Sitemap

قوانیننویسنده : admin


مدیریت و شعبه اصلی خرید فیلتر شکن در ایران است و این سایت تابع قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت مشاهده تخلف از جانب کاربر و در نتیجه درخواست مراجع ذیصلاح، حساب وی مسدود شده و درصورت درخواست مراجع، اطلاعات اکانت فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت.

– مسئولیت نحوه استفاده از سرویس های خرید فیلتر شکن برعهده خود کاربر می باشد و این اکانت ها تنها برای رفع محدودیت ها و دور زدن تحریم ها علیه کشور عزیزمان، ایران می باشد.
– استفاده از سرویس های خرید فیلتر شکن برای ارسال اسپم(هرزنامه) و همچنین تورنت غیر مجاز و در صورت مشاهده اشتراک کاربر مسدود و مبلغی برگشت نمیخورد.

– گرچه خرید فیلتر شکن تمام سعی و تلاش خود را در فراهم ساختن سرویسی بی نقص و با کیفیت بالا برای تمامی مشترکین خود را دارد، بدیهی است اعمال محدودیت ها که گاها از طرف سرویس دهندگان اینترنت و یا مخابرات ( مانند مناسبات های سیاسی ) می باشد، از تعهدات ما خارج و هیچ گونه مبلغی قابل بازگشت نیست.
-هرگونه توهین و بی احترامی به مسئولان سایت ممکن هست سبب مسدود شدن اکانت کاربر گردد.
– برنامه ها و کانکشن های خرید فیلتر شکن که به کاربران ارائه می شوند کاملا از نظر برنامه نویسی استاندارد بوده و هرگونه مشکلات نرم افزاری که کاربران با آن مواجه شوند از تعهد ما خارج می باشد و گاها این مشکلات به دلیل داشتن ویندوزهای غیر استاندارد یا خراب اتفاق می افتد. ( البته کاربران برای رفع احتمالی این مشکلات و کسب راهنمایی های بیشتر می توانند با بخش پشتیبانی در ارتباط باشند )

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن