Sitemap

کریو برای اندروید kerio for andoridنویسنده : admin


کریو برای اندروید پرسرعت

کریو برای اندروید

سرویس خرید کریو  یکی از سرویس های پرطرفدار در زمینه رفع فیلترینگ می باشد. این سرویس در انواع مختلفی ارائه می شود, سرویس کریو برای اندروید یک سرویس بسیار کاربری برای استفاده از نرم افزار هایی می باشد که در اثر تحریم ها یا فیلترینگ افراد نمی توانند

به آنها دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از سرویس کریو برای اندروید میتوانند از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنند, یا به تماشای آنلاین برنامه مورد نظر خود از طریق سیستم عامل اندروید بپردازند.

این سرویس به گونه ای طراحی و بهینه سازی شده است, که برای دستگاه های اندروید قابل استفاده می باشد. به طور مثال شما می توانید از سرویس کریو برای اندروید بر روی تبلت یا گوشی هوشمند خود که دارای سیستم عامل اندروید است, استفاده کنید.

سیستم عامل اندروید یکی از پرطرفدار ترین سیستم عامل های موجود در تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها می باشد. شما با استفاده از سرویس کریو برای اندروید میتوانید به راحتی ارتباط خود را با سرور های ما برقرار سازید و به صورت ناشناس در محیط وب فعالیت های خود را انجام دهید.

همچنین میتوان گفت سرویس کریو برای اندروید با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های امنیتی بهینه سازی شده است و به هیچ وجه اطلاعات پلتفرم مورد نظر شما از لحظه ای که به سرور های ما متصل می شوید, برای هیچ یک از اشخاص قابل مشاهده نمی باشد.

این سرویس از لحظه اتصال شما با سرور های ما تمام اطلاعات شما را به صورت کد گذاری شده درخواهد آورد و علاوه بر ناشناس کردن شما از طریق تغییر آی پی شما امنیت بالایی را نیز برای شما بوجود می آورد. علاوه بر آن میتوان گفت این سرویس ها را میتوان اختصاصی و شخصی سازی نیز نمود این عمل نیز از طریق پنل کاربری سایت قابل انجام است.

به گونه ای که شما میتوانید در پنل کاربری خود در سایت سرویس دهنده سرویس خود را ارتقا دهید. یا آن را سفارشی سازی کنید. به طور مثال میتوانید آی پی اختصاصی و دی ان اس اختصاصی برای اکانت خود تعیین کنید و امنیت سرویس خود را چند برابر کنید.

کریو برای اندروید به گونه ای می باشد که این سرویس ها نیازی به تنظیمات سیستم عامل اندروید ندارد. شما با استفاده از سرویس خرید کریو  میتوانید از تمامی سرویس های مورد نظر خود استفاده نمایید. سرویس کریو برای اندروید دارای نرم افزار اختصاصی برای این سیستم عامل می باشد.

نرم افزار سیستم عامل اندروید در مارکت های مختلف ایرانی و خارجی نیز قابل دسترسی می باشد. همچنین شما میتوانید پس از تهیه سرویس کریو برای اندروید خود نرم افزار آن را نیز از سایت سرویس دهنده دانلود کنید و آن را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید و از آن استفاده کنید.

سرویس های دیگری نیز برای اندروید وجود دارد, مانند اپن وی پی ان اما این سرویس ها مانند سرویس خرید کریو  نمی باشد و نیاز به تنظیمات پیچیده ای دارد, که موجب نارضایتی کاربران خواهد شد. همچنین سرویس اپن وی پی ان سرعت بسیار کم و امنیت ضعیفی دارد.

اما سرویس کریو برای اندروید سرعتی بسیار عالی در کنار امنیتی پیچیده دارد. که با قویترین پروتکل های امنیتی و پیشرفته ترین سرور ها برای این نرم افزار طراحی شده است. سرویس کریو برای اندروید به صورت چند کاربره نیز قابل استفاده است, یعنی شما کاربران عزیز میتوانید علاوه بر تلفن هوشمند خود بر روی تبلت خود نیز به صورت همزمان از آن استفاده کنید.

کریو برای اندروید و اینترنت آزاد

سرویس کریو برای اندروید تمامی نرم افزار های موجود در سیستم عامل اندروید را تونل میکند و شما با استفاده از این سرویس میتوانید از تمامی نرم افزار های سیستم عامل اندروید که دچار محدودیت یا تحریم هستند به راحتی استفاده کنید.

کریو برای اندروید یک سرویس کامل برای استفاده در دستگاه های دارای پلتفرم اندروید می باشد. همچنین شما میتوانید از کریو برای اندروید بر روی تلویزیون های اندروید نیز استفاده کنید و از شبکه ها و برنامه هایی که دارای محدودیت می باشد به راحتی استفاده کنید و به تماشای آنلاین برنامه های ورزشی و مستند و فیلم های مورد علاقه خود بپردازید. یا با استفاده از سرویس کریو برای اندروید میتوانید از سایت های خبری که دارای محدودیت می باشد نیز استفاده کنید.

همچنین میتوانید از سرویس کریو برای اندروید برای بازی های آنلاین چند نفره نیز استفاده نمایید و بدون هیچگونه کاهش سرعت و لگ در طول بازی از بازی آنلاین خود استفاده کنید این تنها گوشه ای از ویژگی های کریو برای اندروید می باشد که در اینجا به آن اشاره شد.

منبع:خرید کریو

برچسبها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,