Sitemap

پروکسی چیست ؟نویسنده : admin


پروکسی چیست ؟

پنهان کردن آدرس آی پی شما، حفظ گمنامی را، و ارائه رمزگذاری ضعیف در فعالیت های خود را – پروکسی به عنوان یک دروازه بین شما و اینترنت به توابع اساسی را از شما محافظت آنلاین عمل می کند. اما این کافی نیست. چرا یک شبکه اختصاصی مجازی؟
فکر می کنم از VPN به عنوان یک پروکسی بزرگتر، بهتر و badder. شبکه اختصاصی مجازی فراهم می کند سرعت بهتر، دسترسی بیشتر و حفاظت قابل اعتماد تر.

دسترسی به اینترنت خصوصی VPN
2،988+ سرور در 13 کشور
IP پنهان کردن، رمزگذاری، دیوار آتش، محافظت از هویت، دسترسی بدون سانسور
مرور سرعت بالا
سازگار با سیستم عامل های مختلف (ویندوز، OSX، لینوکس، IOS، اندیشه، و غیره)
اتصال همزمان تا 5 دستگاه
پشتیبانی از مشتری 24/7/365
چرا استفاده از دسترسی به اینترنت خصوصی؟
بدون لاگ. ما قویا بر این باورند که اینترنت باید یک پناهگاه امن برای همه کاربران باشد. به منظور ارائه بهترین حریم خصوصی آنلاین و امنیت، ما باید مطلقا هیچ سیاست ورود به سیستم، که ما در کمال پیروی کنند.
شبکه جهانی سرور. دارای یک محل خاص شما می خواهم برای اتصال به؟ شانس هستند، ما یک سرور وجود دارد، و ما به طور مداوم با مراکز داده برای اضافه کردن مکان های بیشتری کار می کنند.
پایین ترین قیمت. ما درک می کنیم که شما باید دست و پا برای آنلاین امنیت خود را پرداخت نمی – آن را بخشی از حقوق اساسی ما! به همین دلیل ما در ارائه خدمات درجه یک ما را با قیمت های بی نظیر.
آسان برای استفاده. ما ایجاد خدمات ما به ساده و کاربر پسند، به طوری که هر کسی می تواند ثبت نام و شروع به استفاده از حفاظت. از تکنولوژی ادراک به خریداران آنلاین گاه به گاه، هر کس در حال مشاهده وب قادر به محافظت از خود با استفاده از PIA خواهد بود.
برای شروع روی خرید فیلتر شکن کلیک کنید.