Sitemap

دانلود فيلتر شکن kerio 32 bitنویسنده : admin


دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit است در مورد انتخاب. ما را حفظ اضافه کردن سرور VPN

پروتکل های VPN و دیگر ویژگی ها به شبکه ما، و دسترسی شما به همه چیز است. با این حال، گاهی اوقات بیش از حد بسیاری انتخاب می تواند خسته کننده باشد. نگران نباشید. ما را در اینجا وارد تمام اطلاعات لازم، بنابراین شما می توانید بسیاری از حساب دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit خود را – صرف نظر از اینکه شما یک مبتدی کامل به VPN، و یا یک گورو چاشنی هستند.

دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit آهنگ سریع (ویندوز)

خوب، پس شما می خواهید به و در حال اجرا در حال حاضر و مانند خواندن پرسش های متداول و یا هر گونه انتخاب در این لحظه احساس نمی کنند. شما فقط می خواهید یک VPN سریع، امن، قابل اعتماد و آسان برای استفاده. خوب است!. این مراحل آسان را دنبال می کنیم و شما به سرعت رفتن و بدون سر و صدا!:

1. دانلود نلود فيلتر شکن kerio 32 bit از OpenVPN نصب.

2. اجرای نصب. یک فرآیند ساده آن است. در بخش آموزش به شما اطلاعات برای سیستم عامل خود در صورت نیاز بحث کرده ام.

3. شما یک آیکون جدید رابط کاربری گرافیکی از OpenVPN در منطقه سینی خود را داشته باشد. “راست کلیک کنید، بر روی آن و به شما یک لیست از سرورهای موجود در شبکه خرید کریو دریافت کنید. انتخاب بهترین برای شما (سرعت ما ابزار تست اینجا کمک خواهد کرد)، بعد از آن شما را برای دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit کاربری و رمز عبور در ایمیل فعال سازی خدمات ما به شما ارائه پرسیده شود. اگر شما به سرویس IP اختصاصی ما مشترک، به یاد داشته باشید برای اتصال به سرور مناسب است. که آن، شما در حال حاضر به شبکه متصل دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit و می تواند سطوح جدیدی از امنیت و آزادی در اینترنت لذت ببرید !.

دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit ….. کمی بیشتر در عمق

اگر شما در حال خواندن این پس از آن شما می خواهید برای لذت بردن از قدرت کامل از انتخاب! خوب، پس از آن توجه و یادگیری تمام گزینه هایی که خرید کریو را در دست شما!:

1. تصمیم اولین و مهم ترین. که VPN پروتکل استفاده می کنید؟ در حال حاضر ارائه می دهد چهار پروتکل های VPN: از OpenVPN، SSH2 تونل ها، L2TP / IPSec و PPTP. که یکی از شما را انتخاب خواهد کرد در تعدادی از عوامل مانند دستگاه بستگی دارد که شما قصد استفاده از VPN خود را، کشور شما را در، ISP خود را (برخی از بلوک PPTP) و سطح امنیت شما انتظار می رود. آن را آسان تر برای شما ما همه در این مطلب پرسش و پاسخ خلاصه شده است.

2. پس از تصمیم گیری که بر روی پروتکل برای استفاده، شما باید به پیکربندی سیستم خود را به استفاده از آن. در بخش آموزش ما شما را به بهترین آموزش VPN شما در اینترنت را برای دستگاه ها و سیستم (های Win7، برنده ویندوز ویستا، ویندوز XP، اوبونتو، مک، آی فون، آندروید، DD-WRT روتر و غیره) عامل های مختلف پیدا کنید. دفعات بازدید: یکی برای سیستم شما و پیکربندی VPN خود را برای پروتکل مورد نظر را با سهولت.

3. با دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit خود را به حساب شما ترافیک نامحدود و دسترسی به تمام سرورهای شبکه دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit در است. بنابراین انتخاب بعدی شما خواهد بود که تصمیم گیری در مورد VPN سرور برای اتصال. سرعت عاقلانه، شما می توانید ابزار تست سرعت ما استفاده کنید به راحتی چک کنید که سرور سریع تر VPN به شما در دسترس است. اما نه تنها سرعت مهم است. انتخاب سرور مناسب بستگی به استفاده شما می خواهید به آن را (به عنوان مثال اگر شما می خواهید برای دسترسی به محتوای خاص برای یک کشور خاص شما باید برای دسترسی به یک سرور در آن کشور).

4. در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که اگر هر یک از ویژگی های اضافی از حساب خود را خرید کریو برای شما مفید هستند، و یا حداقل می دانیم که آنها در مورد وجود داشته باشد شما می توانید آنها را در آینده استفاده کنید! پیاده روی را از طریق سریع آنها:

با هر دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit دسترسی به حساب به ما WEB بالا گمنام ماندن پروکسی گنجانده شده است. هر سرور VPN در شبکه ما را پیکربندی کرده است از یک پروکسی سرور مربوطه. شما می توانید این پروکسی مستقل (یعنی فقط به anonymise ترافیک وب سایت خود) استفاده کنید و یا همراه با سرور VPN ما به بیشتر گمنامی را محافظت می کند.
علاوه بر این، اگر شما با استفاده P2P، اسکایپ و یا هر نرم افزار دیگری که نیاز به پورت های باز ورودی، شما را پیدا خواهد ourDynamic از راه دور از ویژگی های بندر حمل و نقل بسیار مفید است.
و در نهایت، حتی اگر شما در پشت ترین فایروال محدود کردن هر شکل آن، شما هنوز هم قادر به لذت بردن از خدمات دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit چرا که ما در حال ارائه OpenVPN در پورت HTTPS استاندارد (443 / TCP) است که باید باز در تمام روتر و شبکه را داشته باشد.

با این حال حاضر تحت پوشش همه شما باید بدانید که برای شروع به استفاده از خدمات خرید کریو در ظرفیت کامل آن است. اگر شما هنوز راضی نیست و می خواهم به دانستن بیشتر در مورد دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit حتی و VPN به طور کلی، نگران نباشید، ما باید بیش:

حتی برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما مراجعه کنید سوالات متداول ما.
مشترک شدن در خوراک وبلاگ ما برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد فن آوری VPN، تبلیغات، اخبار دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit و خیلی بیشتر!
ارسال هر گونه سوال در انجمن ما و ما دنبال خواهد شد.
ما را در توییتر دنبال کنید برای دریافت آخرین به روز رسانی و اطلاعات وضعیت شبکه می باشد.
تبدیل به یک فن از فیس بوک خرید کریوو دسترسی به پیشنهاد های ویژه، و اطلاعات بیشتر.

به اشتراک گذاشته شده IP – دسترسی به سرور VPN در 8 کشور
1 ماه
7.95 €

از OpenVPN، SSH2، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی
ترافیک نامحدود
دسترسی به سرور VPN در 8 کشور
بدون ریسک گارانتی 7 روز برگشت پول
60٪ تخفیف با ما بسته شروع ارتقاء!

3 ماه
19.95 €

از OpenVPN، SSH2، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی
ترافیک نامحدود
دسترسی به سرور VPN در 8 کشور
بدون ریسک گارانتی 7 روز برگشت پول
17٪ صرفه جویی در هزینه ماهانه!

6 ماه
34.95 €

از OpenVPN، SSH2، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی
ترافیک نامحدود
دسترسی به سرور دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit در 8 کشور
بدون ریسک گارانتی 7 روز برگشت پول
34٪ صرفه جویی در هزینه ماهانه!

لطفا یکی از بسته های دانلود فيلتر شکن kerio 32 bit ارزان زیر قبل از خرید انتخاب کنید.
یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید به عنوان ورود به ID و رمز عبور خود را به آدرس ایمیل شما ارسال گردیده در زیر مشخص کنید. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در صورت هر گونه مشکل وجود دارد.

برای خرید کریو همین حالا اقدام کنید.