Sitemap

کریو رایگان برای اعضا, فروش کریو , kerioنویسنده : admin


کریو رایگان برای اعضا

کریو رایگان برای اعضا

یکی دیگر از خدمات سرویس دهنده خرید کریو ارائه کریو رایگان برای اعضا می باشد. یعنی این سرویس دهنده به کسانی که عضو ثابت سایت هستند و محصولات سایت را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند سرویس کریو رایگان برای اعضا را ارائه میدهد.

این سرویس همانند سرویس های دیگر از کیفیت بالایی برخوردار است. شما نیز می توانید با معرفی سرویس دهنده به دوستان و آشنایان خود از سرویس کریو رایگان برای اعضا بهره مند شوید. این کار به این صورت است که در زمان خرید اکانت در سایت گزینه ای برای شما وجود دارد به نام معرفی دوستان و آشنایان که شما در این قسمت نام معرف خود را وارد میکنید و با این کار برای فرد معرفی شده سرویس کریو رایگان برای اعضا تعیین می شود.

البته این کار نیز مراحلی دارد و تعداد معرفی های این سرویس باید به عدد بالای ده نفر برسد, تا سرویس کریو رایگان برای اعضا برای شما به ثبت برسد پس از تایید نهایی مدیریت سایت این سرویس از طریق ایمیل یا شماره موبایل شما برای شما فعال سازی می شود و شما میتوانید از سرویس کریو رایگان برای اعضا خود به راحتی استفاده کنید.

فقط کافیست مشخصات کاربری خود را در کانکشن وارد کنید و از سرویس کریو رایگان برای اعضا به مدت یک ماه به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از سایت سرویس دهنده خود نمایندگی نیز دریافت کنید و برای خود درآمد زایی کنید. این امر نیز به شما برای رسیدن به کریو رایگان برای اعضا کمک میکند و نه تنها از کریو رایگان بهره مند خواهید شد بلکه درآمدی نیز برای خود بوجود خواهید آورد. این کار بسیار آسان است فقط کافیست با پشتیبانی سایت در تماس باشید و درخواست نمایندگی کنید. سپس نمایندگی فروش محصولات به شما داده می شود و شما میتوانید به راختی از خدمات سایت سرویس دهنده در فروش و ایجاد درآمد و سود برای خود استفاده کنید.

با این کار هم از کریو رایگان استفاده می کنید و هم برای خود ایجاد درآمد میکنید البته لازم به ذکر است که سرویس دهنده P30filter برای دادن نمایندگی به افراد شرایط ویژه ای دارد و فقط به افرادی که شرایط لازم و اطلاعات کافی درباره این کار را دارند نمایندگی خواهد داد.

کریو رایگان برای اعضا معمولا در سایت های مختلف و انجمن های مختلف استفاده می شود به صورتی که انجمن ها و سایت هایی که سرویس خود را اختصاصی کرده اند, کاربران در ازای دریافت خدماتی به آنها هزینه ای دریافت میکند و در کنار این خدمات به کاربران کریو رایگان برای اعضا نیز ارائه خواهد داد. این سرویس به این صورت می باشد که توسط مدیریت سایت یا انجمن سرویس برای کاربران خریداری می شود و یا به صورت چند کاربره یا به صورت تک کاربره در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

سرویس کریو رایگان برای اعضا

سرویس کریو رایگان برای اعضا در واقع تمامی امکانات یک سرویس ویژه را داراست زیرا این سرویس فقط برای اعضا رایگان می باشد و مدیریت سایت و انجمن این سرویس را در ازای پرداخت هزینه دریافت کرده است. پس شما میتوانید کریو رایگان برای اعضا را ارتقا دهید یا آن را سفارشی سازی کنید. به طور مثال میتوانید برای سرویس خود آی پی اختصاصی تعیین کنید, یا میزان زمان استفاده از سرویس کریو رایگان برای اعضا را برای خود افزایش دهید.

البته این امکانات در صورتی امکان پذیر است که اطلاعات کاملی از سرویس توسط مدیریت انجمن و سایت در اختیار کاربران قرار بگیرد. لازم به ذکر است که این سرویس ها دارای امنیت عالی و قابل توجهی می باشد. اما اگر احساس میکنید به امنیت چند برابر برای سرویس خود احتیاج دارید میتوانید از قسمت ناحیه کاربری خود امنیت سرویس خود را توسط آی پی اختصاصی و دی ان اس اختصاصی افزایش دهید.

همینطور لازم به ذکر است که شما با استفاده از کریو رایگان برای اعضا میتوانید به راحتی از سایت های دارای محدودیت یا تحریم شده استفاده کنید و به راحتی از تمامی خدمات آن استفاده نمایید و به مشاهده محتوای مورد علاقه خود در فضای مجازی بپردازید.

سرویس کریو رایگان برای اعضا یک سرویس تمام عیار برای رفع محدودیت ها و تحریم های موجود در فضای مجازی خواهد شد و در کنار سرعت عالی دارای امنیت بسیار بالایی نیز می باشد ,که با استفاده از این سرویس میتوانید به کسب و کار های اینترنتی خود یا انجام تمامی کار های بانکی روزمره خود بدون هیچ نگرانی و استرسی بپردازید و هیچگونه نگرانی بابت دسترسی افراد دیگر مانند هکر ها و سارقان اطلاعات نداشته باشید و به راحتی در فضای مجازی به فعالیت بپردازید.

منبع:خرید کریو

برچسبها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,