Sitemap

مزایا کریونویسنده : admin


با سلام و عرض ادب خدمت کاربان سایت پی سی فیلتر , مانند چند روز گذشته بحث امروز نیز در زمینه کریو است .در این پست قصد داریم تا به مزایا و معایب کریو بپردازیم .همانگونه که می دانیم امروزه افراد بسیاری در سراسر جهان از کریو که بیشتر به عنوان یک دیوار آتش قوی شناخته می شود , به عنوان ابزاری برای vpn و تغییر ip یا به طور دقیق تر به منظور دسترسی به سایت های فیلتر شده مانند: facebook , youtube , google pluse و .. استفاده می کنند.به جرات میتوان گفت امروزه کریو یک از محبوب ترین ابزارهاست که کاربران اینترنتی از ان به عنوان فیلتر شکن استفاده می کنند.همان گونه که گفتیم بحث اموز سایت پی سی فیلتر در مورد مزایا کریو vpn می باشد.

مزایا کریو vpn و دلایل انتخاب و خرید کریو

مزایا کریو

مزایا کریو

هر گاه شخصی بخواهد در دنیای مجازی که با محدود سازی و سانسور های فراورانی همراه است , به سایت های فیلتر و سانسور شده دسترسی پیدا کند , بدون شک اولین را ه که به ذهن یک کاربر اینترنتی برای دسترسی به سایت ها فیلتر شده خطور میکند , استفاده  از یک vpn است با توجه به این که فیلتر شکن ها رایگان کیفیت و سرعت مناسبی برخوردار نیستند , کاربر دنیای مجازی به فکر خرید یک سرویس قوی و بدون افت سرعت است.بدون تردید افراد بسیاری در این لحظه اقدام به خرید کریو میکنند. و برای رفع نیاز های خود اقدا م به خرید کریو میکنند.

دلایل انتخاب خرید کریو می توان یک از موارد زیر باشد:

1-کریو دارای سرعت نسبتا بالای است و دچار افت سرعت به هنگام استفاده نمی شود.

2-با اکانت کریو امکان دسترسی به تمام محتوا فیلتر شده مانند سایت های سانسور شده facebook و youtube می باشد همچنین امکان دانلود مقالات و دسترسی به منابع علمی برای دانشجویان و خبرنگاران فراهم است.

3-کریو سازگار با سیستم عامل های windows و mac و linux می باشد.

4-کریو به راحتی قابل نصب و استفاده از آن آسان می باشد.

5-سرعت دانلود از سایت ها سانسور شده با کریو بسیار بالا است.

6-امنیت در سرویس کرو تضمین شده است.

اما کریو با همه مزایا مانند دیگر vpn ها از معایبی نیز برخوردار است که مهترین آن ها عبارتند از:

معایب کریو vpn

1-قیمت کریو نسبت به دیگر فیلتر شکن ها کمی بالا است.

2-در برخی از بازه های زمانی کریو vpn دچار اختلال در شبکه اینترنت می شود.

3-کریو قابل دسترسی و کارکرد در گوشی های موبایل نیست.

4-کریو vpn در مخابرات ایران مسدود است.

منبع:خرید کریو

برچسبها: , , , , ,