Sitemap

نحوه خرید فیلتر شکننویسنده : admin


نحوه خرید فیلتر شکن
به گزارش سايت خرید فیلتر شکن  این مقاله را می نویسم :
امروز ما در این پست قصد داریم تا به چگونگی خربد فیلتر شکن پردازیم قبل از شروع اموزش باید ذکر کنیم این پست به درخواست کاربران زیادی است که در خرید فیلتر شکن مشکل داشته یا به هنگام خرید فیلتر شکن با سایت های کلاه بردار مواجه شده اند که پول این عزیزان را دریافت کرده و به آن ها هیچ اکانت فیلتر شکن نداده اند :

قبل از اقدام به خرید فیلتر شکن باید دقت کنید که شما فیلتر شکن را برای چه موردی می خواهید یا به عبارتی از فیلتر شکن اتظار دارید کدام نیاز شما را برا آورده کند ایا قصد دانلود از سایت یوتوب را دارید؟آیا قصد دانلود فیلم دارید؟ آیا می خواهید شبکه های اجتماعی مسدود شده مانند فیسبوک را باز کنید ؟ و …. پس اولین قدم در خرید فیلتر شکن  انتخاب هدف است.
————————————–

نحوه خرید فیلتر شکن از سایت

————————————–

ebuy

نحوه خرید فیلتر شکن

یکی از مهم ترین اصول در خرید فیلتر شکن داشتن کارت عابر بانک برای خرید به صورت انلاین است .دقت داشته باشید که هنگام خرید فیلتر شکن کارت عابر بانک شما حتما می بایست دارای رمز دوم باشد چرا که هنگام خرید آنلاین یکی از اطالات مهم خواسته شده از شما رمز دوم کارت عابر بانک است. دیگر اطلاعات مهم به هنگام خرید رمز ccv2 کارت بانکی و هم جنین تاریخ انقضا کارت است.

1- فیلتر شکن چیست ؟:

قبل از خرید فیلتر شکن و نحوه خرید مهم ترین شرط آشنایی کامل با واژه فیلتر شکن است.فیلتر شکن وارژه ای است که اولین بار دز سال 1386 در کشور ایران پدیدار شد و نقطه مقابل آن فیلتر شدن سایت ها به وسیله سازمان فیلترینگ ایران بود .از آن زمان به بعد افراد بسیاری سعی به ارایه روش جدید برای دور زدن سانسور اطلاعات داشتند که یکی از این روش ها vpn نام دارد البته همه ی روش های دور زدن فیلتر ینگ و دسترسی و تارنمای فیلتر شده مبتنب بر همان vpn یا تغییر ip است.

2- یافتن سایت معتبر فیلتر شکن:

امروزه در دنیای مجازی روش های بسیار زیادی برای دستیابی به اینترنت بدون سانسور ارایه شده است.قبل از هر اقدام برای خرید فیلتر شکن می بایست یک سایت معبر فیلتر شکن را پیدا کرده که مورد اطیمنان باشد. یکی از بهتر ین گزینه ها برای پیدا کردن یک سایت معتبر استفاده از موتور جستو جو گوگل  ا ست. زیرا سایت هایی که موتور جستوجو گر گول به ما معرفی میکند درای سابقه بالا و مورد اعتماد برای خرید فیلتر شکن است. از طرفی برای خرید فیلتر شکن نمیشود به تبلیغاتی که در سایت های فیلم و موزیک قرار میگیرد اعتماد کرد.

دسترسی به اینترنت خصوصی پیشرو ارائه دهنده خدمات خرید فیلتر شکن و متخصص در امن، تونل رمز شده فیلتر شکن که ایجاد چندین لایه از حریم خصوصی و امنیت شما ارائه ایمنی در اینترنت است. خدمات شبکه اختصاصی مجازی ما این است که توسط دروازه های متعدد با دسترسی تونل vpnدر ایالات متحده، انگلستان و ایران مورد حمایت در سراسر جهان.

منبع : خرید فیلتر شکن