Sitemap

دانلود فیلتر شکن برای اندرویدنویسنده : admin


بهترین رایگان پروکسی نرم افزار برای آندروید

دانلود فیلتر شکن برای اندروید

دانلود فیلتر شکن برای اندروید

اینترنت همه چیز در مورد باز بودن و کس مجاز به انجام هر کاری که او بدون داشتن هیچ گونه محدودیت می خواهد. چه اینترنت برای جهان خوب انجام داده است، آن فرصت را به مردم برای کاوش کردن چیزهای بزرگ را فراهم کرده است، اختراعات صورت گرفته است، اکتشافها، نوآوریها ساخته شده اند، نوآوری یک سطح کاملا جدید را دیده است و خیلی بیشتر است که نمی توان نادیده گرفت . در حال حاضر وجود دارد چندین کشور که دسترسی به بسیاری از وب سایت را مسدود کرده اند، مانند برخی از محدود کرده اند یوتیوب، برخی را محدود کرده اند گوگل، برخی از محدود کرده اند از فیس بوک و بسیاری دیگر که در واقع قرار می دهد یک در افکار که چه کاری انجام دهید در حال حاضر؟

خوب، همه چیز از ابعاد مختلف و آن را در فرد چگونه او / او با بهره گیری از منابع بستگی دارد و چگونه او می کند / او با استفاده از اینترنت. ما نمی دانیم که سایت هایی مانند یوتیوب، گوگل و دیگر آنهایی که مشابه هستند بسیاری از کمک که به دانش ما اضافه کردن اضافی و می تواند نجات دهنده زندگی در بسیاری از موارد. در حالی که شما ممکن است در معرض چنین محدودیتی توسط کشور خود و یا به طور خاص توسط ISP خود را و شما نگران چیز را برای شما کار نیست و همچنین شما صاحب دستگاه آندروید هستید و گشت و گذار در اینترنت بیشتر بر روی تلفن خود و سپس شما ممکن است متوقف نگرانی حال حاضر به عنوان ما در حال حاضر درمان به نگرانی خود را با یک لیست از بهترین و رایگان کار پروکسی نرم افزار برای آندروید.

قبل از اینکه ما یک نگاه در لیست، این مهم است که در مورد پروکسی مطمئن شوید برای اولین بار. در واقع آن را به معنی به نظر می رسد به عنوان شخص دیگری و در اینترنت در آن به معنی تغییر آدرس IP شما و اتصال به وب را از طریق IP دیگر (پروتکل اینترنت) آدرس. این دسترسی به تمام سایت های مسدود شده به راحتی از طریق IP جدید شما از متصل شده و از این رو نتایج در اجتناب از همه محدودیت اجرا در پایان خود را. شما می توانید آدرس IP را دستی به عنوان این برنامه پروکسی شما کمک کند تا آن را تغییر دهید به طور خودکار به یک آدرس IP کار تغییر، و همچنین.

بیایید با محبوب ترین پروکسی برنامه، اسپات شیلد دانلود فیلتر شکن برای اندروید شروع:

HotpsotThe محبوب ترین نرم افزار وی پی ان برای کامپیوتر، در دسترس برای آندروید است. اسپات شیلد را می توان در بسیاری از دستگاه های پیدا شده است، تنها به این دلیل است انعطاف پذیری آن است. Hotpsot سپر رفع انسداد سایتهای مسدود بار روشن شده و همچنین اجازه می دهد تا به کاربران برای دسترسی مسدود برنامه های پیام رسانی اجتماعی است. این هویت خود را بر روی وب و همچنین کمک می کند که برای حفظ حریم خصوصی در سطح حداکثر امن محافظت می کند. همچنین، اسپات شیلد شده است توسط کارشناسان توصیه می شود. این نرم افزار همراه در دو نوع، یکی رایگان و نرم افزار. نرم افزار رایگان می توانید آگهی و برخی از ویژگی های محدود در حالی که نرم افزار آگهی رایگان است و شامل برخی از ویژگی های خوب. شما می توانید آن را در اینجا دریافت کنید و شروع گشت و گذار در وب به صورت ناشناس.

 

Spotflux:

SpotFlux

نه خیلی قدیمی، Spotflux چند سال پیش ساخته شده ورود خود را. آن را آسان تر برای کاربران برای دسترسی به وب به صورت ناشناس و امن بودن، برنامه در هیچ زمان برای رایانه های شخصی رومیزی بسیار محبوب شد. بعد از استفاده از آن را بر روی لپ تاپ من برای یک مدت طولانی، من مایل است که برنامه می آید به آندروید و همچنین و آن بالاخره درب فروشگاه Google Play در سال گذشته. Spotflux نیز ارائه می دهد یک رابط کاربری خوب است که کاربر پسند. مانند کانون Shielf، Spotflux نیز با انواع رایگان و حق بیمه می آید و هر دو دارای ویژگی های منحصر به فرد خود. از اینجا دریافت کنید در فروشگاه بازی و بررسی آن را در آندروید خود را در حال حاضر.

 

دانلود فیلتر شکن برای اندروید Hideman:

HidemanHideman VPN کاملا متفاوت از بالا ۲٫ برنامه ارائه می دهد ویژگی از نوع خود است. کاربران می توانند ۵ ساعت در هفته به دسترسی به وب سایت های مسدود شده و می تواند ساعت های اضافی با تکمیل بررسی های آگهی در داخل برنامه به دست آورند. کاربران همچنین می توانند ساعت در صورت نیاز خریداری کنید. Hideman دانلود فیلتر شکن برای اندروید نیز توسط تعداد زیادی از کاربران استفاده می شود و یکی از برنامه های کاری در دسترس در اطراف است. اگر چه آن را فراهم می کند تنها ۵ ساعت در روز است، اما کیفیت از برنامه ارزش با استفاده از آن است. شبیه به دو بالا در این جنبه، آن را نیز باعث می شود وب گشت و گذار ناشناس، محافظت از حریم خصوصی خود را، به شما اجازه استفاده از تمام وب سایت های ممنوع، ممنوع برنامه های شبکه های اجتماعی etc.You می توانید آن را در اینجا دریافت کنید.

 

دانلود فیلتر شکن برای اندروید یک کلیک:

دانلود فیلتر شکن برای اندروید یک کلیک

یکی دیگر از برنامه VPN بزرگ موجود در اطراف استفاده کنید. دانلود فیلتر شکن برای اندروید یک کلیک، به عنوان نام نشان می دهد یک برنامه با یک کلیک است که به سرعت به شما متصل به یک آدرس IP دیگر و پنهان جزئیات شبکه شما است. دانلود فیلتر شکن برای اندروید یک کلیک تا به آن سرور متصل در کشورهای مختلف است که این گشت و گذار ساده تر و امن است. برنامه در حال حاضر برای سیستم عامل های مختلف از جمله آندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. آن را نیز توسط تن از کاربران توصیه می شود. شما می توانید آن را برای دستگاه آندروید خود را از اینجا دریافت کنید.

 

AppCobber – یک ضربه بزنید دانلود فیلتر شکن برای اندروید :

AppCobberNot خیلی محبوب است، اما یک برنامه خوب اجازه می دهد دسترسی به سایت های محدود در مناطق خاص. AppCobber یک برنامه یک شیر دانلود فیلتر شکن برای اندروید که اجازه می دهد تا به کاربران برای اتصال ناشناس از طریق اینترنت و یا از طریق یک سرور در ایالات متحده این برنامه رو بدون محدودیت پهنای باند است، کاملا رایگان و آسان برای استفاده است. AppCobber این نسخهها کار در دستگاه های آندروید داشتن نسخه ۲٫x + آندروید. چه می افزاید جذابیت به استفاده نرم افزار، توسعه دهنده کاربر پسند است و همچنین شده است و حل و فصل نمایش داده شد به صورت منظم. شما می توانید این نرم افزار خوبی برای دستگاه آندروید خود را در اینجا دریافت کنید.

برای سفارش و دانلود فیلتر شکن همین حالا اقدام کنید.

برچسبها: , , , , , , , , , , , , , ,