Sitemap

تفاوت پروکسی و vpnنویسنده : admin


چه تفاوتی بین یک پراکسی و VPN است.

تفاوت پروکسی و vpn

تفاوت پروکسی و vpn

در حالی که هر دو از این فن آوری شما را ناشناس با پنهان کردن آدرس IP خود را حفظ خواهد کرد، کار می کنند در راه کمی متفاوت. پروکسی عنوان دروازه ورود به نرم افزار به شما استفاده از آن در عمل می کند، برای مثال ISP خود را دروازه خود را به اینترنت، همان ایده برای پروکسی را به نرم افزار خود را، proxys (به غیر از پروکسی SSH) رمزگذاری شده نیستند اما ترافیک معتاد به شبکه خود را برای شروع با. ناشناس VPN کل اتصال به اینترنت خود را محافظت لحظه ای که شما به آن متصل، پنهان به ایمیل به مرور وب عمومی از طریق ایجاد شبکه مجازی از طریق سرورهای ما به تغییر مسیر تمام ترافیک و DNS خود را استفاده شما از همه چیز، از uTorrent را.

پروکسی خدمات:
فکر می کنم از یک پروکسی سرور به عنوان یک دروازه. شما باید کنترل بر تنظیمات پروکسی، که تنها کلاینت تورنت خود را (uTorrent را، بیت تورنت، ویوز، و غیره) و یا هر برنامه دیگر که از پروکسی SOCKS5 پشتیبانی تاثیر می گذارد. پروکسی تنها پوشش IP به یک برنامه در یک زمان فراهم می کند. هنگامی که شما دانلود و تورنت بذر و یا مرور صفحات وب، تمام ترافیک خود را از طریق سرور پروکسی ناشناس روت و مستقیم به شما. این به این معنی است که هم در ازدحام تورنت آدرس IP خود را نمی بینم، بلکه آدرس IP سرور پروکسی TorGuard است. هنگام استفاده از یک پروکسی تورنت، شما تمام مزایای تورنت و پروکسی سرور، از جمله امنیت، سرعت، موقعیت جغرافیایی و IP ناشناس دریافت کنید.

خدمات VPN:
بر خلاف یک پروکسی، که تنها امنیت کلاینت تورنت و یا مرورگر وب خود را، VPN (شبکه خصوصی مجازی) تونل رمز شده را تضمین ۱۰۰٪ از تمام دسترسی به اینترنت خود را، به جای مسیریابی ISP محلی خود را برای تمام برنامه های کاربردی. با یک سرور VPN به طور کامل ناشناس، شما افزایش امنیت بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی لذت ببرید. این نه تنها محافظت دریافت تورنت خود را بلکه تمام فعالیت های آنلاین دیگر و یا برنامه هایی مانند مرورگر وب، ایمیل، و هر برنامه دیگر شخص ثالث که به وب متصل شود. شما همچنین می خواهید اتصالات سریع تر و رمزگذاری درجه نظامی که با استفاده از VPN مانند TorGuard دریافت کنید. و، VPN خود را به راحتی می توانید متصل شود و یا قطع تنها با یک کلیک ماوس.

برای سفارش و دانلود فیلتر شکن همین حالا اقدام کنید.

برچسبها: , , , , , , , , , , , , , , ,