سایت خرید cisco:

“مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی با پشتیبانی از ویندوز 2000، XP و ویستا (x86 را / فقط 32 بیتی). لینوکس (اینتل). سیستم عامل مک ایکس 10.4. و سولاریس از UltraSPARC (32 و 64 بیتی). در اینجا لینک – برای X64 (64 بیتی) پشتیبانی از ویندوز، شما باید نسل بعدی خرید cisco AnyConnect VPN کارفرما خرید cisco استفاده “.

و از Q محصولات و را

خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی مشتری نسخه 5 در دسترس برای 32 بیتی ویندوز ویستا است. وجود دارد هیچ برنامه فعلی برای ارائه پشتیبانی 64 بیتی برای مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی اما پشتیبانی 64 بیتی در دسترس است برای مشتری خرید cisco AnyConnect VPN. ”

وجود دارد به نظر نمی رسد که هیچ پایان عمر یا پایان اعلامیه پشتیبانی، به طوری که نسخه فعلی هنوز هم باید حمایت شود، اما هیچ آینده ای برای آن وجود دارد.

شما می توانید هر فن آوری آن را به عنوان SSL VPN است را انتخاب کنید، تا زمانی
نگاهی گذرا خرید cisco AnyConnect تایید خواهد کرد که این تنها یک تکنولوژی SSL VPN است. پس این من منجر به چند نتیجه گیری:

خرید cisco در حال برنامه ریزی نه در ادامه مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی
خرید cisco می کند از IPSec به عنوان یک روش پویا دسترسی از راه دور امن را دوست ندارد.
شما باید SSL VPN برای دسترسی از راه دور را انتخاب کنید، زیرا خرید cisco می گوید
من نیاز به شروع به برنامه ریزی به جای مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی در سال آینده یا دو. در چند هزار دسکتاپ.
کدام است برای رفتن به بزرگ
و جایگزین کردن آن با یک تکنولوژی است که تقریبا تا دوست داشتنی، ساده و به خوبی درک نمی
این به نظر می رسد مانند آن را صرفه جویی در پول خرید cisco – آنها مجبور به توسعه و حفظ دو مشتری
اما به ما هزینه shedload از پول نقد
خواهد بود که خوب، گمان می کنم، اگر من می تواند دلیل خوبی پیدا چرا تغییر از IPSec برای SSL خواهد بود goodthing (گرم).

چه خوب است در مورد SSL VPN پس از آن؟
من را از طریق برخی از یادداشت خواندن بود از شبکه ای و ساخته شده از لیست زیر است:

SSL VPN را سه حالت مختلف – clientless، مشتری نازک و مشتری کامل است.
VPN Clientless را به شما اجازه ایجاد یک پورتال، که شما می توانید سفارشی.
اجازه می دهد برای ترجمه نرم افزار – به عنوان مثال نشان سهام CIFS درایو در یک صفحه وب به نظر می رسد (برای حالت clientless)
برای حالت مشتری نازک، شما می توانید پلاگین جاوا که به شما اجازه دسترسی به خدمات خاص مانند خودتان هستید؟، SSH، شبکه راه دور، RDP بدون داشتن برنامه های سرویس گیرنده بر روی کامپیوتر خود ارائه
مشتری ضخیم عمل می کند همان مشتری از IPSec VPN، اما می تواند نصب شود (آغاز) از مرورگر وب (نوع)
مشتری SSL VPN است نه رایگان (نه چندان خوب)
خرید cisco-SSL-VPN-مشتری-1.JPG
آیا من ذکر است که گزینه SSL VPN کارفرما آزاد نیست ….
بنابراین از IPSec VPN، که بسیاری از ما با بسیار شاد و استفاده به هستند، رایگان برای مقدار نامحدودی از کاربران است. اما جایگزینی نیاز به یک مجوز برای هر کاربر گذشته دو.

و شما مجبور خواهد شد به روز رسانی از مشتری VPN بر روی سیستم های مدرن کار نمی کند ((فعلا نه، یک روز مایکروسافت یک نسخه از ویندوز را به جایگزین ویندوز XP)).

آره، من احساس مشابه شما دارم.

من برای رفتن به تکنولوژی SSL VPN که خرید cisco است که شما را مجبور به حرکت بسوی پرداخت.

آنها را انتخاب کرده اند به انجام این کار. حالا که در حال مشتری متمرکز شده است.

چقدر؟

خرید cisco

خرید cisco

 

در اینجا با قیمت USD لیست مجوزهای SSL:

IOS SSL VPN گواهینامه

FL-WEBVPN-10-K9 مجوز های IOS SSL VPN تا 10 کاربران (افزایشی) 300 $
FL-WEBVPN-25-K9 مجوز های IOS SSL VPN تا 25 کاربران (افزایشی) 750 $
FL-WEBVPN-100-K9 مجوز های IOS SSL VPN تا 100 کاربران (افزایشی) 3000 $
ASA اس اس ال شبکه اختصاصی مجازی گواهینامه

ASA5500-SSL-10 ASA 5500 SSL VPN 10 حق بیمه کاربر مجوز $ 1250
ASA5500-SSL-25 ASA 5500 SSL VPN 25 حق بیمه کاربر مجوز $ 3095
ASA5500-SSL-50 ASA 5500 SSL VPN 50 حق بیمه کاربر مجوز $ 3995
ASA5500-SSL-100 ASA 5500 SSL VPN 100 حق بیمه مجوز کاربر 7،995 $
ASA5500-SSL-250 ASA 5500 SSL VPN 250 حق بیمه مجوز کاربر 19،995 $
ASA5500-SSL-500 ASA 5500 SSL VPN 500 حق بیمه مجوز کاربر 29،995 $
ASA-SSL-10-25 = ASA 5500 SSL VPN 10 تا 25 PREMIUM کاربران ارتقا مجوز $ 1895
ASA-SSL-25-50 = ASA 5500 SSL VPN 25 تا 50 PREMIUM کاربران ارتقا مجوز $ 1995
ASA-SSL-50-100 = ASA 5500 SSL VPN 50 تا 100 حق بیمه ارتقا کاربر مجوز $ 3995
حساب انگشت

بنابراین یک اتصال IOS SSL VPN در حال رفتن به هزینه حدود 30 USD دلار در هر اتصال همزمان.
ASA اس اس ال شبکه اختصاصی مجازی است که به هزینه USD $ 125 در هر اتصال همزمان.

سنجاق قفلی!

به یاد داشته باشید که بسیاری از شرکت های استفاده از VPN ها به عنوان یکی از ویژگی های DR و اوج شرایط بار زمانی که می گویند، 40 درصد از کاربران ممکن است از خانه متصل است. این به این معنی است که مجوز SSL VPN هستند ارزش زیادی برای پول نیست، زیرا آنها تنها در شرایط استثنایی استفاده می شود.

WIN کجا سپس
به فرانک، من مطمئن نیستم. برای اکثر افراد، انتخاب از IPSec انتخاب پیش فرض است. ساده آن، به خوبی شناخته شده است، آسان برای انجام و هیچ چیزی مقرون به صرفه نیست.

SSL VPN یک آرایه سردرگم برای سیاست برای ارث و پیکربندی خود است. این تمام ویژگی های مشتری IPSec برای AAA و حفظ، به علاوه برخی از حالت های clientless فانتزی. اما هزینه آن بسیار کمی.

نبود رقابت

مشتری از IPSec VPN رایگان ساخته شده بود زمانی که همه فروشندگان فایروال قابلیت VPN به حال. اما عدم فعلی رقابت در VPN ها SSL بدان معنی است که قیمت ها به احتمال زیاد به کاهش نمی دهد. به عنوان مثال، F5 و درخت عرعر نیاز حجم صدور مجوز در شبکه اختصاصی مجازی محصولات SSL خود را به هر گونه پول در همه. بازرسی همیشه اتهامات عنوان شده برای برای همه چیز تا زمانی که سهم بازار از دست بدهند. بنابراین انگیزه زیادی برای خرید cisco به حذف حجم صدور مجوز در SSL وجود ندارد.

و با قطع کارفرما از IPSec VPN شما مجبور به پرداخت هزینه مجوز.

بنابراین به من کمک کردن ….
آیا ویژگی های و یا قدرت های ویژه ای است که SSL VPN است که من می توانم زمین برای توجیه مهاجرت وجود دارد؟ آیا برخی از توجیه که SSL دارد قدرت های جادویی ذاتی یا این چنگ زدن به درآمد بدبینانه است وجود دارد؟

صدا کردن در نظرات. من دوست دارم برای پیدا کردن.

 

گارتنر نام خرید cisco به عنوان یک شبکه دسترسی رهبر کنترل

خرید cisco

خرید cisco

 

ببینید که چرا خرید cisco به عنوان یک رهبر در سحر و جادو ربع گارتنر برای NAC قرار، و یاد بگیرند که چگونه است که شما کمک می کند.
دریافت گزارش

ادارات از راه دور و دورکاران اتصال

ساده استقرار شبکه اختصاصی مجازی برای دفاتر راه دور و دورکاران. بر اساس خرید cisco چارچوب یکپارچه مشتری، راه حل های خرید cisco آسان VPN مرکزی مدیریت VPN از تمام دستگاه های خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی خود را، در نتیجه کاهش پیچیدگی مدیریت از استقرار شبکه اختصاصی مجازی. راه حل های خرید cisco آسان VPN کمک می کند تا ادغام دستگاه های از راه دور شبکه اختصاصی مجازی در یک استقرار واحد و با یک سیاست منسجم و روش مدیریت کلید، که ساده مدیریت سایت از راه دور.

خرید cisco آسان VPN متشکل از دو جزء:

از ویژگی های از راه دور آسان VPN به حداقل می رساند مورد نیاز پیکربندی در مکان های از راه دور با اجازه دادن به روترهای خرید cisco IOS، خرید ciscoASA 5505 لوازم برقی تطبیقی ​​امنیت، لوازم برقی خرید cisco PIX امنیت، و خرید ciscoشبکه اختصاصی مجازی مشتری برای دریافت سیاست های امنیتی بر یک اتصال تونل VPN از سرور خرید cisco آسان VPN. این راه حل ایده آل برای دفاتر از راه دور با حمایت اندکی IT و یا برای تجهیزات بزرگ محل مشتری (CPE) استقرار که در آن غیر عملی به پیکربندی دستگاه های از راه دور چند به صورت جداگانه است. این ویژگی باعث می شود پیکربندی VPN به آسانی به عنوان ورود رمز عبور، که به حداقل می رساند پشتیبانی محلی IT، افزایش بهره وری، و کاهش می دهد هزینه.
از ویژگی های سرور آسان VPN اجازه می دهد تا روترهای خرید cisco IOS، لوازم برقی خرید cisco تطبیقی ​​امنیت (ASA)، و لوازم برقی خرید cisco PIX امنیت به عنوان دستگاه های سر پایان در سایت به سایت و یا VPN ها از راه دور دسترسی عمل می کنند. ویژگی هل سیاست های امنیتی تعریف شده در سایت مرکزی به دستگاه کنترل از راه دور، به طوری که آن را تا به تا به روز سیاست در محل قبل از اتصال برقرار شد. همچنین می تواند تونل VPN آغاز شده توسط کارگران از راه دور در حال اجرا نرم افزار سرویس گیرنده خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی بر روی کامپیوتر خاتمه. این انعطاف پذیری اجازه می دهد تا کارگران تلفن همراه و از راه دور برای دسترسی به اطلاعات حساس و برنامه های کاربردی در اینترانت شرکت خود را.
از راه دور خرید cisco آسان VPN در حال حاضر در خرید cisco 800، 1700، 1800، 2800، 3800، و UBR900 سری روترها، خرید cisco ASA 5505 لوازم برقی تطبیقی ​​امنیت، و همچنین به عنوان خرید cisco PIX 501 و 506E امنیت لوازم برقی و مشتری خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی در دسترس است.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی مشتری، به جدول خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی مشتری داده مراجعه کنید.

سرور خرید cisco آسان VPN در دسترس در خرید cisco 800، 1700، 1800، 2800، 3800، و 7200 سری روترها، خرید cisco 7301 روتر، تمام لوازم برقی خرید ciscoتطبیقی ​​امنیت (ASA)، و لوازم امنیتی خرید cisco PIX است.

محتوا های ویژه

دریافت در شبکه اختصاصی مجازی امنیت خبره
اطلاعات در مورد خرید cisco شبکه اختصاصی مجازی امنیت برنامه های صدور گواهینامه تخصصی برای حرفه ای امنیتی است.

خدمات پشتیبانی محصولات

خدمات خرید cisco می تواند به شما کمک کند بهره وری عملیاتی، هزینه پایین پشتیبانی افزایش و بهبود مدیریت ریسک در دسترس بودن.

 

يادداشت ها:خرید cisco ,خرید cisco vpn ,فروش cisco vpn ,خرید cisco ,خریدفیلتر شکن cisco ,خرید cisco برای اندروید
منبع : خريد فيلتر شکن