Sitemap

فیلتر شکن چگونه کار می کند؟نویسنده : admin


فیلتر شکن چگونه کار می کند؟
دسترسی به اینترنت خصوصی دولت از هنر، امنیت چند لایه با حفاظت از حریم خصوصی پیشرفته با استفاده از تونل VPN فراهم می کند. لطفا در لایه های امنیتی موجود در ستون سمت راست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از لایه های فردی را کلیک کنید.

خدمات ما از زمین طراحی شده است تا قادر به کار با استفاده از ساخته شده است در فن آوری از قبل موجود در کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند دستگاه شما. خدمات در سطح رابط TCP / IP، که به معنی همه از برنامه های کاربردی خود را امن خواهد شد، نه تنها مرورگر خود به کار گیرند.

فعال سازی حساب کاربری از طریق مسنجر بدون نصب مورد نیاز!

شبکه اختصاصی مجازی تونل

برای راهنمای نصب کامل،
لطفا منطقه پشتیبانی مشتری ما مراجعه کنید.
لایه های امنیتی
Cloaking و checkIP
checkENCRYPTION
checkFIREWALL
حفاظت checkIDENTITY
ACCESS checkUNCENSORED

فن آوری
checkPPTP
checkOpenVPN
checkIPSEC / L2TP
checkSOCKS5 (پروکسی)

سیستم عامل سازگاری
checkWindows 8
checkWindows 7
checkWindows ویستا
checkWindows XP / 2k3
checkWindows NT / 2K
checkMac OS X 10.10
checkMac OS X 10.9
checkMac OS X 10.8
checkMac OS X 10.7
checkMac OS X 10.6
checkMac OS X 10.5
checkMac OS X 10.4
checkUNIX / لینوکس
PPTP checkiPad
checkiPad IPSEC / L2TP
PPTP checkiPhone / iTouch های
checkiPhone / iTouch های IPSEC / L2TP
checkAndroid PPTP (2.3.4)
checkAndroid IPSEC / L2TP
checkAndroid از OpenVPN (ریشه)
PPTP checkDD-WRT
checkDD-WRT از OpenVPN
checkTomato از OpenVPN
checkPfSense از OpenVPN

دروازه
checkGigabit
checkUS – شرق
checkUS – غرب میانه
checkUS – غرب
checkUS – تگزاس
checkUS – کالیفرنیا
checkUS – فلوریدا
checkCanada
checkCanada (تورنتو)
checkUK (لندن)
checkUK (ساوتهمپتون)
checkSwitzerland
checkNetherlands
checkSweden
checkFrance
checkGermany
checkRomania
checkHong کنگ
checkIsrael
checkAustralia
checkJapan

پنهان کردن IP
نقشه های گوگل تصویر از محل سکونت شما
اطلاعات عمومی شما
آدرس IP: 5.233.201.155City: منطقه: ایران، جمهوری اسلامی ofCountry: ایران، جمهوری اسلامی ofPostal کد:
مخفی کردن آی پی شما را مسدود ناخواسته قرار گرفتن در معرض و داده نشت
IP ما ماسک پنهان سازی آدرس IP واقعی خود را با یکی از آدرس های IP ناشناس ما، به طور موثر نگه داشتن وب سایت و خدمات اینترنتی از ردیابی عادات webbrowsing خود، نظارت بر آنچه که شما برای جستجو و کشف موقعیت جغرافیایی خود را.

پس از ایجاد یک اتصال امن به لایه های امنیتی ما، شما خواهد شد یک آدرس IP جدید آمریکا بر اساس آن یک مکان مختلف جای خواهد صادر شده است.
رمزگذاری
رمزگذاری SSL VPN
دفاع از خود را نظارت بر داده ها و استراق سمع
چند، آسان برای استفاده و به راحتی در دسترس بسته های software1 اجازه می دهد که اسپم و جنایتکاران برای رهگیری اطلاعات شما وجود داشته باشد، با بیش در حال ظهور در روز است. این در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ساده تر به ربودن و سرقت داده ها و اطلاعات از اتصال های ناامن. اگر شما را از طریق نقاط فای عمومی دسترسی به اینترنت، به اشتراک گذاشته روتر اینترنت، و یا حتی از طریق ارائه دهنده بسیار خود، داده های خود، فایل ها و حفظ حریم خصوصی ممکن است در معرض خطر باشد.

خدمات ما بهره گیری از رمزگذاری درجه بالا بر اساس رمز نویسی امن الگوریتم BLOWFISH CBC. این است که در رابطه با پروتکل از OpenVPN استفاده می شود و قادر به تامین امنیت انتقال اطلاعات شما است.

این دولت از فن آوری های هنر در فرمول رمزنگاری سطح بالا که توسط سازمان های فعال در بالاترین خطر استفاده است. مطمئن باشید، با دسترسی به اینترنت خصوصی شما امن و مطمئن هستند، حتی در نقاط مهم و شبکه های نا امن ترین و خطرناک است.

ما همچنین ارائه از IPSec / L2TP، PPTP و فن آوری SOCKS5.

1 FIRESHEEP، اثیری، KISMET و وایرشارک فقط تعداد کمی از برنامه های مختلفی رایگان به راحتی در دسترس است که اجازه می دهد snoopers داده به طور بالقوه دسترسی غیر مجاز به حساب خود، تصاویر، پیام ها، و بیشتر.
FIREWALL
فایروال شبکه اختصاصی مجازی
مسدود کردن اتصال های ناخواسته
یکپارچه سازی پیشرفته فایروال و فیلتر کردن قابلیت های پروژه NETFILTER، شما هرگز هیچ اتصالات ناخواسته به کامپیوتر خود و یا تلفن های هوشمند دریافت خواهید کرد. این نرم افزار فیلتر کردن سرور درجه ارائه عملکرد مطلوب نگه می دارد و همه رسوخ شبکه.

با فایروال شبکه و سرور کلاس ما، تنها دهانه به اینترنت در خارج از تنها کسانی که شما ایجاد می شود. درب به غریبه بسته نگه دارید.
حفاظت از هویت
مرور ناشناس
فهرست ناشناس
اگر هویت خود را به شما می دهد در معرض خطر، مرور ناشناس و ارسال ناشناس در انجمن از اهمیت حیاتی هستند. جلوگیری از تبدیل شدن قرار گرفته است.

علاوه بر این، مرور ناشناس جلوگیری از داده کاوی که اطلاعات خود را مخفی و هویت نگه می دارد کمک می کند. حریم شخصی در این دوره بسیار مهم است که وب سایت ها قادر به رنگ تصاویر واضح و روشن از که شما و یادگیری که وب سایت شما بازدید به راحتی با اطلاعات در دسترس عموم.
ACCESS بدون سانسور
وب سایت شدهها
خدمات اینترنت ایالات متحده، انگلستان، NL، CA، رومانی، آلمان، فرانسه، سوئد و سوئیس بر اساس محدودیت
خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما ارائه دسترسی بدون محدودیت و بدون سانسور به کامل اینترنت. اگر شما توسط سانسور سخت توسط ISP یا فایروال خود را مسدود، این سرویس خواهد سانسور و فایروال دور زدن، به طور موثر دسترسی بدون محدودیت از طریق یک آدرس IP ایالات متحده بر اساس ارائه به شما. علاوه بر این، دروازه سوئیس ما ارائه قوی ترین سطح از حریم خصوصی در دسترس است.

علاوه بر این، هر نرم افزار مسدود شده توسط ISP خود را از جمله صوت روی IP، P2P و دیگر برنامه های کاربردی نرم افزار های مختلف باز و بدون محدودیت در سیستم های ما خواهد بود. ما همچنین دسترسی کامل و کامل ارائه به وب سایت و تصویری مورد علاقه جریان خود را، از جمله iPlayer بی بی سی، Demand5، یوتیوب و فیس بوک.

برای شروع روی خرید فیلتر شکن کلیک کنید.