Sitemap

فيلتر شکن کريو رايگاننویسنده : admin


شما می توانید یک فيلتر شکن کريو رايگان برای پنهان هویت آنلاین و دسترسی به وب سایت های مسدود شده در غیر این صورت خود استفاده کنید.

ما مجموعه ای از خدمات را از طریق قدم خود قرار داده است جهت پیدا کردن بهترین فيلتر شکن کريو رايگان برای کاربران بریتانیا در 2015/2016.

توسط Mike بدفورد | 14 اکتبر 15
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
پست الکترونیک
اشتراک گذاری
تبلیغات

کانون ShieldPrivateTunnelCyberGhostTunnel BearSpotflux LiteMore storiesNextPrev درفيلتر شکن کريو رايگان

اسپات شیلد یکی از محبوب ترین خدمات فيلتر شکن کريو رايگان رایگان اما این محدودیت ها است، در مقایسه با سرویس اشتراک خود را، کاملا شدید. اول، نسخه رایگان توسط تبلیغات تامین می شود و اگر چه این غیر معمول نیست، بسیاری از کاربران که نمایش تبلیغات در یک مرورگر وب به صورت کاملا مزاحم.

دوم و مهمتر از همه، اگر چه این شرکت همچنین دارای سرویس دهنده ها در انگلستان، استرالیا و ژاپن، به عنوان یک کاربر آزاد شما به یکی از سرورهای مستقر در ایالات متحده خود را در تصادفی قرار گرفتند. این به این معنی که شما می توانید از آن استفاده کنید برای دسترسی به UK-تنها اطلاعات در حالی که شما در خارج از کشور. بدتر از آن، اگر شما سعی می کنید به استفاده از آن برای دسترسی به سایت های محبوب مانند Hulu که تنها در ایالات متحده در دسترس هستند، بسیاری از این سایت ها در سرویس رایگان مسدود شده است.

توجه داشته باشید که نصب اسپات شیلد همچنین موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید، و همچنین تغییر آگهی های شما را به کسانی که در حال حاضر توسط ضامن فيلتر شکن کريو رايگان شما ارسال ببینید.

اسپات شیلد به عنوان یک شکل از نرم افزارهای مخرب از سوی برخی از مشاورههای امنیتی طبقه بندی، به عنوان آن قابلیت قرار دادن خود را به درون سیستم عامل کامپیوتر شما عمیق و تغییر تنظیمات پیش فرض سیستم مهم است. برای راهنمای در مورد چگونگی حذف اسپات شیلد، برای مثال رجوع کنید صفحه تروجان نکات.

شما خوشحال می شود به شنیدن این که هیچ محدودیتی در استفاده از داده ها و اندازه گیری سرعت دانلود وجود دارد 6.5MB / s است.

خدمات فيلتر شکن کريو رايگان برای رایگان است که توسط مشتریان حق بیمه، با توجه خرید فیلتر شکن کریویارانه. این شرکت دارای سرور در انگلستان و ایالات متحده آمریکا به علاوه بسیاری از کشورهای اروپایی به امتداد شرق به عنوان دور به عنوان روسیه و اوکراین.

این سرویس رایگان ارائه می دهد دسترسی به 14 کشور، در حالی که آنهایی که حق بیمه و حق بیمه به علاوه کاربران اجازه می دهد تا انتخاب کنید از طیف وسیعی از 24 کشور. ما فيلتر شکن کريو رايگان که آن را پهنای باند برای کاربران رایگان محدود نمی کند.

برخی از راه های که در آن شما محروم با محصول رایگان است وجود دارد. زمانی که شما متصل، شما پس از سه ساعت مرور وارد شده، به عنوان مثال، اگر چه شما همیشه می توانید سعی کنید برای ورود دوباره بلافاصله.

محدودیت دیگر این است که شما می توانید برنامه آی پد رایگان با یک حساب رایگان استفاده کنید. به منظور استفاده از فيلتر شکن کريو رايگان برای بر روی دستگاه IOS، برای مثال به تماشای iPlayer را از خارج از بریتانیا، شما نیاز به یک حساب حق بیمه.

علاوه بر این سرور که اجازه استفاده از P2P در دسترس هستند به کاربران رایگان است.

سرعت یک مشکل در طول تست ما نیست، با فيلتر شکن کريو رايگان گزارش 4MB / s است. که به هیچ وجه از سریع ترین، اما آن را به اندازه کافی برای جریان فيلتر شکن کريو رايگان بکشد در کیفیت SuperHD.

نام تونل خرس مربوط به قیاس مشترک از یک خرید فیلتر شکن کریو مانند یک تونل از طریق اینترنت از کامپیوتر خود را به یک شبکه راه دور و سرور. ارتباط از خرس، و از موضوع ورود به سیستم کابین نرم افزار سرویس گیرنده، بیشتر از یک رمز و راز است. تونل خرس عمل سرورها در ایالات متحده، انگلستان، کانادا، آلمان، فرانسه و ژاپن، به علاوه نیز وجود دارد یکی در استرالیا اما این تنها برای مشتریان پرداخت می شود.

تفاوت بین رایگان و خدمات اشتراک عمدتا با تخصیص داده های خود را نگران است. این سرویس رایگان به شما می دهد در هر ماه 500MB چند شما می توانید افزایش به 1GB از طریق توییتر را درخواست کنید. ظاهرا، جناس مربوط به خرس افزایش شانس خود را از موفقیت است. فراتر از این شما هم می توانید به صورت ماهانه یا سالانه برای داده نامحدود پرداخت. این گزینه نیز اجازه می دهد تا شما را به استفاده از این سرویس به دستگاه های دستی اضافی بیش از حد. سرعت دانلود به عنوان یک 12MB / S احترام گزارش شده است.

اگر چه Spotflux ارائه می دهد یک کلاینت فيلتر شکن کريو رايگان اجرا می شود که بر روی کامپیوتر خود را مانند سایر خدمات در اینجا بررسی، فيلتر شکن کريو رايگان آرشیو نیز موجود به عنوان یک افزودنی برای گوگل کروم است. این به این معنی است که آن را به کار گیرند که شما در حال مشاهده، اما نه در دیگر برنامه های کاربردی مربوط به اینترنت از جمله اسکایپ که رویکرد خرید فیلتر شکن کریو توصیه نمی شود. به عنوان یک نتیجه شما لازم نیست که به نوبه خود اتصال فيلتر شکن کريو رايگان خود را روشن و خاموش را به عنوان شما بین برنامه های کاربردی دیگر تغییر دهید.

نیز وجود دارد نسخه IOS از Spotflux، فقط به عنوان با فيلتر شکن کريو رايگان برای وجود دارد، این است که به کاربران این نسخه Lite در دسترس نیست. وقتی که شما اول فيلتر شکن کريو رايگان آرشیو نصب، شما یک محاکمه سه روز از خدمات حق بیمه که علاوه بر ارائه می دهد حفاظت فیشینگ و آگهی مسدود کننده.

این شرکت ارائه شده است سرور فقط در ایالات متحده، هر چند صحبت از کشورهای دیگر بعد از اینکه در دسترس ساخته شده است. بنابراین، اگر امنیت دلیل خود را برای در نظر گرفتن یک فيلتر شکن کريو رايگان سپس فيلتر شکن کريو رايگان آرشیو ترفند را انجام است. اگر شما می خواهید به تماشای UK گرفتن تا تلویزیون در حالی که شما در تعطیلات در خارج از کشور، آن را با نیازهای خود را برآورده نمی کنند. سرعت دانلود اندازه گیری 6.5MB / s و، است که به طور متوسط ​​در آزمون محدود ما به اندازه کافی سریع برای بیشتر مقاصد بود، اما هنوز هم.

در تلاش برای انتخاب بهترین خدمات، آن را به زودی مشخص شد که تمام اشکالات خود بود. اگر چه قابل توجه در جهات دیگر، شما در حال رفتن به استفاده از به زودی تا کمک هزینه داده با هم تونل خصوصی و یا تونل خرس که در آن نقطه به شما پرداخت برای خدمات، و یا حذف آن.

از خدمات واقعا آزدخرید فیلتر شکن کریومطلب ارائه می دهد تنها سرور در ایالات متحده، و سرعت آن بود که بهترین نیست.

اسپات شیلد تلاش می کند تا شما را مجبور به خرید یک سرویس اشتراک و با ارائه تنها یک سرور مستقر در ایالات متحده (و همچنین توسط غرق شما را با تبلیغات). استفاده تهاجمی خود را از تبلیغات و تغییر نرم افزار سیستم شما باعث شده تا برخی مشاوران امنیت برای طبقه بندی این برنامه به عنوان نرم افزارهای مخرب.

فيلتر شکن کريو رايگان برای انتخاب ما از دسته است. می توان آن را آهسته به اتصال و اتصال تنها سه ساعت طول می کشد قبل از اینکه شما باید به صورت دستی دوباره ارتباط برقرار کنند. اگر شما یک اتصال با سرعت بالا نیاز ندارد، هر چند، در بسیاری از جهات دیگر آن یک VPN رایگان خوب است که شما حتی می توانید برای تماشای ویدئو استفاده کنید.

در واقع، اگر تماشای فیلم نگرانی اصلی خود را است، پس از اتمام راهنمای ما به تماشای ما فيلتر شکن کريو رايگان بکشد با استفاده از مرورگر سلام Unblocker اضافه کنید.

همچنین ببینید: چگونه به استفاده از VPN: راه اندازی فيلتر شکن کريو رايگان برای مرور خصوصی.

لطفا یکی از بسته های VPN ارزان زیر قبل از خرید انتخاب کنید.

یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید به عنوان ورود به ID و رمز عبور خود را به آدرس ایمیل شما ارسال گردیده در زیر مشخص کنید. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در صورت هر گونه مشکل وجود دارد.

برای خرید فیلتر شکن کریو همین حالا اقدام کنید.