Sitemap

شبعه اصلی سایت p30filterنویسنده : admin


همانطور که در چند روز گذشته مشاده کردید , برخی افراد سود جود و فرصت طلب اقادم به سو استفاده از نام و اعتبار سایت p30filter و فروش فیلتر شکن های جعلی با استفاده از اعتبار سایت خرید فیلتر شکن ما کرده اند.در این راستا امروز قصد داریم تا اعلام کنیم سایت پی سی فیلتر برای فروش اکانت های فیلتر شکن خود هیچ شبع دیگری در ایرن ندارد.

– مسئولیت هر گونه خرید از این سایت ها که اقدام به فروش فیلتر شکن با کیفت پایین و بدون پشتیبانی میکنند با خود فرد است و سایت پی سی فیلتر هیچ گونه مسئولیتی را در این ضمینه نمی پذیرد.
– استفاده از سرویس های خرید فیلتر شکن سایت های جعلی در برخی مواقع باعث هدر رفتن هزینه کاربران اینترنتی می شود , بدین صورت که پس ار پداخت هزینه هیچ گونه اکانتی به کاربران تحویل داده نمی شود.

– گرچه خرید فیلتر شکن امروزه توسط افراد زیادی صورت می گیرد و افراد سود جوی زیادی نیز سعی در فروش اکانت های جعلی خود دارند اما همیشه باید به این نکته توجه کرد که در برخی مواقع حتی حسای بانکی شما به خاطر یک فیلتر شکن هک می شود و افزاد

سود اجو اقدام به خالی کردن حساب مالی کابران اینتر نتی میکنند.
-در برخی مواقع این شرکت های تقلبی افراد را با کلماتی هم چون خرید کریو با 235 سرور , خرید فیلتر شکن کریو , خرید کریو پر سرعت و بدون قعطی و … فریب میدهند.
– برنامه ها و کانکشن های خرید فیلتر شکن  این سایت ها غیر قانونی در برخی مواقع باعث اختلال در عملرد سیستم کاربران می شود , لذا در صورتی که اقدام به نصب این فیلتر شکن های مخرب کرده اید هرچه زودتر نسبت به حذف این نرم افزار های مخرب اقدام کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن