Sitemap

کریو پرسرعت, فروش کریو , Kerio fastنویسنده : admin


کریو پرسرعت

کریو پرسرعت

اکثر سرویس های خرید کریو  موجود در فضای مجازی از سرعت بسیار کمی برخوردار هستند و دلیل آن نیز ارائه کردن سرور های کمتر توسط سرویس دهنده ها برای برداشت سود بیشتر می باشد. سرویس دهنده P30filter همیشه به ارائه کریو پرسرعت پرداخته و هدف خود را رفاه بیشتر کاربران و سود کمتر قرار داده است.

ارائه سرویس کریو پرسرعت با ارائه سرور های متعدد به کاربران امکان پذیر می باشد, زیرا این کار باعث می شود که تا تعداد کمی از کاربران بر روی هر یک از سرور ها قرار گیرند و این امر باعث می شود که هیچ یک از سرور ها دچار کندی سرعت نشود.در مقابل سرویس دهندگان دیگر تعداد سرور های خود را محدود میکنند و به این وسیله تمامی کاربران تنها از یک سرور استفاده می کنند و همین امر باعث افت و کاهش شدید سرعت و در نتیجه نارضایتی کاربران می شود.

سرویس دهنده خرید کریو با ارائه بیش از ۵۰۰ سرور در نقاط مختلف جهان باعث شده تا درصد کندی سرعت در سرویس ها به صفر برسد و با استفاده از این سرویس ها کاربران میتوانند نهایت استفاده را از فضای مجازی بدون هیچگونه افت سرعت داشته باشند, در کنار سرعت عالی کریو سرویس کریو پرسرعت همیشه به امنیت بالای سرویس نیز اهمیت میدهد, یعنی شما با تهیه سرویس کریو پرسرعت نه تنها از سرعت بی نهایت این سرویس بهره مند خواهید شد, بلکه از امنیت بالای آن نیز استفاده میکنید.

لازم به ذکر است که هیچ یک از سرویس های سرویس دهنده خرید کریو دارای حفره یا باگ امنیتی نمی باشد. اگر چه اکثر سرویس دهندگان کریو پرسرعت در اینترنت به قسمت امنیتی سرویس ها توجه نمی کنند ولی تیم ما تمامی تمرکز خود را بر روی سرعت بالا در کنار امنیت عالی قرار داده است و لازم به ذکر است که سرویس های کریو پرسرعت ما دارای قوی ترین پروتکل های امنیتی با کیفیت بالا می باشد.

همین امر در سرویس ها باعث شده که نه تنها این سرویس ها مورد توجه و استقبال تمامی کاربران فضای مجازی قرار گیرد, بلکه از قیمت و کارایی بالای آن ها نیز رضایت کافی را دارند و سرویس های خود را به صورت بلند مدت تمدید و از آن استفاده می کنند.

سرویس های خرید کریو پرسرعت برای استفاده در مجموعه های شرکتی نیز قابل استفاده می باشد. به این صورت که شما با تهیه یک سرویس کریو پرسرعت و دریافت اطلاعات آن میتوانید آن را از قسمت ناحیه کاربرای خود سفارشی سازی کنید و به تعداد کاربران مجموعه خود این سرویس را چند کاربره کنید و به راحتی و تنها با یک نام کاربری و پسورد تمامی اعضای مجموعه خود را به سرور های ما متصل کنید.

از طرفی دیگر شما با تهیه سرویس کریو پرسرعت میتوانید اگر کسب و کاری با اهمیت بالا دارید و اطلاعاتی با ارزش دارید میتوانید سرویس خود را سفارشی سازی کنید و با تهیه آی پی اختصاصی و دی ان اس اختصاصی کار خود را با امنیتی چند برابر انجام دهید.

لازم به ذکر است که با چند کاربره کردن سرویسخرید کریو  پرسرعت خود به هیچ وجه دچار کمبود سرعت نخواهید شد, زیرا این سرویس ها از سرور های قدرتمند با سخت افزار بسیار قوی پیروی می کنند, که در هر شرایطی از لحاظ سرعت و امنیت به کار خود ادمه میدهند و هیچگونه افت سرعت و حفره امنیتی در این سرویس ها وجود نخواهد داشت.

کریو پرسرعت بدون قعطی و افت سرعت

این سرویس ها با استفاده از سرور های متعدد در کشور های مختلف هیچگاه دچار افت و کمبود سرعت نخواهد شد. همچنین وجود دی ان اس اختصاصی در این سرویس ها سرویس های کریو پرسرعت را کاملا از سرویس دهنده های دیگر متمایز خواهد کرد این سرویس دهنده به دلیل هوشمند بودن نرم افزار هایی که دارد و به روز رسانی های متعدد سرور ها و نرم افزار های خود یکی از بهترین سرویس دهندگان در زمینه ارائه سرویس کریو پرسرعت می باشد.

از طرفی دیگر این سرویس دهنده برای افرادی که به تازگی با سرویس دهنده خرید کریو آشنا شده اند اکانت تست ارائه خواهد داد, تا قبل از انجام خرید خود سرویس را به طور کلی تست کنند و در صورت رضایت سرویس خود را تهیه کنند.

البته لازم به ذکر است که سرویس کریو پرسرعت دارای ضمانت بازگشت وجه تا هفت روز می باشد و در صورت هرگونه نارضایتی و مشکل در سرویس های کریو پرسرعت توسط سرویس دهنده این هزینه به کاربر بازگشت داده خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که سرویس های کریو پرسرعت ما با تمامی سیستم های اینترنتی سازگاری دارد. اما ویژگی بازگشت وجه موجب بوجود آمدن اعتماد میان کاربر و سرویس دهنده می شود و سرویس دهنده های محدودی در فضای مجازی این ویژگی را در سرویس های خود ارائه میدهند.

منبع:خرید کریو

برچسبها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,