Sitemap

فیلترشکن بدون قعطینویسنده : admin


فیلترشکن بدون قطعی, دانلود فیلترشکن بدون قطعی, فیلتر شکن جدید بدون قطعی, فیلترشکن رایگان بدون قطعی, فیلتر شکن بدون قطعی

بهترین خدمات VPN رایگان 2015/2016 در فیلترشکن بدون قعطی

فیلترشکن بدون قعطی
شما می توانید یک VPN برای پنهان هویت آنلاین و دسترسی به وب سایت های مسدود شده در غیر این صورت خود استفاده کنید. ما مجموعه ای از خدمات را از طریق قدم خود قرار داده است فیلترشکن بدون قعطی جهت پیدا کردن بهترین VPN رایگان برای کاربران بریتانیا در 2015/2016.

کانون فیلتر شکن
اسپات شیلد یکی از محبوب ترین خدمات VPN رایگان اما این محدودیت ها است، فیلترشکن بدون قعطی در مقایسه با سرویس اشتراک خود را، کاملا شدید. اول، نسخه رایگان توسط تبلیغات تامین می شود و اگر چه این غیر معمول نیست، بسیاری از کاربران که نمایش تبلیغات در یک مرورگر وب به صورت کاملا مزاحم.

دوم و مهمتر از همه، اگر چه این شرکت همچنین دارای سرویس دهنده ها در انگلستان، استرالیا و ژاپن، فیلترشکن بدون قعطی  به عنوان یک کاربر آزاد شما فیلتر شکن به یکی از سرورهای مستقر در ایالات متحده خود را در تصادفی قرار گرفتند. این به این معنی که شما می توانید از آن استفاده کنید خرید فیلتر شکن برای دسترسی به UK-تنها اطلاعات در حالی که شما در خارج از کشور. بدتر از آن، اگر شما سعی می کنید فیلترشکن بدون قعطی به استفاده از آن برای دسترسی به سایت های محبوب مانند Hulu که تنها در ایالات متحده در دسترس هستند، بسیاری  فیلترشکن بدون قعطی از این سایت ها در سرویس رایگان مسدود شده است.

توجه داشته باشید که نصب اسپات شیلد همچنین موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید، و همچنین تغییر آگهی های شما  خرید فیلتر شکن را به کسانی که فیلترشکن بدون قعطی فیلتر شکن در حال حاضر توسط ضامن VPN شما ارسال ببینید.

اسپات شیلد به عنوان یک شکل از نرم افزارهای مخرب از سوی برخی از مشاورههای امنیتی طبقه بندی، به عنوان آن قابلیت قرار دادن خود را به درون سیستم عامل کامپیوتر شما فیلترشکن بدون قعطی عمیق و تغییر تنظیمات پیش فرض سیستم مهم است. برای راهنمای در مورد چگونگی حذف اسپات شیلد، برای مثال رجوع کنید فیلترشکن بدون قعطی  صفحه تروجان نکات.

شما خوشحال می شود به شنیدن این که هیچ محدودیتی در استفاده از داده ها و اندازه گیری فیلترشکن بدون قعطی سرعت دانلود وجود دارد 6.5MB / s است.

منبع:خرید فیلتر شکن

برچسبها: , , , ,